Informacja dla Rodziców

Home / Aktualności / Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Szkoła Podstawowa - Muzyczna

Szanowni Państwo, sytuacja epidemiczna  napawa nas wszystkich niepokojem. Dzieląc  Państwa obawy zapewniamy, że z wielką powagą traktujemy wszystkie zalecenia sanitarne. Pozostajemy w stałym kontakcie z Radą Rodziców oraz naszym bezpośrednim nadzorem. W miarę naszych możliwości będziemy dbać o bezpieczeństwo każdego ucznia i pracownika.  Jeśli okaże się to konieczne, zapewnimy edukację zdalną lub hybrydową.  Decyzję w tej sprawie Dyrektor szkoły każdorazowo musi skonsultować z Inspektorem Sanitarnym oraz  organem prowadzącym szkołę.

Ze szczególną prośbą zwracamy się do Rodziców – wspomóżcie nas Państwo wyjaśniając dzieciom wagę stosowania się do wszystkich reguł, choćby wydawały się nadmiernie restrykcyjne. Podstawową zasadą jest zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Jest to w pełnej sprzeczności z potrzebami rozwojowymi dzieci i młodzieży, a wręcz kłóci się ze społeczną naturą człowieka, jednak w obecnej sytuacji, w połączeniu z zasłanianiem ust i nosa oraz rygorystyczną higieną stanowi najpewniejszy sposób ochrony przed zakażeniem.

Dyrektor Szkoły
Anna Gołkowska

 

 

Skip to content