Elektroniczna Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Elektroniczna Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

13 maja 2021 r. o godzinie 17:00 odbędzie się wydarzenie na żywo, na którym zaprezentowany zostanie proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w oparciu o system firmy VULCAN. Podczas prezentacji konsultanci przedstawią kandydatom, jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie dokumenty dostarczają kandydaci do szkół. Przejdą również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku. Wydarzenie będzie trwać maksymalnie 90 minut.

Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Adres strony rozprowadzającej:

https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja

Skip to content