Z wizytą w schronisku

Z wizytą w schronisku

W lutym 2021 r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka zorganizowana została akcja na rzecz potrzebujących zwierząt. Cała społeczność szkolna (uczniowie, rodzice i nauczyciele) włączyła się aktywnie w akcję. Zebrano karmy, koce, zabawki dla zwierząt. Nauczyciele z naszej szkoły udali się z wizytą do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu-Milowicach. Pojechali tam w pełni załadowanym samochodem. W załączeniu prezentujemy przepiękny dyplom, jaki nasza szkoła otrzymała za udział w akcji, a także zdjęcia wszystkich zebranych darów. Dyplom można podziwiać w galerii znajdującej się na parterze przy pokoju nauczycielskim. Dyrekcja schroniska była bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i złożyła podziękowania na ręce nauczycieli.

Skip to content