Inauguracyjny Koncert Jubileuszowy

Inauguracyjny Koncert Jubileuszowy

1 października br. w sali teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbył się Inauguracyjny Koncert Jubileuszowy z okazji 30 – lecia naszej szkoły.   Symbolicznie świętowano również Międzynarodowy Dzień Muzyki. W Koncercie wystąpili uczniowie i pedagodzy szkoły.

Przy okazji Jubileuszu uhonorowano pedagogów i pracowników szkoły medalami KEN, odznakami honorowymi „ Zasłużony dla Kultury Polskiej” i dyplomami honorowymi MKDNiS.                                                                                                                          

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości. Informujemy, że na okoliczność Jubileuszu powstał pamiątkowy „Album”, w którym zamieszczono m. in. pamiątkowe zdjęcia, informacje o szkole, listy pedagogów, absolwentów, uczniów i pracowników, którzy współtworzyli historię szkoły oraz listy pedagogów, uczniów i pracowników roku jubileuszowego. Album można nabyć w siedzibie szkoły. Zapraszamy.                                                                                                             

Zapraszamy do obejrzenia relacji na facebooku

Skip to content