Finał akcji “Paczka dla zwierzaczka”

Finał akcji “Paczka dla zwierzaczka”

W grudniu 2021 r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka zorganizowana została akcja „Paczka dla zwierzaczka” na rzecz potrzebujących zwierząt w schronisku w Sosnowcu-Milowicach, do której aktywnie włączyła się cała społeczność szkolna (uczniowie, rodzice i nauczyciele). Zebrano karmy, koce, zabawki dla zwierząt. Nauczyciele z naszej szkoły udali się z wizytą do schroniska dla bezdomnych zwierząt w pełni załadowanym samochodem. W załączeniu prezentujemy przepiękny dyplom, jaki nasza szkoła otrzymała za udział w akcji, a także zdjęcia wszystkich zebranych darów.
Dyplom można podziwiać w galerii znajdującej się na parterze przy pokoju nauczycielskim.
Dyrekcja schroniska była bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i złożyła podziękowania na ręce nauczycieli.

 

                                                                

Skip to content