Konsultacje


Rok szkolny 2019/2020







Sekcja fortepianu i akordeonu
Ciesielska Walentynaostatni pitek m-ca 18:10-18:40
Lupa Ewaostatni pitek m-ca 15:45-16:15
Marcinkowski Marekostatni poniedziaek m-ca 17:30-18:00
Marcisz Halinaostatni poniedziaek m-ca 18:50-19:20
Naczyska-Szlk Aleksandraostatni poniedziaek m-ca16:15-16:45
Pielech Sawomirostatni poniedziaek m-ca17:30-18:00
Rudy Erwinostatni poniedziaek m-ca16:45-17:15
Sualec Justynaostatni poniedziaek m-ca18:30-19:00
Spaliska Agnieszkaostatni pitek m-ca16:10-16:40
Szubski ukaszostatni poniedziaek m-ca17:55-18:25
Trzsimiech Ilonaostatni czwartek m-ca16:50-17:20
Wodarczyk Krzysztofostatni wtorek m-ca18:00-18:30
Wolny Rafaostatni czwartek m-ca15:30-16:00
Sekcja przedmiotow oglnomuzycznych
Bobecka Faustyna ostatni wtorek m-ca16:35-17:05
Bukowiecka Monikaostatni poniedziaek m-ca15:00-15:30
Snopczyska Konstancjaostatni poniedziaek m-ca18:15-18:45
Iskra- Cielik Zofia ostatni poniedziaek m-ca11:30-12:00
Krzystaska Ewaostatnia roda m-ca 19:15-19:45
Kulig Aleksandraostatni wtorek m-ca18:15-18:45
Neidek Joannaostatni poniedziaek m-ca16:00-16:30
Piwowar Olgaostatni poniedziaek m-ca15:30-16:00
Sekcja instrumentw smyczkowych, harfy i gitary
Baczewska Katarzynaostatni pitek. m-ca16:20-16:50
Gwizdon Jacekostatni wtorek. m-ca16:10-16:40
Grzebielucha Martaostatni czwartek m-ca18:10-18:40
Jaremus Martynaostatni czwartek m-ca17:25-17:55
Kumierczyk Janostatni wtorek m-ca17:15-17:45
Kru Wojciech ostatnia roda m-ca16:25-16:55
Leniartek Wojciechostatni pitek m-ca16:15-16:45
Osuch Katarzynaostatnia roda m-ca18:25-18:55
Pasteczka Elbietaostatni pitek m-ca15:45-16:15
Pielech Katarzyna ostatni czwartek m-ca17:15-17:45
Sikora Magorzataostatni czwartek m-ca16:45-17:15
Szeruga-Malak Emilia ostatni wtorek m-ca13:50-14:20
Wilczek Ewelinaostatni poniedziaek m-ca 15:25-15:55
Sekcja instrumentw dtych i perkusji
Czerwiska Joannaostatni poniedziaek m-ca17:10-17:40
Gajgier-Otrba Agnieszkaostatni wtorek m-ca 17:15-17:45
Hajduga Krzysztofostatni czwartek m-ca 19:05-19:35
Jdrusik Dariuszostatni czwartek m-ca17:45-18:15
Kaliski Arkadiuszostatni wtorek m-ca16:00-16:30
Kawczyski Piotrostatnia roda m-ca17:00-17:30
Kierski Henrykostatnia roda m-ca17:15-17:45
Komorowski Olgierdostatni poniedziaek m-ca17:45-18:15
Pierzchaa Agnieszkaostatni czwartek m-ca17:20-17:50
Pytlik Grzegorzostatnia roda m-ca18:05-18:35
lzak Jerzyostatni wtorek m-ca17:30-18:00
Taborek Kamilostatni wtorek m-ca 17:30-18:00
Zawartka-Panchyrz Katarzyna ostatni czwartek m-ca18:00-18:30
Nauczyciele przedmiotw oglnoksztaccych - konsultacje
24 padziernika 2019 r16:00-17:00
17 grudnia 2019 r16:00-17:00
27 luty 2020 r 16:00-17:00
20 kwietnia 2020 r 16:00-17:00
Zebrania z rodzicami uczniw OSM
28 listopada 2019 r godz. 17.00-zebrania z rodzicami OSM
9 stycznia 2020 r godz. 17.00-proczne zebrania z rodzicami OSM
26 marca 2020 rgodz. 17.00-zebrania z rodzicami OSM
28 maja 2020 r godz. 17.00-kocoworoczne zebrania z rodzicami OSM