Konsultacje

Rok szkolny 2020/2021

Ostatni pełny tydzień miesiąca

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

nauczyciel dzień tygodnia godzina
Dominika Bargieła poniedziałek 13.30-14.00
Faustyna Bobecka czwartek 14.30-15.00
Monika Bukowiecka czwartek 17.05-17.35
Ewa Krzystańska poniedziałek

czwartek

14.45-15.00

14.45-15.00

Aleksandra Kulig wtorek 14.15-14.45
Agnieszka Kurek wtorek 14.00-14.30
Joanna Neidek poniedziałek 16.10-16.40
Olga Piwowar wtorek 17.10-17.40

Sekcja instrumentów smyczkowych, harfy i gitary

nauczyciel

dzień tygodnia godzina
Katarzyna Baczewska czwartek 17.30-18.00
Jacek Gwizdon czwartek 15.20-15.50
Marta Grzebielucha poniedziałek 19.20-19.50
Martyna Jaremus wtorek 15.00-15.30
Jan Kućmierczyk czwartek 12.40-13.10
Wojciech Kruż piątek 15.30-16.00
Wojciech Leniartek piątek 17.15-17.45
Katarzyna Helwing-Osuch wtorek 16.10-16.40
Elżbieta Pasteczka piątek 15.40-16.10
Katarzyna Pielech czwartek 15.00-15.30
Małgorzata Sikora czwartek 18.10-18.40
Emilia Szeruga-Maślak środa 17.10-17.40
Ewelina Wilczek poniedziałek 16.35-17.05

 

Sekcja fortepianu i akordeonu

nauczyciel dzień tygodnia godzina
Małgorzata Baraniuk piątek 17.05-17.35
Walentyna Ciesielska wtorek 19.30-20.00
Ewa Lupa piątek 16.15-16.45
Marek Marcinkowski piątek 17.00-17.30
Halina Marcisz czwartek 18.25-18.55
Aleksandra Naczyńska-Szlęk poniedziałek 17.10-17.40
Sławomir Pielech poniedziałek 18.10-18.40
Erwin Rudy środa 18.30-19.00
Justyna Służalec wtorek 18.20-18.50
Agnieszka Spalińska piątek 17.15-17.45
Łukasz Szubski poniedziałek 17.10-17.40
Ilona Trzęsimiech czwartek 16.30-17.00
Krzysztof Włodarczyk wtorek 17.35-18.05
Rafał Wolny środa 16.15-16.45

 

Sekcja instrumentów dętych i perkusji

nauczyciel dzień tygodnia godzina
Agnieszka Gajgier-Otręba wtorek 13.40-14.10
Krzysztof Hajduga wtorek 18.40-19.10
Darius Jędrusik czwartek 17.00-17.30
Arkadiusz Kaliński wtorek 18.00-18.30
Henryk Kierski piątek 18.45-19.15
Olgierd Komorowski czwartek 17.30-18.00
Agnieszka Pierzchała czwartek 15.45-16.15
Grzegorz Pytlik poniedziałek 18.00-18.30
Bożena Sikora-Mąsior piątek 17.30-18.00
Jerzy Ślęzak wtorek 16.30-17.00
Kamil Taborek środa 18.10-18.40
Magdalena Widawska czwartek 18.15-18.45
Katarzyna
Zawartka-Panchyrz
środa 15.00-15.30