Osiągnięcia 2003/2004

Szkoła Muzyczna I stopnia

• KAJA REKIEĆ– kl. IV. cykl sześcioletni, kl. fortepianu mgr Małgorzaty Adamczyk, zdobyła wyróżnienie w WARSZTATACH PIANISTYCZNYCH dla kl. IV i V szkół muzycznych I. st. Katowice 8.XII.2003 r.
  • SZYMON ZAWODNY– kl. V. cyklu sześcioletniego, kl. saksofonu mgr Mariana Kłeczka, zajął II miejsce w III OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU SAKSOFONOWYM
    w Przeworsku 10-12. XII. 2003 r.
  • MATEUSZ SUCHECKI z kl. waltorni mgr Jerzego Ślęzaka, zdobył II nagrodę, natomiast ARTUR KIKA z kl. saksofonu mgr Mariana Kłeczka, uzyskał wyróżnienie w XIII KONFRONTACJACH INSTRUMENTÓW DĘTYCH w Oławie 30-31. III. 2004 r.
    Mateusz i Artur są uczniami klasy III cyklu czteroletniego.
  • KAROLINA SOŚNIERZ z kl. fortepianu mgr Haliny Marcisz zajęła III miejsce, natomiast PIOTR PILAWSKI z kl. fortepianu mgr Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk otrzymał wyróżnienie w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIANISTYCZNYM klas II i III Jaworzno 1. IV. 2004 r.
    Karolina i Piotrek są uczniami klasy II cyklu sześcioletniego.
  • ORKIESTRA SZKOLNA pod dyrekcją mgr Joanny Greń uplasowała się na III miejscu
    w IX FESTIWALU ORKIESTR SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA.
    Będzin 20.IV.2004 r.
  • KRZYSZTOF WŁODARCZYK – kl. VI cyklu sześcioletniego z kl. fortepianu
    mgr Małgorzaty Adamczyk zajął III miejsce w XXII KONKURSIE MŁODYCH PIANISTÓW “NAD KAMIENNĄ 2004” Skarżysko-Kamienna 20 – 22.IV.2004 r.
  • KWARTET WALTORNIOWY przygotowany przez mgr Jerzego Ślęzaka, został laureatem VI miejsca w OGÓLNOPOLSKICH PRZESŁUCHANIACH ZESPOŁÓW KAMERALNYCH INSTRUMENTÓW DĘTYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA
    Zgierz 23-24.IV.2004 r.
    Kwartet waltorniowy tworzą uczniowie Szkoły Muzycznej Ist: Mateusz Suchecki, Katarzyna Rybowska, Tomasz Nej i Szymon Kmak.

• KATARZYNA NEJ– kl. IV cyklu sześcioletniego z klasy oboju mgr Dariusza Jędrusika zdobyła wyróżnienie w XXXI KONKURSIE MŁODEGO MUZYKA w Szczecinku,
    11-15. V. 2004 r.
  • MATEUSZ SUCHECKI– z kl. III cyklu czteroletniego zdobył II nagrodę,
    SZYMON KMAK z kl. V cyklu sześcioletniego otrzymał wyróżnienie w IV KONKURSIE MŁODYCH SOLISTÓW w Jaworznie, 28-29. V. 2004 r.Mateusz i Szymon uczą się w klasie waltorni mgr Jerzego Ślęzaka.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

• IGOR POŁUDNIKIEWICZ -/ kl. III./ zajął III. miejsce w VII MIEJSKIM KONKURSIE “Asy z III klasy”, Dąbrowa Górnicza 11.XII.2003 r.
  • ANNA PAŁĘZA -/kl. II./ zajęła II. miejsce w XIII MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM “Przyjaźń w poezji” dla uczniów kl. I-III. szkół podstawowych
    w Dąbrowie Górniczej 5. II. 2004 r.
  • ZESPÓŁ TANECZNY”WIELOKROPEK” zajął II miejsce w III MIEJSKIM KONKURSIE pod hasłem “Tańcem i piosenką witamy wiosnę” dla uczniów kl. I-III. dąbrowskich szkół podstawowych, 25. III. 2004 r.
  • GRZEGORZ ZIÓŁEK z klasy fortepianu mgr Małgorzaty Adamczyk zajął II miejsce, natomiast MARTA KUBAŃSKA z klasy fortepianu mgr Wandy Tlatlik otrzymała wyróżnienie w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIANISTYCZNYM klas I i II
    w Jaworznie, 1.IV.2004 r.
    Grzegorz i Marta są uczniami klasy II OSM.
  • KAROLINA SKOCZYLAS – uczennica kl. III. w kl. skrzypiec mgr Jana Kućmierczyka zajęła II miejsce w IV PRZESŁUCHANIACH SKRZYPCOWYCH “JANKO MUZYKANT” w Sochaczewie, 6-7. IV.2004 r.
    oraz otrzymała wyróżnienie w I MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE IM.
    J. GARŚCI w Stalowej Woli, 17-22. V 2004 r.