Osiągnięcia 2004/2005

Osiągnięcia muzyczne

The Second Competition of Woodwind Instrument

  • Katarzyna Nej z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajęła I miejsce

Pożarevac (Serbia i Czarnogóra), 21-24 kwietnia 2005 r.

 

XII Śląski Konkurs “Instrumenty Dęte”

  • Mateusz Suchecki z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 20-22 kwietnia 2005 r.

 

III Konkurs Utworów Fortepianowych na cztery ręce

  • Duet w składzie: Amanda Nykamowicz i Tobiasz Nykamowicz z klasy fortepianu p. Wandy Tlatlik zdobył wyróżnienie

Katowice, 14-15 kwietnia 2005 r.

 

Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny “Z tańcem przez wieki”

  • Grzegorz Ziółek z klasy fortepianu p. Małgorzaty Adamczyk zajął III miejsce

Jaworzno, 11 kwietnia 2005 r.

 

XIV Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Katarzyna Nej z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zdobyła wyróżnienie
  • Mateusz Suchecki z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
  • Szymon Zawodny z klasy saksofonu p. Mariana Kłeczka zdobył wyróżnienie

Oława, 5-6 kwietnia 2005 r.

 

IV Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy

  • Szymon Zawodny z klasy saksofonu p. Mariana Kłeczka zajął III miejsce

Przeworsk, 8- 10 grudnia 2004 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy “Lektury klasy drugiej”

  • Jakub Stachura i Wiktoria Nowak  z klasy II zajęli II miejsce

Dąbrowa Górnicza

 

Miejski Konkurs Recytatorski

  • Anna Pałęza z klasy III zajęła I miejsce

Dąbrowa Górnicza

 

Miejski Konkurs Przyrodniczy

  • Igor Południkiewicz z klasy IV zajął II miejsce

Dąbrowa Górnicza

 

III Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży “Kolęda i kartka bożonarodzeniowa”

  • Weronika Babij zajęła I miejsce w kategorii muzycznej
  • Anna Pałęza zajęła I miejsce w kategorii muzycznej

Będzin, 17 grudnia 2004 r.

 

II edycja Konkursu plastyczno-przyrodniczego “Wspomnienie lata zaklęte w kwiatach”

  • Marta Kubańska zajęła II miejsce
  • Igor Południkiewicz zajął II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 5 listopada 2004 r.

 

Międzyklubowe Regaty Żeglarskie w klasie “Optymist”

  • Adrian Skowron zajął IV miejsce

Dąbrowa Górnicza, 25 września 2004 r.

Skip to content