Osiągnięcia 2005/2006

Szkoła Muzyczna I stopnia

 • Martyna Pijaj– klasa IV cyklu czteroletniego, kl. waltorni mgr Jerzego Ślęzaka, zdobyła wyróżnienie w V Konkursie Młodych Solistów. Jaworzno, 18-19 listopada 2005 r.
 • Uczennice klasy II cyklu sześcioletniego – Matylda Bednarska –kl. skrzypiec mgr Jana Kućmierczyka , Katarzyna Sęk -kl. skrzypiec mgr Anny Liburskiej oraz Ewelina Jamrocha– kl. III cyklu sześcioletniego, kl. skrzypiec mgr Martyny Jaremus, otrzymały wyróżnienia w Międzyszkolnych Konfrontacjach Skrzypcowych. Będzin, 23 stycznia 2006 r.
 • Martyna Pijaj – klasa IV cyklu czteroletniego, kl. waltorni mgr Jerzego Ślęzaka, zdobyła wyróżnienie w XV Konfrontacjach Instrumentów Dętych. Oława, 28-29 marca 2006 r.
 • Kaja Rekieć – klasa VI cyklu sześcioletniego, kl. fortepianu mgr Małgorzaty Adamczyk, otrzymała wyróżnienie I stopniaw XXIV Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną”. Skarżysko-Kamienna, 25- 26 kwietnia 2006 r.
 • Kwartet instrumentów dętych blaszanych z klasy mgr Piotra Marciniaka, w składzie: Aleksandra Czepczor – trąbka, Artur Kowalczyk – trąbka, Martyna Pijaj – waltornia, Łukasz Kołton – puzon, otrzymał wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. Zgierz, 28-29 kwietnia 2006r.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

 • Zespół instrumentalno-wokalny zajął I miejsce w Konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży „Kolęda i kartka bożonarodzeniowa”. Będzin, XII 2005 r.
 • Igor Południkiewicz – kl. V, zajął II miejsce w III Miejskim konkursie czytania ze zrozumieniem „Rozumiem co czytam”. Dąbrowa Górnicza, XII 2005 r.Damian Bijak – kl. V, zdobył wyróżnienie w II Miejskim konkursie czytelniczym „Podróż w Krainę Magii z Harrym Potterem”. Dąbrowa Górnicza, XII 2005 r.Marta Kubańska – kl. IV, zajęła IX miejsce natomiast Anna Pawłowska-kl. V, miejsce XIV w Multiteście z języka angielskiego.
 • Uczennice klasy III – Emilia Lenartowska i Sandra Rosół – kl. skrzypiec Jana Kućmierczyka , Emilia Halbina -kl. skrzypiec mgr Martyny Jaremus oraz uczennice klasy IV – Weronika Jaremus – kl. skrzypiec mgr Jana Kućmierczyka i Katarzyna Ogonowska – kl. skrzypiec mgr Elżbiety Pasteczki, otrzymały wyróżnienia w Międzyszkolnych Konfrontacjach Skrzypcowych.
 • Emilia Lewartowska– kl. III, zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim. Dąbrowa Górnicza, II 2006 r.
 • Redakcja Gazetki „Szkoła Muzyczna i Polityczna” zajęła III miejsce w II Dąbrowskim Konkursie Gazetek Szkolnych. Dąbrowa Górnicza, II 2006 r.
 • Uczennice klasy IV, Marta Kubańska i Weronika Babij otrzymały wyróżnienie w konkursie „Poezja i proza w języku Szekspira”. Dąbrowa Górnicza, III 2006 r.
 • Karolina Skoczylas -kl. V, klasa skrzypiec mgr Jana Kućmierczyka, otrzymała wyróżnienie w VI Przesłuchaniach Skrzypcowych „Janko Muzykant”. Sochaczew, 17 marca 2006 r.
 • Przemysław Drożniak -kl. V, klasa puzonu mgr Piotra Misiaka, zajął I miejsce w XV Konfrontacjach Instrumentów Dętych. Oława, 28-29 marca 2006r.
 • Natalia Uthke– kl. III, klasa fletu Barbary Kacprzak, zajęła II miejsce w V Wiosennym Festiwalu Fletowym. Sochaczew, 3-4 kwietnia 2006r.
 • Grzegorz Ziółek– kl. IV, klasa fortepianu mgr Małgorzaty Adamczyk, zajął III miejsce w XXIV Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną”. Skarżysko-Kamienna, 25- 26 kwietnia 2006 r.
 • Marcelina Kowalik– kl. II, otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Baśń. V 2006 r.