Osiągnięcia 2005/2006

Osiągnięcia muzyczne

VIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st.

  • Kwartet instrumentów dętych blaszanych w składzie: Aleksandra Czepczor – trąbka, Artur Kowalczyk – trąbka, Martyna Pijaj – waltornia, Łukasz Kołton – puzon z klasy p. Piotra Marciniaka otrzymał wyróżnienie

Zgierz, 28-29 kwietnia 2006 r.

 

XXIV Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”

  • Grzegorz Ziółek z klasy fortepianu p. Małgorzaty Adamczyk zajął III miejsce
  • Kaja Rekieć z klasy fortepianu p. Małgorzaty Adamczyk otrzymała wyróżnienie I stopnia

Skarżysko-Kamienna, 25-26 kwietnia 2006 r.

 

V Wiosenny Festiwal Fletowy

  • Natalia Uthke z klasy fletu p. Barbary Kacprzak zajęła II miejsce

Sochaczew, 3-4 kwietnia 2006 r.

 

XV Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Przemysław Drożniak z klasy puzonu p. Piotra Misiaka zajął I miejsce
  • Martyna Pijaj z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobyła wyróżnienie

Oława, 28-29 marca 2006 r.

 

VI Przesłuchania Skrzypcowe „Janko Muzykant”

  • Karolina Skoczylas z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka otrzymała wyróżnienie

Sochaczew, 17 marca 2006 r.

 

Międzyszkolne Konfrontacje Skrzypcowe “Miniatura polska”

  • Matylda Bednarska z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka otrzymała wyróżnienie
  • Emilia Lenartowska z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka otrzymała wyróżnienie
  • Sandra Rosół z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka otrzymała wyróżnienie
  • Weronika Jaremus z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka otrzymała wyróżnienie
  • Katarzyna Sęk z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej otrzymała wyróżnienie
  • Ewelina Jamrocha z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus otrzymała wyróżnienie
  • Emilia Halbina z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus otrzymała wyróżnienie
  • Katarzyna Ogonowska z klasy skrzypiec p. Elżbiety Pasteczki otrzymała wyróżnienie

Będzin, 23 stycznia 2006 r.

 

Konkurs twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży „Kolęda i kartka bożonarodzeniowa”

  • Zespół instrumentalno-wokalny zajął I miejsce

Będzin, grudzień 2005 r.

 

V Konkurs Młodych Solistów

  • Martyna Pijaj z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobyła wyróżnienie

Jaworzno, 18-19 listopada 2005 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Multitest z języka angielskiego

  • Marta Kubańska z klasy IV zajęła IX miejsce
  • Anna Pawłowska z klasy V zajęła XIV miejsce

 

Konkurs plastyczny “Spacer po mieście z Bobrem Dąbrowskim”

  • Katarzyna Truszczyńska zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 2006 r.

 

IX Ogólnopolski Konkurs na Baśń

  • Marcelina Kowalik z klasy II otrzymała wyróżnienie

Katowice, maj 2006 r.

 

Konkurs „Poezja i proza w języku Szekspira”

  • Marta Kubańska i Weronika Babij z klasy IV otrzymały wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, marzec 2006 r.

 

II Dąbrowski Konkurs Gazetek Szkolnych

  • Redakcja Gazetki Szkolnej „Szkoła Muzyczna i Polityczna” zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 21 marca 2006 r.

 

Miejski Konkurs Recytatorski

  • Emilia Lewartowska z klasy III zajęła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, luty 2006 r.

 

III Miejski Konkurs Czytania ze Zrozumieniem „Rozumiem co czytam”

  • Igor Południkiewicz z klasy V zajął II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 9 grudnia 2005 r.

 

II Miejski konkurs czytelniczy „Podróż w Krainę Magii z Harrym Potterem”

  • Damian Bijak z klasy V zdobył wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, grudzień 2005 r.

Skip to content