Osiągnięcia 2006/2007

Osiągnięcia muzyczne

I Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. Z. Brzeskiego

  • Karolina Skoczylas z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka otrzymała wyróżnienie

Łańcut, 21 maja 2007 r.

 

Regionalne Przesłuchania Smyczkowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.

  • Trio skrzypcowe w składzie: Krzysztof Lesiak, Katarzyna Sęk – skrzypce, Mateusz Posłuszny – wiolonczela przygotowane przez p. Ewę Krzystańską zajęło III miejsce
  • Duet skrzypcowy z towarzyszeniem fortepianu w składzie: Karolina Skoczylas, Weronika Milik – skrzypce, Grzegorz Ziółek – fortepian przygotowany przez p. Ewę Krzystańską zajął III miejsce

Chorzów, 19 maja 2007 r.

 

Międzynarodowy Konkurs „Talenty dla Europy”

  • Katarzyna Sęk z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej zajęła IV miejsce
  • Mateusz Posłuszny z klasy wiolonczeli p. Franciszka Skóry zajął V miejsce

Dolny Gubin, 29 kwietnia – 3 maja 2007 r.

 

IV Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

  • Igor Południkiewicz z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął I miejsce w kategorii najmłodszych

Pożarevac (Serbia i Czarnogóra), kwiecień 2007 r.

 

XIII Śląski Konkurs “Instrumenty Dęte”

  • Przemysław Drożniak z klasy puzonu p. Piotra Misiaka zajął III miejsce
  • Szymon Wojewoda z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka otrzymał wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, kwiecień 2007 r.

 

IV Międzywojewódzki Festiwal Muzyki Współczesnej Dla Pianistów im. J. Garści

  • Adam Nowak z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął II miejsce
  • Klaudia Nocoń z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech otrzymała wyróżnienie

Lubliniec, 23 kwietnia 2007 r.

 

XI Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów

  • Mateusz Posłuszny z klasy wiolonczeli p. Franciszka Skóry otrzymał wyróżnienie 

Kłodzko, 21 kwietnia 2007 r.

 

Międzyszkolny Konkurs „Z tańcem przez wieki”

  • Natalia Płonka z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej otrzymała wyróżnienie I stopnia
  • Nina Otrębska z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej otrzymała wyróżnienie
  • Paulina Ciuba z klasy fortepianu p. Małgorzaty Adamczyk otrzymała wyróżnienie 
  • Michael Józefowicz-Poraj z klasy fortepianu p. Małgorzaty Adamczyk otrzymał wyróżnienie 

Jaworzno, 30 marca 2007 r.

 

Przesłuchania makroregionalne uczniów klas fortepianu

  • Mateusz Piekoszewski z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech otrzymał wyróżnienie
  • Grzegorz Ziółek z klasy fortepianu p. Małgorzaty Adamczyk otrzymał wyróżnienie

Katowice, 20 marca 2007 r.

 

II Międzyszkolne Konfrontacje Skrzypcowe

  • Krzysztof Lesiak z klasy skrzypiec p. Katarzyny Osuch zdobył nagrodę za najlepsze wykonanie melodii ludowej
  • Matylda Bednarska z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka otrzymała wyróżnienie
  • Sandra Rosół z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka otrzymała wyróżnienie
  • Katarzyna Sęk z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej otrzymała wyróżnienie
  • Monika Suchecka z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej otrzymała wyróżnienie 
  • Julia Ornat z klasy skrzypiec p. Elżbiety Pasteczki otrzymała wyróżnienie 

Będzin, 29 stycznia 2007 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

X Ogólnopolski Konkurs na Baśń

  • Magdalena Siulińska z klasy V otrzymała wyróżnienie
  • Monika Siulińska z klasy V otrzymała wyróżnienie

Katowice, maj 2007 r.

 

Ogólnopolski Konkurs „Albus” z języka angielskiego

  • Wiktoria Nowak otrzymała dyplom laureata
  • Marta Kubańska otrzymała dyplom laureata
  • Zuzanna Nowak otrzymała dyplom laureata
  • Emilia Lenartowska otrzymała wyróżnienie

maj 2007 r.

 

XI Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

  • Aleksandra Kowalik z klasy VI otrzymała wyróżnienie

Katowice, maj 2007 r.

 

Konkurs zorganizowany przez Muzeum Miejskie „Sztygarka” na najładniejsze opowiadanie po wycieczce

  • Wiktoria Strona zajęła I miejsce
  • Marcelina Kowalik zajęła II miejsce
  • Natalia Kasprzyk zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, kwiecień 2007 r.

 

XIII edycja Konkursu Literackiego i Plastycznego „Zielono mi”

  • Aleksandra Kowalik z klasy VI otrzymała wyróżnienie w kategorii poezji

Sosnowiec, 22 marca 2007 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Fox”

  • Magdalena Guzik z klasy VI zdobyła nagrodę I stopnia
  • Marta Kubańska z klasy V zdobyła nagrodę II stopnia
  • Anna Pałęza z klasy V oraz zdobyła nagrodę II stopnia
  • Igor Południkiewicz z klasy VI zdobył nagrodę II stopnia 

marzec 2007 r.

 

X Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poezja i proza w języku Shakespeare’a”

  • Weronika Babij zajęła II miejsce
  • Marta Kubańska zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 21 marca 2007 r.

 

VII Dąbrowski Konkurs Recytatorski im. L. Piwowara „Podróże duże i małe”

  • Katarzyna Ogonowska z klasy V została laureatką

Dąbrowa Górnicza, 20 marca 2007 r.

Skip to content