Osiągnięcia 2007/2008

Szkoła Muzyczna I stopnia

• Natalia Płonka – kl. III cyklu sześcioletniego, z klasy fortepianu mgr Agnieszki Spalińskiej, zajęła III miejsce w II Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów. Chrzanów,17 kwietnia2008r
  • Natalia Płonka – kl. III cyklu sześcioletniego, z klasy fortepianu mgr Agnieszki Spalińskiej zajęła I miejsce w grupie młodszej, w I Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną”. Skarżysko- Kamienna, 22-23 kwietnia 2008r.
  • Mateusz Posłuszny uczeń klasy wiolonczeli F. Skóry zajął II miejsce w XII Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku
  • Wiktoria Torba kl II OSM uczennica z klasy wiolonczeli F.Skóry zajęła III miejsce na Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy. Mateusz Posłuszny zdobył na tym Konkursie wyróżnienie
  • II Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I st. w Będzinie – orkiestra smyczkowa prowadzona przez J. Naidek otrzymała wyróżnienie

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

• Adam Nowakz klasy fortepianu mgr Aleksandry Naczyńskiej – Szlęk, uzyskał wyróżnienie w Przesłuchaniach Regionalnych Uczniów Klas V Fortepianu.
    Sosnowiec 4.grudnia 2007r.
  • Klaudia Nocoń – kl. III, z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech, zdobyła wyróżnienie w II Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów.
    Chrzanów,17 kwietnia 2008r.
  • Jakub Stachura – kl. V, z klasy fortepianu mgr Małgorzaty Adamczyk, zajął II miejsce w grupie starszej, w I Międzynarodowym XXVI Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną”.
    Skarżysko- Kamienna, 22-23 kwietnia 2008r.