Osiągnięcia 2007/2008

Osiągnięcia muzyczne

XII Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku

  • Mateusz Posłuszny z klasy wiolonczeli p. Franciszka Skóry zajął II miejsce

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe w Bydgoszczy

  • Wiktoria Torba z klasy wiolonczeli p. Franciszka Skóry zajęła III miejsce
  • Mateusz Posłuszny z klasy wiolonczeli p. Franciszka Skóry zdobył wyróżnienie

 

II Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia

  • Orkiestra smyczkowa prowadzona przez p. Joannę Neidek otrzymała wyróżnienie

Będzin, 2008 r.

 

XV Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Drewno dla najmłodszych”

  • Natalia Uthke z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 24-26 kwietnia 2008 r.

 

I Międzynarodowy XXVI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”

  • Natalia Płonka z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej zajęła I miejsce w grupie młodszej
  • Jakub Stachura z klasy fortepianu p. Małgorzaty Adamczyk zajął II miejsce w grupie starszej

Skarżysko-Kamienna, 22-23 kwietnia 2008 r.

 

XVII Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka otrzymał wyróżnienie oraz nagrodę Burmistrza Jelcza Laskowic dla najmłodszego uczestnika grającego na instrumencie dętym blaszanym

Oława, 15-16 kwietnia 2008 r.

 

II Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

  • Natalia Płonka z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej zajęła III miejsce
  • Klaudia Nocoń z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie

Chrzanów, 17 kwietnia 2008 r.

 

Regionalne Przesłuchania Pianistyczne uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

  • Adam Nowak z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk uzyskał wyróżnienie

Sosnowiec, 4 grudnia 2007 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Miejski Konkurs “Historia Polski dla żaka” – “Stanisław August Poniatowski – blaski i cienie panowania”

  • Drużyna Zespołu Szkół Muzycznych zdobyła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 7 maja 2008 r.

 

Międzyszkolny konkurs “Polskie parki narodowe”

  • Zuzanna Nowak zajęła II miejsce

Dąbrowa Górnicza, kwiecień 2008 r.

 

IV Miejski Konkurs Religijnej Poezji Wielkanocnej

  • Marta Kubańska zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 3 kwietnia 2008 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik”

  • Natalia Kasprzyk z klasy IV zdobyła wyróżnienie
  • Magdalena Siulińska z klasy VI zdobyła wyróżnienie
  • Marta Kubańska z klasy VI zdobyła wyróżnienie

marzec 2008 r.

 

XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski “Poezja i proza w języku Shakespeare’a”

  • Marta Kubańska zajęła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 28 marca 2008 r.

 

Rejonowe Igrzyska w szachach

  • Zespół Szkół Muzycznych zajął III miejsce

Wojkowice Kościelne, 17 marca 2008 r.

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki i Plastyczny “Zielono mi”

  • Marcelina Kowalik zajęła II miejsce w kategorii poezji

Sosnowiec, 13 marca 2008 r.

 

Szachowe Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej Szkół Podstawowych

  • Patryk Król zajął III miejsce
  • Zespół Szkół Muzycznych zajął I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 26 lutego 2008 r.

 

Regionalny Konkurs Recytatorski “Poeci polscy”

  • Aleksandra Marchewka zdobyła I miejsce

Sosnowiec, 20 listopada 2007 r.

 

IV edycja Miejskiego Konkursu “Żyj zdrowo”

  • Marta Kubińska zajęła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 23 listopada 2007 r.

Skip to content