Osiągnięcia 2008/2009

Osiągnięcia muzyczne

II Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego

  • Natalia Płonka z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej zdobyła II miejsce

Łańcut, 1-2 czerwca 2009 r.

 

III Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

  • Anna Michalak z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech otrzymała wyróżnienie I stopnia w grupie I
  • Adam Nowak z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zdobył I miejsce w II grupie
  • Paulina Ciuba z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk otrzymała wyróżnienie I stopnia w II grupie

Chrzanów, 28 maja 2009 r.

 

XIII Festiwal Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st.

  • Kwartet saksofonowy w składzie: Łukasz Plewnia, Maciej Kleszcz, Wiktoria Pająk, Paweł Paw z klasy p. Arkadiusza Kalińskiego uzyskał wyróżnienie

Tarnowskie Góry, 15 maja 2009 r.

 

XVIII Konkurs Zespołów Kameralnych

  • Trio w składzie: Krzysztof Lesiak, Katarzyna Sęk, Mateusz Posłuszny prowadzone przez p. Ewę Krzystańską uzyskało wyróżnienie

Bystrzyca Kłodzka, 25 kwietnia 2009 r.

 

VIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

  • Natalia Uthke z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz otrzymała wyróżnienie

Sochaczew, 6-8 kwietnia 2009 r.

 

V Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. J. Garści

  • Anna Michalak z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
  • Zuzanna Pierścińska z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej zdobyła wyróżnienie

Lubliniec, 30 marca 2009 r.

 

XVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Maciej Lorek z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zdobył wyróżnienie

Oława, 24-25 marca 2009 r.

 

V Konkurs Utworów Fortepianowych na cztery ręce

  • Zespół w składzie: Natalia Płonka i Magdalena Leśniak przygotowany przez p. Agnieszkę Spalińską otrzymał II miejsce

Katowice, 16-17 marca 2009 r.

 

VIII Konkurs Młodych Solistów

  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka otrzymał wyróżnienie

Jaworzno, 27-29 listopada 2008 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

I Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

  • Wiktoria Nowak zajęła I miejsce
  • Emilia Lewartowska zajęła II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 3 czerwca 2009 r.

 

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

  • Łukasz Wybrańczyk zdobył wyróżnienie

Toruń, 25 maja 2009 r.

 

VIII edycja Miejskiego Konkursu Przyrodniczego “Z przyrodą na Ty”

  • Agata Parka zajęła V miejsce

Dąbrowa Górnicza, 8 kwietnia 2009 r.

 

Miejski Konkurs Dziennikarski

  • Emilia Lewartowska zajęła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, marzec 2009 r.

 

Szachowe Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej Szkół Podstawowych

  • Jakub Stachura zajął III miejsce
  • Drużyna ZSM w składzie: Jakub Stachura i Adrian Skowron zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, marzec 2009 r.

 

VII Miejski Konkurs Informatyczny

  • Kamil Kuźmicki zajął I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 31 marca 2009 r.

 

Miejski Konkurs Literacki “Gdybym był królem… – Prawa Dziecka w twórczości dziecięcej”

  • Wiktoria Suchy z tatą Tomaszem zajęli II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 16 marca 2009 r.

 

Miejski Konkurs “Historia Polski dla żaka” – “Jagiellonowie na polski tronie”

  • Drużyna Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej zdobyła II miejsce

Dąbrowa Górnicze, 2 marca 2009 r.

 

VI Miejski Konkurs Czytelniczy

  • Hubert Zacharzewski zdobył wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 17 lutego 2009 r.

 

Wojewódzki Festiwal Piosenki “Pieśni bardów”
  • Klaudia Szczepanik zajęła III miejsce
Zabrze, 20 listopada 2008 r.
Skip to content