Osiągnięcia 2010/2011

Osiągnięcia muzyczne

VI Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone fleciki”

  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Magdaleny Sobczyk zdobył wyróżnienie I stopnia
  • Martyna Kobus z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie I stopnia
  • Anna Grzeszuk z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie II stopnia

Rybnik, 11 czerwca 2011 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego

  • Zuzanna Pierścińska z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej zdobyła wyróżnienie

Łańcut, 31 maja 2011 r.

 

V Dąbrowski Festiwal Pieśni Maryjnej „Totus Tuus”

  • Paweł Krawczyk przygotowany przez p. Ewę Krzystańską zajął I miejsce w kategorii solistów
  • Chór kameralny przygotowany przez p. Ewę Krzystańską z zespołem akompaniującym – kwintet instrumentów dętych w składzie: Jakub Piekutowski i Maciej Korowicki – trąbki, Bartosz Maciążek i Piotr Wacowski – waltornie, Natalia Matula – puzon przygotowany przez p. Piotra Marciniaka zajął I miejsce i Puchar Przechodni

Dąbrowa Górnicza, 28 maja 2011 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy

  • Paweł Jończyk z klasy gitary p. Emilii Szerugi zdobył wyróżnienie

Tomaszów Mazowiecki, 13-14 maja 2011 r.

 

I Olkuski Festiwal Skrzypcowy “Mały Violinista”

  • Julianna Geisler z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zajęła II miejsce
  • Joanna Cichońska z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie

Olkusz, 13 maja 2011 r.

 

X Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. Klas Instrumentów Dętych Blaszanych

  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zajął III miejsce
  • Jan Sikora z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Piotr Wacowski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie

Łańcut, 6 maja 2011 r.

 

VIII International Interpretative Brasswind Instrument Competition

  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce

Brno, 30 kwietnia – 1 maja 2011 r.

 

XVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Blacha dla najmłodszych”

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce
  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 27-29 kwietnia 2011 r.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Duetów z Harfą

  • Jan Sikora z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka i Małgorzata Sikora /harfa/ zdobyli wyróżnienie

Cieszyn, 15-17 kwietnia 2011 r.

 

X Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

  • Gabriela Irzyk z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie

Sochaczew, 11-13 kwietnia 2011 r.

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. G. Bacewicz

  • Kwartet smyczkowy w składzie: Julia Ornat, Anna Wajs, Katarzyna Kołda, Wiktoria Torba przygotowany przez p. Ewę Krzystańską zdobył wyróżnienie

Łódź, 8-9 kwietnia 2011 r.

 

VI Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. J. Garści

  • Anna Michalak z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła III miejsce

Lubliniec, 5-6 kwietnia 2011 r.

 

XX Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zajął II miejsce
  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Zuzanna Kotowska z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobyła wyróżnienie

Oława, 29-30 marca 2011 r.

 

VII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny “Wiosna z fortepianem”

  • Olga Spalińska z klasy fortepianu p. Małgorzaty Adamczyk zajęła III miejsce

Sosnowiec, 21 marca 2011 r.

 

I Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów

  • Martyna Kobus z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie
  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zdobyła wyróżnienie

Lubliniec, 15 marca 2011 r.

 

III Międzyszkolne Konfrontacje Skrzypcowe “Miniatura polska”

  • Zuzanna Tulej z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus zdobyła wyróżnienie
  • Martyna Majewska z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus zdobyła wyróżnienie
  • Julianna Geisler z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie
  • Joanna Cichońska z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie

Będzin, 10 marca 2011 r.

 

I Miejski Konkurs Muzyczny pod hasłem “Hej, kolęda, kolęda!”

  • Katarzyna Zapadka przygotowana przez ks. Wojciecha Skowrona zajęła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 14 grudnia 2010 r.

 

X Konkurs Młodych Solistów

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył II nagrodę
  • Zuzanna Kotowska z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobyła wyróżnienie
  • Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu p. Olgierda Komorowskiego zdobyła wyróżnienie
  • Teodor Sawicz z klasy saksofonu p. Piotra Kawczyńskiego zdobył wyróżnienie
  • ZSM w punktacji zespołowej zajął II miejsce

Jaworzno, 25-27 listopada 2010 r.

 

I Konkurs Fletowy “Syrinx”

  • Gabriela Irzyk z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła II miejsce

Kędzierzyn Koźle, 24 listopada 2010 r.

 

II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej

  • Chór szkolny przygotowany przez p. Ewę Krzystańską zajął II miejsce

Wambierzyce, wrzesień 2010 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Miejski Konkurs Recytatorski „Moje marzenia”

  • Katarzyna Zapadka przygotowana przez p. Katarzynę Srebnicką zdobyła wyróżnienie

 

IV Miejski Turniej z Języka Angielskiego

  • Katarzyna Kołda, Nina Otrębska, Łukasz Wybrańczyk przygotowani przez p. Katarzynę Pałasz zajęli III miejsce

 

XV Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

  • Julia Ornat przygotowana przez p. Iwonę Polniak zdobyła wyróżnienie

Katowice, 2011 r.

 

Międzynarodowe Zawody Pływackie – Memoriał im. E. Mandeckiego

  • Aleksandra Marchewka zajęła I miejsce

Sosnowiec, 2011 r.

 

Zagłębiowska Liga Szkół Podstawowych

  • Aleksandra Marchewka zdobyła dwa I miejsca w różnych stylach
  • Filip Banyś zdobył II miejsce
  • Martyna Sack i Aleksandra Marchewka zdobyły III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 2011 r.

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Smoki – sympatyczne stwory”

  • Paulina Pieczyńska zajęła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 2011 r.

 

XIV Ogólnopolski Konkurs na Baśń

  • Irena Michalik zdobyła wyróżnienie

Katowice, maj 2011 r.

 

Dąbrowski Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych

  • Uczniowie klas IV, V, VI przygotowani przez p. Iwonę Polniak, p. Katarzynę Pałasz, p. Ewę Gruszkę, p. Monikę Bukowiecką zdobyli I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 28 kwietnia 2011 r.

 

XIV Miejski Konkurs „Asy z trzeciej klasy”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Agnieszkę Wyrodek zajęła II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 19 kwietnia 2011 r.

 

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX

  • Grzegorz Mazur przygotowany przez p. Katarzynę Pałasz zajął VIII miejsce w okręgu katowickim
  • Wiktoria Pająk przygotowana przez p. Katarzynę Pałasz otrzymała nagrodę II stopnia

18 kwietnia 2011 r.

 

XIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poezja i proza w języku Shakespear’a”

  • Katarzyna Truszczyńska przygotowana przez p. Katarzynę Pałasz zdobyła nagrodę główną

31 marca 2011 r.

 

VI Miejski Konkurs Szkolnych Zespołów Tanecznych Tańca Nowoczesnego

  • Zespół „Atomic Dance” przygotowany przez p. Klaudię Kołacz zajął II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 30 marca 2011 r.

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobyła VI miejsce w okręgu katowickim i uzyskała wynik bardzo dobry
  • Teodor Sawicz przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobył wyróżnienie 
  • Filip Banyś, Hubert Zacharzewski, Adam Zasucha i Łukasz Wybrańczyk przygotowani przez p. Annę Gołkowską zdobyli wyróżnienia

Toruń, 17 marca 2011 r.

 

XVI Miejski Konkurs Ortograficzny

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Agnieszkę Wyrodek zajęła II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 11 stycznia 2011 r.

 

Międzyszkolny Turniej Szachowy

  • Łukasz Wybrańczyk i Filip Banyś przygotowani przez p. Klaudię Kołacz zajęli IV miejsce

Dąbrowa Górnicza, 14 grudnia 2010 r.

 

II Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół

  • Zespół taneczny “Belgijki” przygotowany przez p. Klaudię Kołacz zdobył III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 1 grudnia 2010 r.

Skip to content