Osiągnięcia 2011/2012

Szkoła Muzyczna I stopnia

  • III Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosławskiego
    Michalina Zubko z klasy fortepianu Haliny Marcisz zajęła II miejsce
    Zambrów, 24 listopada 2011 r.
  • XI Ogólnopolski Konkurs Młodego Solisty
    Jakub Piekutowski z klasy trąbki Piotra Marciniaka zajął III miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
    Jaworzno, 24-26 listopada 2011 r.
  • XXI Konfrontacje Instrumentów Dętych
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Oława, 20 marca 2012 r.
  • Dąbrowski Konkurs Gitarowy
    Bartosz Jurczyk z klasy gitary Wojciecha Leniartka zdobył wyróżnienie
    Piotr Sokoliński z klasy gitary Emilii Szerugi zdobył wyróżnienie
    Dąbrowa Górnicza, 20 marca 2012 r.
  • Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny “Wiosna z fortepianem”
    Mikołaj Koza z klasy fortepianu Sławomira Pielecha zajął III miejsce
    Sosnowiec, 21 marca 2012 r.
  • VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im.S.Wójtowicz
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
    Jasło, 29-31 marca 2012 r.
  • VI Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny
    Tomasz Galiński z klasy perkusji Henryka Kierskiego zdobył wyróżnienie
    Szczecin, 2-4 kwietnia 2012 r.
  • Świętokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Kielce, 13-15 kwietnia 2012 r.
  • V Międzynarodowy, XXX Konkurs Młodych Pianistów ” Nad Kamienną ”
    Joanna Kućmierz z klasy fortepianu Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zdobyła wyróżnienie
    Skarżysko Kamienna, 23-24 kwietnia 2012 r.
  • II Olkuski Festiwal Skrzypcowy
    Jolanta Bednarek z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zajęła II miejsce w grupie I
    Olkusz, 10-11 maja 2012 r.
  • XI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce
    Jakub Piekutowski z klasy trąbki Piotra Marciniaka zajął II miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
    Łańcut, 14 maja 2012 r.
  • V Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
    Joanna Kućmierz z klasy fortepianu Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajęła II miejsce
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zająłII miejsce
    Chrzanów, 18-20 maja 2012 r.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

  • III Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosławskiego
    Zofia Dróżdż z klasy fortepianu Haliny Marcisz zajęła II miejsce
    Anna Michalak z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zajęła III miejsce
    Zambrów, 24 listopada 2011 r.
  • XI Ogólnopolski Konkurs Młodego Solisty
    Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu Olgierda Komorowskiego zdobyła wyróżnienie
    Jaworzno, 24-26 listopada 2011 r.
  • VIII Międzywojewódzki Konkurs Perkusyjny im. B. Lewiańskiego
    Bartosz Kowalski z klasy perkusji Kamila Taborka zajął III miejsce
    Toruń, 10 grudnia 2011 r.
  • I Konfrontacje wiolonczelowe
    Patrycja Trzebińska i Julia Burska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobyły wyróżnienie
    Będzin, 5 marca 2012 r
  • Dąbrowski Konkurs Gitarowy
    Paweł Jończyk z klasy gitary Emilii Szerugi zdobył wyróżnienie
    Dąbrowa Górnicza, 20 marca 2012 r.
  • VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im.S.Wójtowicz
    Szymon Pelc z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Jasło, 29-31 marca 2012 r.
  • VI Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny
    Wiktoria Chełczyńska z klasy perkusji Henryka Kierskiego zajęła II miejsce
    Szczecin, 2-4 kwietnia 2012r.
  • Świętokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych
    Jan Sikora z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Oliwia Kłyż z klasy fletu Agnieszki Pierzchały zdobyła wyróżnienie
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jędrusika zdobył wyróżnienie
    Kielce, 13-15 kwietnia 2012 r.
  • I Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
    Katarzyna Kołda z klasy skrzypiec Martyny Jaremus zdobyła wyróżnienie
    Cieszyn, 21 kwietnia 2012 r.
  • XIX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Drewno dla najmłodszych”
    Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu Olgierda Komorowskiego zajęła III miejsce
    Łukasz Trzcionka z klasy saksofonu Arkadiusza Kalińskiego zdobył wyróżnienie
    Dąbrowa Górnicza, 24-27 kwietnia 2012 r.
  • II Olkuski Festiwal Skrzypcowy
    Julianna Geisler z klasy skrzypiec Jana Kućmierczyka zajęła I miejsce w grupie III
    Róża Prusik z klasy skrzypiec Jana Kućmierczyka zajęła I miejsce w grupie I
    Natalia Kalaga z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zajęła II miejsce w grupie II
    Weronika Wołek z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch otrzymała wyróżnieniew grupie II
    Olkusz, 10-11 maja 2012 r.
  • XI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych
    Szymon Pelc z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
    Jan Sikora z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Łańcut, 14 maja 2012r.
  • V Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
    Julianna Geisler z klasy skrzypiec Jana Kućmierczyka zajęła I miejsce
    Oliwia Kłyż z klasy fletu Agnieszki Pierzchały zajęła II miejsce
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jędrusika zajął II miejsce
    Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
    Patrycja Trzebińska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobyła wyróżnienie
    Zuzanna Pierścińska z klasy fortepianu Agnieszki Spalińskiej zdobyła wyróżnienie
    Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu Olgierda Komorowskiego zdobyła wyróżnienie
    Chrzanów, 18-20 maja 2012 r.
  • V Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści
    Anna Michalak z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
    Stalowa Wola, 24-26 maja 2012 r.
  • VII Ogólnopolski Festiwal “Zakręcone fleciki”
    Aleksandra Gołuszka z klasy fletu Moniki Walasik zajęła III miejsce
    Damian Pierzchała z klasy fletu Agnieszki Pierzchały zdobył wyróżnienie II st.
    Rybnik, 26 maja 2012 r.
  • Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny 2012”