Osiągnięcia 2011/2012

Osiągnięcia muzyczne

VI Dąbrowski Festiwal Piosenki Maryjnej „Totus Tuus”

  • Chór kameralny z zespołem instrumentalnym przygotowany przez p. Ewę Krzystańską zdobył I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 26 maja 2012 r.

 

VII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone fleciki”

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła III miejsce
  • Damian Pierzchała z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zdobył wyróżnienie II stopnia

Rybnik, 26 maja 2012 r.

 

V Międzynarodowy Konkurs im. J. Garści

  • Anna Michalak z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie

Stalowa Wola, 21-26 maja 2012 r.

 

V Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

  • Julianna Geisler z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zajęła I miejsce
  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zajęła II miejsce
  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął II miejsce
  • Joanna Kućmierz z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajęła II miejsce
  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
  • Patrycja Trzebińska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyła wyróżnienie
  • Zuzanna Pierścińska z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej zdobyła wyróżnienie
  • Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu p. Olgierda Komorowskiego zdobyła wyróżnienie
  • ZSM w punktacji zespołowej zdobył II miejsce

Chrzanów, 18-19 maja 2012 r.

 

XI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce
  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zajął II miejsce
  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Piotr Wacowski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Jan Sikora z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie

Łańcut, 14 maja 2012 r.

 

II Olkuski Festiwal Skrzypcowy „Mały violinista”

  • Julianna Geisler z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zajęła I miejsce
  • Róża Prusik z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zajęła I miejsce
  • Jolanta Bednarek z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajęła II miejsce
  • Natalia Kalaga z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajęła II miejsce
  • Weronika Wołek z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch otrzymała wyróżnienie

Olkusz, 10-11 maja 2012 r.

 

XIX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Drewno dla najmłodszych”

  • Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu p. Olgierda Komorowskiego zajęła III miejsce
  • Łukasz Trzcionka z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobył wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 24-27 kwietnia 2012 r.

 

V Międzynarodowy, XXX Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”

  • Joanna Kućmierz z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zdobyła wyróżnienie

Skarżysko-Kamienna, 23-24 kwietnia 2012 r.

 

I Cieszyński Konkurs Skrzypcowy

  • Katarzyna Kołda z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus zdobyła wyróżnienie

Cieszyn, 21 kwietnia 2012 r.

 

Świętokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Piotr Wacowski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
  • Jan Sikora z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zdobyła wyróżnienie
  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zdobył wyróżnienie

Kielce, 13-15 kwietnia 2012 r.

 

VI Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny

  • Wiktoria Chełczyńska z klasy perkusji p. Henryka Kierskiego zajęła II miejsce
  • Tomasz Galiński z klasy perkusji p. Henryka Kierskiego zdobył wyróżnienie

Szczecin, 2-4 kwietnia 2012 r.

 

VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Wójtowicz

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie

Jasło, 29-31 marca 2012 r.

 

Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Wiosna z fortepianem”

  • Mikołaj Koza z klasy fortepianu p. Sławomira Pielecha zajął III miejsce

Sosnowiec, 21 marca 2012 r.

 

XXI Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Piotr Wacowski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie

Oława, 20 marca 2012 r.

 

Dąbrowski Konkurs Gitarowy

  • Paweł Jończyk z klasy gitary p. Emilii Szerugi zdobył wyróżnienie
  • Bartosz Jurczyk z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka zdobył wyróżnienie
  • Piotr Sokoliński z klasy gitary p. Emilii Szerugi zdobył wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 20 marca 2012 r.

 

I Międzyszkolne Konfrontacje Wiolonczelowe

  • Patrycja Trzebińska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyła wyróżnienie
  • Julia Burska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyła wyróżnienie

Będzin, 12 marca 2012 r.

 

VIII Międzywojewódzki Konkurs Perkusyjny im. B. Lewiańskiego

  • Bartosz Kowalski z klasy perkusji p. Kamila Taborka zajął III miejsce

Toruń, 10 grudnia 2011 r.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zajął III miejsce
  • Piotr Wacowski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu p. Olgierda Komorowskiego zdobyła wyróżnienie
  • ZSM  w punktacji zespołowej zdobyła III miejsce

Jaworzno, 24-26 listopada 2011 r.

 

III Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosławskiego

  • Michalina Zubko z klasy fortepianu p. Haliny Marcisz zajęła II miejsce
  • Zofia Dróżdż z klasy fortepianu p. Haliny Marcisz zajęła II miejsce
  • Anna Michalak z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zajęła III miejsce

Zambrów, 24 listopada 2011 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Konkurs „Potyczki ekologiczne”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zajęła II miejsce
  • Małgorzata Szczepanek przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zajęła II miejsce

Będzin, 2012 r.

 

Miejski Konkurs „Historia Polski dla żaka” – „Królowie elekcyjni”

  • Drużyna ZSM w składzie: Aleksandra Marchewka i Wojciech Snakowski przygotowana przez p. Ewę Gruszkę zdobyła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 12 czerwca 2012 r.

 

Dąbrowski Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych

  • Zespół teatralny przygotowany przez p. Iwonę Polniak,  p. Monikę Bukowiecką,  p. Ewę Gruszkę,  p. Beatę Studzińską, p. Joannę Neidek, p. Piotra Marciniaka zajął II miejsce za bajkę słowno-muzyczna pt. „Kopciuszek”

Dąbrowa Górnicza, 17 maja 2012 r.

 

Regionalny Konkurs Czytelniczy „Czy znasz Czarnego Maćka?”

  • Małgorzata Szczepanek przygotowana przez p. Iwonę Polniak zajęła II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 14 maja 2012 r.

 

IX Konkurs Regionalny „Dąbrowa Górnicza – moja mała ojczyzna”

  • Drużyna ZSM w składzie: Marta Kładź i Weronika Bielas przygotowane przez p. Ewę Gruszkę zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 24 kwietnia 2012 r.

 

Regionalny Konkurs „Origami w Czterech Porach Roku”

  • Julia Burska przygotowana przez p. Małgorzatę Siemoniak zajęła II miejsce
  • Maria Klimczak przygotowana przez p. Małgorzatę Siemoniak zajęła III miejsce

kwiecień 2012 r.

 

I Regionalny Konkurs Czytelniczy „W kręgu bohaterów Kornela Makuszyńskiego”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Iwonę Polniak zajęła II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 30 marca 2012 r.

 

VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

  • Julia Uszko zajęła III miejsce w konkursie plastycznym „Podróż na inną planetę”

Dąbrowa Górnicza, 26 marca 2012 r.

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Annę Gołkowską uzyskała wynik bardzo dobry
  • Filip Banyś, Zuzanna Pierścińska, Hubert Zacharzewski przygotowani przez p. Annę Gołkowską zdobyli wyróżnienia

Toruń, 15 marca 2012 r.

 

Miejski konkurs informatyczno-fotograficzny „Moje wyjątkowe miejsce”

  • Kamil Kołacz przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek zajął I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 19 grudnia 2011 r.

 

III Dąbrowski Przegląd Twórczości uczniów szkół dąbrowskich

  • Zespół taneczny przygotowany przez p. Klaudię Kołacz zajął II miejsce

Dąbrowa Górnicza, grudzień 2011 r.

 

I Miejski Konkurs „Ekologia jesienią”

  • Kamil Kuźmicki przygotowany przez p. Dorotę Sznurę zajął II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 22 listopada 2011 r.

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

  • Kamil Kołacz zdobył II miejsce
  • Aleksandra Marchewka zdobyła wyróżnienie

 

Miejski Turniej Szachowy

  • Filip Banyś i Hubert Zacharzewski przygotowani przez p. Klaudię Kołacz zajęli II miejsce

 

Rejonowy Turniej Szachowy

  • Filip Banyś i Hubert Zacharzewski przygotowani przez p. Klaudię Kołacz zdobyli IV miejsce
Skip to content