Osiągnięcia 2012/2013

Szkoła Muzyczna I stopnia

  • Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
    Warszawa, 17 stycznia 2013 r.
  • IV Konfrontacje skrzypcowe
    Magda Mistela z klasy skrzypiec Anny Liburskiej zdobyła wyróżnienie
    Będzin, 6 lutego 2013 r.
  • XI Międzynarodowy Konkurs Interpretacji „PRO BOHEMIA”
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
    Ostrawa, 5-7 kwietnia 2013 r.
  • XX Śląski Konkurs „Instrumenty Dęte” Blacha dla najmłodszych
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Dąbrowa Górnicza, 16-19 kwietnia 2013 r,
  • XXI Konkursie Młodych Pianistów “Nad Kamienną”
    Joanna Kućmierz z klasy fortepianu Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk otrzymała wyróżnienie I stopnia
    Skarżysko-Kamienna, 22-23 kwietnia 2013 r.
  • XXII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych
    Kwartet waltorniowy w składzie;
    Bartosz Maciążek
    Piotr Wacowski
    Jakub Wielgus
    Szymon Pelc
    z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
    Bystrzyca Kłodzka, 26-27 kwietnia 2013 r.
  • III Olkuski Festiwal Skrzypcowy “Mały Violinista”
    Emilia Przybylik z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobyła wyróżnienie
    Magda Mistela z klasy skrzypiec Anny Liburskiej zdobyła wyróżnienie
    Olkusz, 16-17 maja 2013 r.
  • XII Makroregionalny Konkurs Klas Instrumentów Dętych Blaszanych
    Bartosz Maciążek z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Łańcut, 16-17 maja 2013 r.
  • IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. T.Leszetyckiego
    Joanna Kućmierz z klasy fortepianu Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajęła III miejsce
    Łańcut, 4-6 czerwca 2013 r.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

  • III Warszawski Konkurs Pianistyczny
    Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
    Warszawa, 23-25 listopada 2012 r.
  • Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jędrusika zajął III miejsce
    Warszawa, 17 stycznia 2013 r.
  • XII Konkurs Młodych Solistów
    Jakub Piekutowski z klasy trąbki Piotra Marciniaka zdobył wyróżnienie
    Jaworzno, 29-1 grudnia 2012 r.
  • IV Konfrontacje skrzypcowe
    Róża Prusik z klasy skrzypiec Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie
    Będzin, 6 lutego 2013 r.
  • IV Konfrontacje skrzypcowe
    Julianna Geislerz klasy skrzypiec Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie
    Będzin, 6 lutego 2013r.
  • XXII Konfrontacje Instrumentów Dętych
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusz Jędrusika zajął I miejsce
    Oława 19-20 marca 2013r.
  • XXII Konfrontacje Instrumentów Dętych
    Jakub Piekutowski z klasy trąbki Piotra Marciniaka zajął II miejsce
    Oława 19-20 marca 2013r.
  • XXII Konfrontacje Instrumentów Dętych
    Szymon Pelcz klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Oława 19-20 marca 2013r.
  • Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny “Wiosna z fortepianem”
    Maciej Jurczykz klasy fortepianu Małgorzaty Buchty zajął III miejsce
    Piotr Szymczak z klasy fortepianu Małgorzaty Buchty zdobył wyróżnienie
    Sosnowiec, 21 marca 2013 r.
  • XI Międzynarodowy Konkurs Interpretacji „PRO BOHEMIA”
    Oliwia Kłyż z klasy fletu Agnieszki Pierzchały zdobyła wyróżnienie
    Ostrawa, 5-7 kwietnia 2013 r.
  • II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Vivaldi 335”
    Róża Prusik z klasy skrzypiec Jana Kućmierczyka zajęła II miejsce w I grupie
    Julianna Geisler z klasy skrzypiec Jana Kućmierczyka zdobyła III wyróżnienie w II grupie
    Wieliczka, 10-12 kwietnia 2013 r.
  • VII Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej im. Janiny Garści
    Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zajęła I miejsce w I grupie
    Alicja Szczęsna z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie II stopnia
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął III miejsce w II grupie
    Jan Sobczyk z klasy fortepianu Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zdobył wyróżnienie w II grupie
    Lubliniec, 16-17 kwietnia 2013 r.
  • XX Śląski Konkurs „Instrumenty Dęte” Blacha dla najmłodszych
    Jakub Piekutowski z klasy trąbki Piotra Marciniaka zajął II miejsce
    Szymon Pelc z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
    Natalia Matula z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobyła wyróżnienie
    Dąbrowa Górnicza, 16-19 kwietnia 2013 r.
  • X Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jędrusika zajął I miejsce
    Serbia – Pozarevac, 18-20 kwietnia 2013 r.
  • II Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów
    Aleksandra Gołuszka z klasy fletu Moniki Walasik zajęła III miejsce
    Lubliniec, 24 kwietnia 2013 r.
  • XVII Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów
    Patrycja Trzebińska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona otrzymała wyróżnienie
    Julia Burska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona otrzymaławyróżnienie
    Kłodzko, 26-27 kwietnia 2013 r.
  • VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym “Mistrz klawiatury”
    Maciej Jurczyk z klasy fortepianu Małgorzaty Buchty otrzymał wyróżnienie
    Warszawa, 26-27 kwietnia 2013 r.
  • III Olkuski Festiwal Skrzypcowy “Mały Violinista”
    Róża Prusik z klasy skrzypiec Jana Kućmierczyka zajęła I miejsce
    Daniel Goncerz z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobył wyróżnienie
    Weronika Wołek z klasy skrzypiec Anny Liburskiej zdobyła wyróżnienie
    Olkusz, 16-17 maja 2013 r.
  • XII Makroregionalny Konkurs Klas Instrumentów Dętych Blaszanych
    Jakub Piekutowski z klasy trąbki Piotra Marciniaka zajął II miejsce
    Szymon Pelc z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
    Natalia Matula z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobyła wyróżnienie
    Łańcut, 16-17 maja 2013 r.
  • III Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny “Mały pianista”
    Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zajęła III miejsce
    Alicja Szczęsna z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
    Myślenice, 21-22 maja 2013 r.
  • IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. T.Leszetyckiego
    Olga Spalińska z klasy fortepianu Agnieszki Spalińskiej zdobyła wyróżnienie
    Łańcut, 4-6 czerwca 2013 r.