Osiągnięcia 2012/2013

Osiągnięcia muzyczne

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały awansowała do II etapu

Warszawa, 6-9 czerwca 2013 r.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego

  • Joanna Kućmierz z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajęła III miejsce
  • Olga Spalińska z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej zdobyła wyróżnienie

Łańcut, 4-6 czerwca 2013 r.

 

VII Festiwal Pieśni Maryjnej „Totus Tuus”

  • Zespół wokalno-instrumentalny przygotowany przez p. Ewę Krzystańską zajął III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 25 maja 2013 r.

 

III Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały pianista”

  • Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zajęła III miejsce
  • Alicja Szczęsna z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie

Myślenice, 21-22 maja 2013 r.

 

III Olkuski Festiwal Skrzypcowy „Mały Violinista”

  • Róża Prusik z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zajęła I miejsce
  • Daniel Goncerz z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zdobył wyróżnienie
  • Weronika Wołek z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej zdobyła wyróżnienie
  • Emilia Przybylik z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zdobyła wyróżnienie
  • Magda Mistela z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej zdobyła wyróżnienie

Olkusz, 16-17 maja 2013 r.

 

XII Makroregionalny Konkurs Klas Instrumentów Dętych Blaszanych

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zajął II miejsce
  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Natalia Matula z klasy puzonu p. Grzegorza Pytlika zdobyła wyróżnienie
  • Piotr Wacowski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie

Łańcut, 16-17 maja 2013 r.

 

I Sosnowiecki Konkurs Instrumentów Dętych

  • Damian Pierzchała z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zajął II miejsce

Sosnowiec, 14 maja 2013 r.

 

V Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia

  • Filip Lenart przygotowany przez p. Joannę Neidek otrzymał nagrodę dla najlepszego solisty

Będzin, 29 kwietnia 2013 r.

 

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Mistrz klawiatury”

  • Maciej Jurczyk z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty otrzymał wyróżnienie

Warszawa, 26-27 kwietnia 2013 r.

 

XVII Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów

  • Patrycja Trzebińska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona otrzymała wyróżnienie
  • Julia Burska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona otrzymała wyróżnienie

Kłodzko, 26-27 kwietnia 2013 r.

 

XXII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych

  • Kwartet waltorniowy w składzie: Bartosz Maciążek, Piotr Wacowski, Jakub Wielgus, Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce

Bystrzyca Kłodzka, 26-27 kwietnia 2013 r.

 

II Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła III miejsce

Lubliniec, 24 kwietnia 2013 r.

 

XXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”

  • Joanna Kućmierz z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk otrzymała wyróżnienie I stopnia

Skarżysko-Kamienna, 22-23 kwietnia 2013 r.

 

X Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął I miejsce

Serbia – Pozarevac, 18-20 kwietnia 2013 r.

 

XX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Blacha dla najmłodszych”

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zajął II miejsce
  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Natalia Matula z klasy puzonu p. Grzegorza Pytlika zdobyła wyróżnienie
  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 16-19 kwietnia 2013 r.

 

VII Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej im. J. Garści

  • Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zajęła I miejsce w I grupie
  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął III miejsce w II grupie
  • Alicja Szczęsna z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie II stopnia
  • Jan Sobczyk z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zdobył wyróżnienie w II grupie

Lubliniec, 16-17 kwietnia 2013 r.

 

II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Vivaldi 335”

  • Róża Prusik z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zajęła II miejsce w I grupie
  • Julianna Geisler z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie III stopnia w II grupie

Wieliczka, 10-12 kwietnia 2013 r.

 

XI Międzynarodowy Konkurs Interpretacji „Pro Bohemia”

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Piotr Wacowski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zdobyła wyróżnienie

Ostrawa, 5-7 kwietnia 2013 r.

 

IX Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Wiosna z fortepianem”

  • Maciej Jurczyk z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zajął III miejsce
  • Piotr Szymczak z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zdobył wyróżnienie

Sosnowiec, 21 marca 2013 r.

 

XXII Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął I miejsce
  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zajął II miejsce
  • Szymon Pelc z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie

Oława 19-20 marca 2013 r.

 

Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Śląskiego

  • Zespół rytmiki przygotowany przez p. Dominikę Curyło otrzymał wyróżnienie

Katowice, 19 marca 2013 r.

 

IV Konfrontacje skrzypcowe „Miniatura polska”

  • Magda Mistela z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej zdobyła wyróżnienie
  • Róża Prusik z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie
  • Julianna Geisler z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie

Będzin, 6 lutego 2013 r.

 

Ogólnopolskie Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął III miejsce

Warszawa, 17 stycznia 2013 r.

 

XII Konkurs Młodych Solistów

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Piotra Marciniaka zdobył wyróżnienie

Jaworzno, 29 listopada – 1 grudnia 2012 r.

 

III Warszawski Konkurs Pianistyczny

  • Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie I stopnia

Warszawa, 23-25 listopada 2012 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Miejski Konkurs „Matematyk Roku 2013”

  • Filip Banyś przygotowany przez p. Annę Gołkowską zajął IV miejsce

Dąbrowa Górnicza, 6 czerwca 2013 r.

 

V Regionalny Konkurs Origami „Kolorowe Motyle”

  • Kacper Bednarczyk przygotowany przez p. Małgorzatę Siemoniak i Magdalenę Jagiełko-Grot zajął I miejsce
  • Anna Mazur przygotowana przez p. Małgorzatę Siemoniak i Magdalenę Jagiełko-Grot uzyskała wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 24 kwietnia 2013 r.

 

IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

  • Paulina Iwanowska – jej praca została zakwalifikowana do wystawy
  • Marta Kładź – jej praca została zakwalifikowana do wystawy

Uczennice przygotowała p. Beata Studzińska

Dąbrowa Górnicza, 25 marca 2013 r.

 

VI Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Mikołaj Zajdek przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobył nagrodę główną
  • Stanisław Wyłupek przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobył nagrodę
  • Aleksandra Miśkiewicz  przygotowana przez p. Małgorzatę Bajor zdobyła nagrodę
  • Anastazja Pol, Oliwier Wojski, W. Woźniak przygotowani przez p. Małgorzatę Bajor zdobyli wyróżnienie
  • Marta Kładź, Teodor Sawicz, Daniela Zawadzka przygotowani przez p. Dorotę Sznurę uzyskali wyróżnienie

II półrocze 2012/2013

 

VII Miejski Konkurs Szkolnych Zespołów Tanecznych Tańca Nowoczesnego

  • Zespół „Atomic Dance” przygotowany przez p. Klaudię Garbarz zajął I  miejsce

Dąbrowa Górnicza, 28 lutego 2013 r.

 

Miejski Turniej Szachowy Szkół Podstawowych

  • Filip Banyś i Hubert Zacharzewski przygotowani przez p. Klaudię Garbarz zajęli IV miejsce

II półrocze 2012/2013

 

I Regionalny Konkurs Teatru Jednego Aktora dla szkół podstawowych

  • Oliwia Rojek przygotowana przez p. Iwonę Polniak otrzymała wyróżnienie

II półrocze 2012/2013

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Stanisław Wyłupek i Anna Kładź przygotowani przez p. Agnieszkę Wyrodek otrzymali wyróżnienia
  • Krystian Parada przygotowany przez p. Małgorzatę Bajor otrzymał wyróżnienie
  • Jarosław Szymski i Mikołaj Sawicz przygotowani przez p. Katarzynę Srebnicką otrzymali wyróżnienia
  • Marta Kładź, Natalia Trzeciak, Teodor Sawicz i Filip Banyś przygotowani przez p. Annę Gołkowską otrzymali wyróżnienia

II półrocze 2012/2013

 

I etap X edycji Konkursu Wiedzy Ekologicznej

  • Marta Kładź i Małgorzata Szczepanek przygotowani przez p. Dorotę Sznurę zdobyli I miejsce

II półrocze 2012/2013

 

Miejski Konkurs „Wyprawa po zdrowie”

  • Krystian Parada i Anna Kładź przygotowani przez p. Agnieszkę Wyrodek i p. Małgorzatę Bajor zdobyli wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 29 stycznia 2013 r.

 

Miejski Konkurs Ortograficzny

  • Piotr Szymczak przygotowany przez p. Katarzynę Srebnicką zdobył wyróżnienie dla ucznia kl. III

Dąbrowa Górnicza, 8 stycznia 2013 r.

 

Miejski Konkurs „Ekologia jesienią”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zajęła II miejsce

I półrocze 2012/2013

Skip to content