Osiągnięcia 2013/2014

Osiągnięcia muzyczne

XII Igraszki Wiolonczelowe

  • Ksymena Ślusarczyk z klasy wiolonczeli p. Eweliny Wilczek zdobyła wyróżnienie I stopnia
  • Maja Gendek z klasy wiolonczeli p. Eweliny Wilczek zdobyła wyróżnienie I stopnia

Oleśnica, 31 maja 2014 r.

 

IX Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła III miejsce

Rybnik, 24 maja 2014 r.

 

Międzynarodowy Konkurs Trębaczy

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajął III miejsce

Krapkowice, 21 maja 2014 r.

 

VI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Młody polski wiolonczelista”

  • Julia Burska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zajęła III miejsce

Bochnia, 17-18 maja 2014 r.

 

VI Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął I miejsce
  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął I miejsce
  • Maciej Jurczyk z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zdobył wyróżnienie
  • Alicja Szczęsna z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
  • Olga Spalińska z klasy fortepianu p. Agnieszki Spalińskiej zdobyła wyróżnienie
  • Julianna Geisler z klasy skrzypiec p. Jana Kućmierczyka zdobyła wyróżnienie
  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie
  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zdobyła wyróżnienie
  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Jana Jarosza zdobył wyróżnienie
  • Kacper Janiczek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
  • Mikołaj Koza z klasy fortepianu p. Sławomira Pielecha zdobył wyróżnienie
  • ZSM otrzymał Dyplom dla wyróżniającej się szkoły

Chrzanów, 16-17 maja 2014 r.

 

XXXVI Konkurs Młodego Muzyka

  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął II miejsce

Szczecinek, 9-10 maja 2014 r.

 

XIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła I miejsce

Sochaczew, 29-30 kwietnia 2014 r.

 

IV Olkuski Festiwal Skrzypcowy „Mały violinista”

  • Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej zajęła II miejsce
  • Jolanta Bednarek z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajęła II miejsce
  • Emilia Przybylik z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajęła III miejsce
  • Aleksandra Wyszyńska z klasy skrzypiec p. Anny Liburskiej zdobyła wyróżnienie

Olkusz, 28-29 kwietnia 2014 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi czarodzieje gitary”

  • Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zdobył wyróżnienie I stopnia
  • Weronika Deneka z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zdobyła wyróżnienie II stopnia

Dobczyce, 28-29 kwietnia 2014 r.

 

VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Mistrz klawiatury”

  • Piotr Szymczak z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zdobył wyróżnienie

Warszawa, 25-26 kwietnia 2014 r.

 

VII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

  • Maja Janukowicz z klasy perkusji p. Kamila Taborka zdobyła wyróżnienie
  • Wiktoria Chełczyńska z klasy perkusji p. Henryka Kierskiego zdobyła wyróżnienie
  • Bartosz Foltyński z klasy perkusji p. Henryka Kierskiego zdobył wyróżnienie

Szczecin, 14-16 kwietnia 2014 r.

 

X Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów

  • Zespół kameralny w składzie: Julianna Geisler, Andrzej Mandryka, Julia Burska, Tristan Trzewiczek przygotowany przez p. Ewę Krzystańską zajął III miejsce

Rybnik, 12 kwietnia 2014 r.

 

XXI Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Drewno dla najmłodszych”

  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zajęła II miejsce
  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął II miejsce
  • Agata Marcinkowska z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zdobyła wyróżnienie
  • Teodor Sawicz z klasy saksofonu p. Piotra Kawczyńskiego zdobył wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 8-11 kwietnia 2014 r.

 

VI Międzynarodowy, XXXII Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”

  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął II miejsce

Skarżysko-Kamienna, 7-8 kwietnia 2014 r.

 

II Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia

  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zdobył I miejsce i Grand Prix
  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajął III miejsce
  • Natalia Matula z klasy puzonu p. Grzegorza Pytlika zajęła III miejsce
  • Bartosz Maciążek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Agata Marcinkowska z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zdobyła wyróżnienie
  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdobył wyróżnienie
  • Kacper Janiczek z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie

Kielce, 4-6 kwietnia 2014 r.

 

XII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji „Pro Bohemia”

  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zajęła I miejsce
  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajął II miejsce

Ostrawa, 4-6 kwietnia 2014 r.

 

XXIII Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajął II miejsce
  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zajęła III miejsce

Oława, 25-26 marca 2014 r.

 

VII Ogólnopolski Przegląd Duetów Skrzypcowych

  • Duet skrzypcowy w składzie: Jolanta Bednarek i Emilia Przybylik z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajął II miejsce

Olesno, 22 marca 2014 r.

 

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosna z fortepianem”

  • Maciej Jurczyk z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zdobył wyróżnienie

Sosnowiec, 21 marca 2014 r.

 

III Dąbrowski Konkurs Gitarowy

  • Maja Styła z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 18 marca 2014 r.

 

V Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Śląskiego

  • Zespół rytmiki przygotowany przez p. Dominikę Curyło zdobył wyróżnienie

Katowice, 18 marca 2014 r.

 

II Konfrontacje wiolonczelowe

  • Wiktoria Mazur, Maria Muszyńska, Oliwier Wojski i Stanisław Wyłupek z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyli wyróżnienie
  • Wiktoria Jasica z klasy wiolonczeli p. Eweliny Wilczek zdobyła wyróżnienie

Będzin, 17 marca 2014 r.

 

I Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia „Muzykowanie w Trzcianie”

  • Trio smyczkowe w składzie: Julianna Geisler, Andrzej Mandryka i Julia Burska przygotowane przez p. Ewę Krzystańską zdobyło wyróżnienie

Trzciana, 15 marca 2014 r.

 

V Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce kameralnej”

  • Duet w składzie: Mateusz Pawłowski z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka i Andrzej Mandryka z klasy skrzypiec p. Elżbiety Pasteczki zdobył wyróżnienie

Tychy, 7-8 marca 2014 r.

 

Śląski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych

  • Chór szkolny przygotowany przez p. Ewę Krzystańską zajął II miejsce
  • Chór z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego zdobył wyróżnienie

Katowice, 13 grudnia 2013 r.

 

I Polsko-Niemiecki Konkurs Smyczkowych i Fletowych Zespołów Kameralnych

  • Duet skrzypcowy z fortepianem w składzie: Jolanta Bednarek i Emilia Przybylik z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zdobył wyróżnienie II stopnia

Żary, 7-8 grudnia 2013 r.

 

IV Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosławskiego

  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął II miejsce

Zambrów, 28-29 listopada 2013 r.

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła II miejsce
  • Filip Lenart z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajął II miejsce
  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdobył wyróżnienie
  • ZSM w punktacji zespołowej zdobył II miejsce

Jaworzno, 27-29 listopada 2013 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Syrinx”

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła II miejsce

Kędzierzyn Koźle, 25-26 listopada 2013 r.

 

Makroregionalne przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej zespołów kameralnych  szkół muzycznych I st.

  • Trio smyczkowe w składzie: Julianna Geisler, Andrzej Mandryka – skrzypce, Julia Burska – wiolonczela, przygotowane przez p. Ewę Krzystańską zakwalifikowało się do Przesłuchań Ogólnopolskich w Warszawie

Bytom, 5 listopada 2013 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Zagłębiowski Konkurs Grafiki Komputerowej – zasięg wojewódzki

  • Kamil Kołacz przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobył III miejsce

II półrocze 2013/2014

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Marta Kładź, Natalia Trzeciak, Jarosław Szymski, Mikołaj Sawicz, Katarzyna Zapadka, Michał Skurczyński przygotowani przez p. Annę Gołkowską otrzymali wyróżnienie
  • Anna Kładź, Mikołaj Zajdek, Joanna Gluźniewicz przygotowani przez p. Agnieszkę Wyrodek otrzymali wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs „Siedem grzechów głównych” – malarstwo

  • Wiktoria Debabowa i Magdalena Mendewska przygotowane przez p. Beatę Studzińską zdobyły wyróżnienie

 

Miejski Konkurs „Historia Polski dla Żaka – „Piastowskie czasy”

  • Miłosz Ścisłowski i Miłosz Jabłoński przygotowani przez p. Ewę Gruszkę otrzymali wyróżnienia

Dąbrowa Górnicza, II półrocze 2013/2014

 

Międzyszkolny Konkurs „Sportowe Asy dla przedszkolaków”

  • Uczniowie kl. II A i II B przygotowanie przez p. Klaudię Garbarz i p. Małgorzatę Korpak otrzymali wyróżnienie

II półrocze 2013/2014

 

Ogólnopolski Konkurs TESCO “Talent do Niemarnowania”

  • Uczniowie klasy II A przygotowani przez p. Klaudię Garbarz otrzymali wyróżnienie

II półrocze 2013/2014

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Piórkiem i węglem”

  • Mikołaj Janikowski przygotowany przez p. Beatę Studzińską zajął I miejsce

Dąbrowa Górnicza, II półrocze 2013/2014

 

Miejski Konkurs Ekologiczny „Zatrzymaj zmiany klimatu”

  • Wiktoria Debabowa przygotowana przez p. Beatę Studzińską zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, II półrocze 2013/2014

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Matematyk Roku 2014”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Annę Gołkowską zajęła I miejsce i tytuł „Matematyk Roku 2014”

Dąbrowa Górnicza, 16 czerwca 2014 r.

 

XIII Miejski Konkurs Języka Niemieckiego

  • Natalia Trzeciak przygotowana przez p. Monikę Dryjską zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 10 czerwca 2014 r.

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Portret mamy”

  • Anna Kulińska przygotowana przez p. Beatę Studzińską zajęła I miejsce
  • Róża Prusik przygotowana przez p. Beatę Studzińską zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 26 maja 2014 r.

 

XIII edycja Konkursu Przyrodniczego „Z Przyrodą na Ty”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zajęła III miejsce

23 maja 2014 r.

 

III Regionalny Konkurs Czytelniczy „Zagadki spod znaku 3 x M”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Iwonę Polniak zajęła II miejsce

20 maja 2014 r.

 

II Regionalny Konkurs Teatru Jednego Aktora dla szkół podstawowych

  • Daniela Zawadzka przygotowana przez p. Iwonę Polniak zdobyła II miejsce
  • Oliwia Rojek przygotowana przez p. Iwonę Polniak otrzymała wyróżnienie

11 kwietnia 2014 r.

 

Miejski Konkurs Matematyczny „Od przyrody do matematycznej łamigłówki”

  • Natalia Trzeciak przygotowana przez p. Annę Gołkowską i p. Dorotę Sznurę zajęła I miejsce i tytuł “Omnibus Matematyczno-Przyrodniczy”

Dąbrowa Górnicza, 28 marca 2014 r.

 

Miejski Konkurs Matematyczny „G4 w liczbach”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Annę Gołkowską zajęła I miejsce
  • Natalia Trzeciak przygotowana przez p. Annę Gołkowską zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 19 marca 2014 r.

 

VII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Marty Kładź przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zdobyła Nagrodę Główną
  • Teodor Sawicz i Katarzyna Zapadka przygotowani przez p. Dorotę Sznurę otrzymali wyróżnienia
  • Laura Gałczyńska i Izabela Kulińska przygotowane przez p. Katarzynę Srebnicką otrzymały wyróżnienia
  • Anna Kładź, Kinga Kwiatkowska, Mikołaj Zajdek przygotowani przez p. Agnieszkę Wyrodek otrzymali wyróżnienia

18 marca 2014 r.

 

XIV Dąbrowski Konkurs Recytatorski im. L. Piwowara „Julian Tuwim dzieciom”

  • Julia Marchewka przygotowana przez p. Iwonę Polniak, zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 5 marca 2014 r.

 

Miejski Konkurs Matematyczny „Szóstoklasista – ekonomistą”

  • Marta Kładź i Natalia Trzeciak przygotowane przez p. Annę Gołkowską zajęły II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 4 marca 2014 r.

 

XXIII Miejski Konkurs Recytatorski

  • Paweł Musiał przygotowany przez p. Teresę Wiekierę zajął I miejsce
  • Julia Górecka przygotowana przez p. Klaudię Garbarz otrzymała wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 18 lutego 2014 r.

 

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny „Matematyka z Elementami Przyrody”

  • Natalia Trzeciak i Marta Kładź przygotowane przez p. Annę Gołkowską i p. Dorotę Sznurę zostały laureatkami konkursu

Katowice, luty 2014 r.

 

XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej

  • Weronika Wołek przygotowana przez ks. Pawła Kuczarba została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego

Dąbrowa Górnicza, 16 stycznia 2014 r.

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Choinka przestrzenna”

  • Maria Klimczak przygotowana przez p. Magdalenę Jagiełko-Grot zajęła I miejsce w kategorii młodszych uczniów
  • Bartosz Obczyński przygotowany przez p. Magdalenę Jagiełko-Grot zajął I miejsce w kategorii starszych uczniów

Dąbrowa Górnicza, 18 grudnia 2013 r.

 

Miejski Konkurs literacko-plastyczny „List do Świętego Mikołaja”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Iwonę Polniak zajęła II miejsce
  • Anna Kulińska przygotowana przez p. Beatę Studzińską zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 6 grudnia 2013 r.

 

Miejski konkurs przyrodniczy „Miejsca, które warto zobaczyć w naszym mieście”

  • Marta Kładź przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zajęła I miejsce
  • Daniela Zawadzka przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zajęła II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 19 listopada 2013 r.

 

V Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół

  • Zespół taneczny „Atomic Dance” przygotowany przez p. Klaudię Garbarz zajął I miejsce
  • Duet taneczny „Shadows” przygotowany przez p. Klaudię Garbarz zajął III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 18 listopada 2013 r.

 

Interdyscyplinarny konkurs językowy „W zdrowym ciele – zdrowy duch!

  • Natalia Trzeciak przygotowana przez p. Monikę Dryjską i p. Pawła Wilkusa otrzymała wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 14 listopada 2013 r.

Skip to content