Osiągnięcia 2014/2015

Osiągnięcia muzyczne

VII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding”

  • Emilia Przybylik z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajęła III miejsce

Warszawa, 15-19 czerwca 2015 r.

 

III Festiwal Gitarowy „Wśród pól”

  • Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zajął I miejsce w I grupie

Witowice, 12-14 czerwca 2015 r.

 

V Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego

  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął II miejsce

Łańcut, 10 czerwca 2015 r.

 

X Międzynarodowy Konkurs Interpretacji dla Instrumentów Dętych

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zajął I miejsce
  • Leon Jastrzębski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie I stopnia

Brno, 30-31 maja 2015 r.

 

XIII Igraszki Wiolonczelowe

  • Zuzanna Burzawa i Zuzanna Malinowska z klasy wiolonczeli p. Eweliny Wilczek zdobyły wyróżnienie

Oleśnica, 30 maja 2015 r.

 

X Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”

  • Joanna Osuchowska z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdobyła wyróżnienie II stopnia

Rybnik, 23 maja 2015 r.

 

V Olkuski Festiwal Skrzypcowy „Mały violinista”

  • Klaudia Morawiec z klasy skrzypiec p. Elżbiety Pasteczki zdobyła wyróżnienie
  • Zuzanna Cyba z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus zdobyła wyróżnienie

Olkusz, 29 kwietnia 2015 r.

 

VI Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I st.

  • Julia Burska i Patrycja Trzebińska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyły nagrodę indywidualną

Będzin, 28 kwietnia 2015 r.

 

XXII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Blacha dla najmłodszych”

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zajął I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 27-29 kwietnia 2015 r.

 

I Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

  • Maciej Muszyński z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobył wyróżnienie
  • Agata Marcinkowska z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zdobyła wyróżnienie
  • Oliwia Kłyż z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zdobyła wyróżnienie

Wadowice, 23-26 kwietnia 2015 r.

 

III Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie

Lubliniec, 23 kwietnia 2015 r.

 

XXXIII Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”

  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął III miejsce

Skarżysko-Kamienna, 20 kwietnia 2015 r.

 

IX Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2015”

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zajął II miejsce
  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdobył wyróżnienie
  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie

Kraków, 18-19 kwietnia 2015 r.

 

XXIV Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych

  • Trio fortepianowe w składzie: Emilia Przybylik, Jolanta Bednarek – skrzypce, Olga Spalińska – fortepian przygotowane przez p. Katarzynę Helwing-Osuch i p. Agnieszkę Spalińską zdobyło wyróżnienie

Bystrzyca Kłodzka, 17-18 kwietnia 2015 r.

 

XIII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji „Pro Bohemia”

  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zajął II miejsce
  • Julia Burska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zajęła III miejsce
  • Patrycja Trzebińska z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyła wyróżnienie

Ostrawa, 10-12 kwietnia 2015 r.

 

X Ogólnopolski „Łowiecki” Konkurs Miniatur Fortepianowych

  • Piotr Szymczak z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zdobył wyróżnienie

Wrocław, 27-28 marca 2015 r.

 

XI Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. K. i A. Szafranków

  • Trio fortepianowe w składzie: Julianna Geisler – skrzypce, Julia Burska – wiolonczela, Tristan Trzewiczek – fortepian przygotowane przez p. Ewę Krzystańską zdobyło III miejsce

Rybnik, 25-28 marca 2015 r.

 

IV Dąbrowski Konkurs Gitarowy

  • Bartosz Krawczyk z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zajął II miejsce
  • Wojciech Dubiel z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zdobył wyróżnienie
  • Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zdobył wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 25-26 marca 2015 r.

 

VII Turniej Młodych Akordeonistów

  • Matylda Rokosz z klasy akordeonu p. Rafała Wolnego zajęła III miejsce

Oleśnica, 25 marca 2015 r.

 

XXIV Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Agata Marcinkowska z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajęła II miejsce
  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła II miejsce
  • Maciej Muszyński z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobył wyróżnienie
  • Leon Jastrzębski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zdobył wyróżnienie

Oława, 24-25 marca 2015 r.

 

II Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych „Muzykowanie w Trzcianie”

  • Trio fortepianowe w składzie: Julianna Geisler – skrzypce, Julia Burska -wiolonczela, Tristan Trzewiczek – fortepian przygotowane przez p. Ewę Krzystańską zdobyło III miejsce

Trzciana, 23-24 marca 2015 r.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosna z fortepianem”

  • Amelia Husarz z klasy fortepianu p. Walentyny Ciesielskiej zdobyła wyróżnienie

Sosnowiec, 19 marca 2015 r.

 

V Międzyszkolne Konfrontacje Skrzypcowe „Miniatura polska”

  • Emilia Przybylik z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zdobyła nagrodę główną w kategorii klasy IV
  • Klaudia Morawiec i Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec p. Elżbiety Pasteczki zdobyły wyróżnienie
  • Zuzanna Cyba z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus zdobyła wyróżnienie
  • Aleksandra Wyszyńska z klasy skrzypiec p. Marty Grzebieluchy zdobyła wyróżnienie
  • Jolanta Bednarek z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zdobyła wyróżnienie

Będzin, 19 marca 2015 r.

 

XIV Ogólnopolskie Prezentacje Miniatur Skrzypcowych

  • Emilia Przybylik z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zdobyła wyróżnienie

Sieradz, 13-14 marca 2015 r.

 

XXIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

  • Leon Jastrzębski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce

Poznań, 7 lutego 2015 r.

 

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I st.

  • Szymon Kańczuga z klasy saksofonu p. Piotra Kawczyńskiego zdobył wyróżnienie

Radom, 13-15 stycznia 2015 r.

 

VIII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci

  • Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zdobył wyróżnienie

Rybnik, 6 grudnia 2014 r.

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów

  • Jakub Piekutowski z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zajął II miejsce
  • Leon Jastrzębski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • W punktacji zespołowej zajęliśmy II miejsce

Jaworzno, 26-28 listopada 2014 r.

 

I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Tamburi di canto”

  • Lena Haśnik z klasy perkusji p. Kamila Taborka zdobyła wyróżnienie
  • Maja Janukowicz z klasy perkusji p. Kamila Taborka zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 26 listopada 2014 r.

 

II Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Syrinx”

  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zajął III miejsce
  • Joanna Osuchowska z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdobyła wyróżnienie

Kędzierzyn-Koźle, 25 listopada 2014 r.

 

Konkurs Młodych Solistów

  • Agata Marcinkowska z klasy oboju p. Dariusza Jędrusika zajęła III miejsce

Luksemburg, 2 listopada 2014 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Miejski Konkurs Historyczny dla Szkół Podstawowych „Historia Polski dla Żaka”

  • Miłosz Jabłoński, Miłosz Ścisłowski przygotowani przez p. Ewę Gruszkę zdobyli III miejsce

 

Miejski Konkurs Plastyczny pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej „Mój pomysł na zakładkę do książki”

  • Dominika Trzebińska z klasy II B przygotowana przez p. Izabelę Nowowiejską zdobyła II miejsce w kategorii klas I-III
  • Patrycja Trzebińska z klasy V przygotowana przez p. Izabelę Nowowiejską zdobyła II miejsce w kategorii klas IV-VI

 

II Miejski Konkurs Plastyczny „Piórkiem i Węglem”

  • Wiktoria Debabowa z klasy VI przygotowana przez p. Beatę Studzińską zdobyła I miejsce
  • Adrian Parada z klasy VI przygotowany przez p. Beatę Studzińską zdobył II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 24 marca 2015 r.

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Anna Kładź z klasy IV A i Jarosław Szymski z klasy V przygotowani przez p. Annę Gołkowską otrzymali wynik bardzo dobry
  • Joanna Gluźniewicz z klasy IV A i Katarzyna Zapadka z klasy V przygotowane przez p. Annę Gołkowską zdobyły wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 19 marca 2015 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Zuzanna Sikora, Kuba Sajdak, Piotr Wolny z klasy I B przygotowani przez wychowawcę p. Agnieszkę Wyrodek zdobyli nagrodę główną
  • Zuzanna Cichońska i Jakub Madejski z klasy I A przygotowani przez wychowawcę p. Małgorzatę Bajor zdobyli nagrodę
  • Nicole Downar, Laura Szewczyk, Amelia Szymonek z klasy I B przygotowani przez wychowawcę p. Agnieszkę Wyrodek zdobyli nagrodę
  • Bartosz Kieljan, Antoni Pilawski, Sara Wicha, Milena Zagził, Jakub Żelazny, Maja Jędrusik z klasy I B przygotowani przez wychowawcę p. Agnieszkę Wyrodek zdobyli wyróżnienie
  • Julia Gackowiec, Weronika Imiołczyk, Maria Janka, Antonina Nowak z klasy I A przygotowani przez wychowawcę p. Małgorzatę Bajor zdobyli wyróżnienie
  • Laura Gałczyńska z klasy II A przygotowana przez p. Katarzynę Srebnicką zdobyła wyróżnienie
  • Milan Sołtysik z klasy II B przygotowany przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobył wyróżnienie
  • Anna Kładź z klasy IV A i Katarzyna Zapadka z klasy V przygotowane przez p. Dorotę Sznurę zdobyły wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 17 marca 2015 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

  • Miłosz Ścisłowski z klasy V przygotowany przez p. Katarzynę Pałasz zdobył wynik bardzo dobry nagroda II stopnia
  • Dominik Rachwalski z klasy IV B przygotowany przez p. Katarzynę Pałasz zdobył wynik dobry nagroda pocieszenia

Dąbrowa Górnicza, 3 marca 2015 r.

 

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny 2014”

  • Jarosław Szymski z klasy V przygotowany przez p. Annę Gołkowską zdobył I miejsce w województwie, XVII miejsce w kraju

Dąbrowa Górnicza, 26 listopada 2014 r.

 

XX Konkurs Wiedzy Biblijnej

  • Katarzyna Zapadka z klasy V przygotowana przez ks. Pawła Kurczaba zdobyła II miejsce
  • Joanna Gluźniewicz z klasy IV przygotowana przez ks. Pawła Kurczaba zdobyła II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 20 listopada 2014 r.

Skip to content