Osiągnięcia 2015/2016

Osiągnięcia muzyczne

Festiwal „Brzdące dźwiękiem malujące”

  • Wiktoria Domagała z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zajęła III miejsce

Kraków, 19 czerwca 2016 r.

 

Ogólnopolski Konkurs „Młody waltornista”

  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce
  • Leon Jastrzębski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce

Katowice, 18-19 czerwca 2016 r.

 

XI Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone fleciki”

  • Karolina Dołba z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zajęła III miejsce
  • Wiktoria Rak z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie I stopnia

Rybnik, 21 maja 2016 r.

 

VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął I miejsce
  • Piotr Szymczak i Maciej Jurczyk z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zdobyli wyróżnienia
  • Maja Gendek z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyła wyróżnienie

Chrzanów, 20-22 maja 2016 r.

 

XV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy

  • Alicja Knapczyńska z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka zajęła II miejsce
  • Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zajął II miejsce

Strzelce Krajeńskie, 19-20 maja 2016 r.

 

IV Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy dla Klas Młodzieżowych

  • Jakub Kluza z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajął I miejsce

Milicz, 18 maja 2016 r.

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Młody Polski Wiolonczelista”

  • Maja Gendek z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyła wyróżnienie

Bochnia, 14 maja 2016 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych

  • Oliwia Baran, z klasy saksofonu p. Piotra Kawczyńskiego, zdobyła wyróżnienie

Sosnowiec, 11-14 maja 2016 r.

 

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zajął III miejsce
  • Maciej Muszyński z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobył wyróżnienie

Namysłów, 6-7 maja 2016 r.

 

XVII Konkurs Skrzypcowy dla Uczniów Klas II i III

  • Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec p. Elżbiety Pasteczki zajęła III miejsce

Żywiec, 5 maja 2016 r.

 

III Śląski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia

  • Chór szkolny, przygotowany przez p. Ewę Krzystańską, zdobył III miejsce

Katowice, 29 kwietnia 2016 r.

 

XXIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Drewno dla najmłodszych”

  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zajął III miejsce
  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 27-29 kwietnia 2016 r.

 

IV Głogowski Konkurs Trębaczy

  • Lena Horzelska z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zdobyła wyróżnienie

Głogów, 27-28 kwietnia 2016 r.

 

VI Festiwal Skrzypcowy „Mały violinista”

  • Emilia Pytloch z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajęła II miejsce
  • Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec p. Elżbiety Pasteczki zajęła III miejsce
  • Zuzanna Sikora z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus zdobyła wyróżnienie

Olkusz, 25-27 kwietnia 2016 r.

 

XXXIV Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”

  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zajął II miejsce

Skarżysko-Kamienna, 18 kwietnia 2016 r.

 

XII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów

  • Maja Kociołek z klasy fortepianu p. Sławomira Pielecha zdobyła wyróżnienie
  • Trio w składzie: Magda Mistela i Jakub Kluza – skrzypce oraz Tristan Trzewiczek fortepian, przygotowane przez p. Ewę Krzystańską, zdobyło wyróżnienie

Rybnik, 13-16 kwietnia 2016 r.

 

XV Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła II miejsce

Sochaczew, 11-13 kwietnia 2016 r.

 

VIII Przegląd Duetów Skrzypcowych

  • Duet w składzie: Klaudia Morawiec i Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec p. Elżbiety Pasteczki zajął III miejsce
  • Duet w składzie: Maria Osuch i Aleksandra Osuch przygotowany przez p. Martynę Jaremus zdobył wyróżnienie

Olesno, 9 kwietnia 2016 r.

 

XIV Międzynarodowy Konkurs Interpretacji „Pro Bohemia”

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła I miejsce i tytuł laureata
  • Leon Jastrzębski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Piotr Szymczak z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty zajął III miejsce

Ostrawa, 8-10 kwietnia 2016 r.

 

III Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła II miejsce
  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zajął II miejsce
  • Leon Jastrzębski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Maciej Muszyński z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobył wyróżnienie

Kielce, 18-20 marca 2016 r.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi czarodzieje gitary”

  • Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zajął I miejsce
  • Bartosz Krawczyk i Alicja Musiał z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zdobyli wyróżnienia II stopnia

Dobczyce, 16-18 marca 2016 r.

 

XXV Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Lena Horzelska z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zdobyła wyróżnienie
  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka i Leon Jastrzębski z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobyli wyróżnienia

Oława, 15-16 marca 2016 r.

 

VII Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego

  • Zespoły rytmiki – młodszy i starszy przygotowane przez p. Dominikę Bargiełę otrzymały wyróżnienie

Katowice, 15 marca 2016 r.

 

III Międzyszkolne Konfrontacje Wiolonczelowe

  • Maja Gendek z klasy wiolonczeli p. Jacka Gwizdona zdobyła wyróżnienie

Będzin, 14 marca 2016 r.

 

II Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej

  • Emilia Przybylik z klasy skrzypiec p. Katarzyny Helwing-Osuch zajęła III miejsce

Warszawa, 10-11 marca 2016 r.

 

VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody wirtuoz”

  • Maciej Jurczyk i Piotr Szymczak z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty otrzymali tytuł „Złotego Wirtuoza”

Sanok, 9 lutego 2016 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych „Muzykowanie w Trzcianie”

  • Trio w składzie: Magda Mistela, Jakub Kluza – skrzypce, Tristan Trzewiczek – fortepian przygotowane przez p. Ewę Krzystańską otrzymało wyróżnienie

Trzciana, 5-7 lutego 2016 r.

 

IX Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci

  • Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary p. Emilii Szerugi-Maślak zajął I miejsce
  • Alicja Knapczyńska z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka zdobyła wyróżnienie

Rybnik, 5 grudnia 2015 r.

 

V Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosławskiego

  • Maciej Jurczyk z klasy fortepianu p. Małgorzaty Buchty otrzymał wyróżnienie
  • Aleksandra Miśkiewicz z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech otrzymała wyróżnienie
  • Tristan Trzewiczek z klasy fortepiany p. Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk otrzymał wyróżnienie

Zambrów, 25-27 listopada 2015 r.

 

XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów

  • Aleksandra Gołuszka z klasy fletu p. Moniki Walasik zajęła II miejsce
  • Bartosz Kamracki z klasy fletu p. Katarzyny Zawartki-Panchyrz zajął III miejsce
  • Maciej Muszyński z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobył wyróżnienie
  • ZSM w punktacji zespołowej zajął III miejsce

Jaworzno, 25-27 listopada 2015 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs „Miniatura na Harfę Celtycką”

  • Laura Szewczyk z klasy harfy p. Elżbiety Korelus zajęła III miejsce w I grupie

Łódź, 24-25 października 2015 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Miejski Konkurs „Historia dla Żaka”

  • Miłosz Ścisłowski, Miłosz Jabłoński przygotowani przez p. Ewę Gruszkę zajęli IV miejsce

II półrocze 2015/2016

 

Miejski Konkurs „Matematyk Roku”

  • Jarosław Szymski z klasy VI przygotowany przez p. Annę Gołkowską zajął II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 13 czerwca 2016 r.

 

Konkurs Łamigłówki Ewangeliczne w ramach Parafiady Regionalnej

  • Katarzyna Zapadka z klasy VI przygotowana przez ks. Pawła Kurczaba zajęła I miejsce
  • Joanna Gluźniewicz z klasy V A przygotowana przez ks. Pawła Kurczaba zajęła III miejsce

Bukowno, maj 2016 r.

 

Miejski Konkurs „Dzieci dzieciom wiersze piszą”

  • Małgorzata Gurak, Dominika Trzebińska i Maja Zacharzewska z klasy III B przygotowane przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobyły wyróżnienia

Dąbrowa Górnicza, 24 kwietnia 2016 r.

 

Miejski Konkurs Matematyczny „Szóstoklasista-ekonomistą”

  • Jan Sobczyk i Jarosław Szymski przygotowani przez p. Annę Gołkowską zajęli I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 13 kwietnia 2016 r.

 

XII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

  • Anastazja Pol i Zofia Kierska przygotowane przez p. Beatę Studzińską zdobyły wyróżnienia – kategoria konkurs plastyczny

Dąbrowa Górnicza, 22 marca 2016 r.

 

Miejski Konkurs „Od przyrody do matematycznej łamigłówki”

  • Jarosław Szymski z klasy VI przygotowany przez p. Annę Gołkowską został Młodym Mistrzem Matematyki

Dąbrowa Górnicza, 19 marca 2016 r.

 

VIII Ogólnopolski Konkurs „Siedem Grzechów Głównych” – kategoria malarstwo

  • Amelia Szymonek i Szymon Kubik przygotowani przez p. Beatę Studzińską zdobyli wyróżnienia

Dąbrowa Górnicza, 18 marca 2016 r.

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Jarosław Szymski z klasy VI przygotowany przez p. Annę Gołkowską został laureatem
  • Kuba Sajdak z klasy II B przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek uzyskał wynik bardzo dobry
  • Anna Kładź z klasy V A przygotowana przez p. Annę Gołkowską zdobyła wyróżnienie
  • Katarzyna Zapadka z klasy VI przygotowana przez p. Annę Gołkowską zdobyła wyróżnienie
  • Danuta Grudzień z klasy IV A przygotowana przez p. Agatę Wójcik zdobyła wyróżnienie
  • Paweł Zabrowarny z klasy IV B przygotowany przez p. Agatę Wójcik zdobył wyróżnienie

Toruń, 17 marca 2016 r.

 

Miejski Konkurs Kaligraficzny

  • Martyna Zalewska z  klasy V B przygotowana przez p. Iwonę Polniak zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 16 marca 2016 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Maja Wrona z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła nagrodę główną
  • Natalia Jakubczyk z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła nagrodę
  • Maja Jarosz z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła nagrodę
  • Małgorzata Dryjska z klasy I B przygotowana przez p. Małgorzatę Korpak zdobyła nagrodę
  • Kuba Sajdak z klasy II B przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobył nagrodę
  • Mikołaj Zajdek z klasy V A przygotowany przez p. Dorotę Sznurę zdobył nagrodę
  • Patrycja Trzebińska z klasy VI przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zdobyła nagrodę
  • Katarzyna Zapadka z klasy VI przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zdobyła nagrodę
  • Magdalena Ciesielska z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła wyróżnienie
  • Zuzanna Godyń z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła wyróżnienie
  • Emilia Pytloch z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła wyróżnienie
  • Maja Witek z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła wyróżnienie
  • Antonina Witor z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła wyróżnienie
  • Julia Zielińska z klasy I A przygotowana przez p. Klaudię Garbarz zdobyła wyróżnienie
  • Maria Janka z klasy II A przygotowana przez p. Małgorzatę Bajor zdobyła wyróżnienie
  • Maja Jędrusik z klasy II B przygotowana przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
  • Zuzanna Girtler z klasy II B przygotowana przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
  • Zuzanna Sikora z klasy II B przygotowana przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
  • Nicole Downar z klasy II B przygotowana przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
  • Kacper Dudek z klasy II B przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobył wyróżnienie
  • Milan Sołtysik z klasy III B przygotowany przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobył wyróżnienie
  • Mikołaj Zalewski z klasy III B przygotowany przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobył wyróżnienie
  • Paweł Zabrowarny z klasy IV B przygotowany przez p. Dorotę Sznurę zdobył wyróżnienie

Kraków, 8 marca 2016 r.

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

  • Jarosław Szymski z klasy VI przygotowany przez p. Annę Gołkowską został laureatem

Katowice, 12 lutego 2016 r.

 

Miejski Konkurs Recytatorski „Przyszłość wierszem malowana”

  • Paweł Musiał z klasy III B przygotowany przez p. Agnieszkę Ratajczyk zajął II miejsce

Dąbrowa Górnicza, 9 lutego 2016 r.

 

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”

  • Jarosław Szymski przygotowany przez p. Annę Gołkowską zajął I miejsce w województwie i I miejsce w kraju
  • Anna Kładź i Mikołaj Zajdek przygotowani przez p. Annę Gołkowską uzyskali wynik bardzo dobry
  • Stanisław Wyłupek przygotowany przez p. Annę Gołkowską uzyskał wynik dobry

25 listopada 2015 r.

 

VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Narysuj zdrowie”

  • Szymon Kubik i Wiktoria Domagała przygotowani przez p. Beatę Studzińską zdobyli wyróżnienia
  • Emilia Pytloch, Zuzanna Godyń, Antonina Witor przygotowane przez p. Klaudię Garbarz zdobyły wyróżnienia

Katowice, 23 listopada 2015 r.

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny

  • Kuba Sajdak z klasy II B przygotowany przez p. Agnieszkę Wyrodek zdobył wyróżnienie

Warszawa, 23 października 2015 r.

 

I Regionalny Konkurs Ekologiczny „Ekologia Jesienią”

  • Miłosz Ścisłowski, przygotowany przez p. Dorotę Sznurę otrzymał wyróżnienie

I półrocze 2015/2016

 

XXI Konkurs Biblijny

  • Weronika Wołek, przygotowana przez ks. Pawła Kurczaba, zajęła I miejsce w etapie rejonowym i zakwalifikowała się do etapu finałowego
  • Joanna Gluźniewicz, przygotowana przez ks. Pawła Kurczaba, zajęła II miejsce w etapie rejonowym i zakwalifikowała się do etapu finałowego

I półrocze 2015/2016

 

Ogólnopolski konkurs „Karmnik dla ptaków”

  • Gabriela Klimczak przygotowana przez p. Izabelę Nowowiejską otrzymała wyróżnienie

I półrocze 2015/2016

 

Konkurs wojewódzki „Jesień w obiektywie”

  • Nicole Downar przygotowana przez p. Izabelę Nowowiejską otrzymała wyróżnienie

I półrocze 2015/2016

Skip to content