Osiągnięcia 2017/2018

Osiągnięcia muzyczne

  • IV Ogólnopolski Konkurs “Miniatura na Harfę Celtycką”
    Laura Szewczyk z klasy harfy Małgorzaty Sikory zajęła III miejsce w II grupie
    Łódź, 27-28 października 2017 r.
  • III Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny “I pierwszak może być mistrzem”
    Marta Sadowska z klasy fortepianu Aleksandry Naczyńskiej Szlęk zajęła II miejsce.
    Warszawa, 11-12 listopada 2017 r.
  • II Międzynarodowy Konkurs Harfowy
    Laura Szewczyk z klasy harfy Małgorzaty Sikory zdobyła wyróżnienie w II grupie.
    Praga, 16-19 listopada 2017 r.
  • XI Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Marcina Maślaka zdobył Grand Prix konkursu
    Laura Gałczyńska z klasy Marcina Maślaka zdobyła wyróżnienie w II grupie
    Rybnik, 9 grudnia 2017 r.
  • I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
    Marianna Gwiżdż z klasy fortepianu Walentyny Ciesielskiej zajęła III miejsce
    Maja Sołtys z klasy fortepianu Walentyny Ciesielskiej zdobyła wyróżnienie
    Libiąż, 20-21 stycznia 2018 r.
  • Regionalne Spotkanie Waltornistów Etiuda 2018
    Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltornii Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce w I grupie
    Leon Jastrzębski z klasy waltornii Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce w III grupie.
    Katowice, 23 stycznia 2018 r.
  • Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny “Młody wirtuoz”
    Lena Marczewska z klasy fortepianu Małgorzaty Baraniuk została nagrodzona tytułem “Srebrny wirtuoz”
    Sanok, 5-6 lutego 2018 r.
  • XXVI Konfrontacje Instrumentów Dętych
    Lena Horzelska z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi uzyskała III miejsce
    Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka uzyskał wyróżnienie
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika uzyskał wyróżnienie
    Leon Jastrzębski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka uzyskał wyróżnienie
    Oława 13-14 marca 2018 r
  • V Ogólnopolski Konkurs Gitarowy “Młodzi czarodzieje gitary”
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Marcina Maślaka zajął I miejsce w III grupie
    Dobczyce, 16 marca 2018 r.
  • XVI Międzynarodowy Konkurs Interpretacji w Ostrawie
    Lena Horzelska z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zajęła II miejsce
    Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zajął II miejsce
    Antonina Nowak z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zajęła III miejsce
    Leon Jastrzębski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie
    Ostrawa, 5-8 kwietnia 2018 r.
  • XII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych “Jupiter 2018”
    Julia Zielińska z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zajęła III miejsce.
    Kraków, 13-14 kwietnia 2018 r.
  • Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Vivaldi 340”
    Maja Strzelec z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobyła wyróżnienie
    Wieliczka, 18-21 kwietnia 2018 r.
  • VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
    Julia Drozdowska z klasy fortepianu Justyny Służalec zajęła III miejsce
    Lena Marczewska z klasy fortepianu Małgorzaty Baraniuk zdobyła wyróżnienie I-go stopnia
    Kolbuszowa, 23-24 kwietnia 2018 r.
  • XXV Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Drewno dla najmłodszych”
    Karolina Dołba z klasy fletu Agnieszki Pierzchały zdobyła II miejsce w I grupie wiekowej
    Julia Zielińska z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz uzyskała wyróżnienie w I grupie wiekowej
    Klaudia Gendek z klasy fletu Magdaleny Widawskiej uzyskała wyróżnienie w I grupie wiekowej
    Wiktor Bazylak z klasy fletu Magdaleny Widawskiej uzyskał wyróżnienie w I grupie wiekowej
    Mikołaj Lenart z klasy oboju Dariusza Jędrusika uzyskał wyróżnienie w I grupie wiekowej
    Olaf Krawczyk z klasy saksofonu Arkadiusza Kalińskiego uzyskał wyróżnienie w I grupie wiekowej
    Dąbrowa Górnicza, 24-27 kwietnia 2018 r.
  • V Głogowski Konkurs Trębaczy
    Lena Horzelska z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zdobyła wyróżnienie
    Głogów, 27-28 kwietnia 2018 r.
  • XIII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”
    Karolina Dołba z klasy fletu Agnieszki Pierzchały zajęła II miejsce
    Julia Jamrocha z klasy fletu Agnieszki Pierzchały zajęła III miejsce
    Rybnik, 19 maja 2018 r.
  • VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
    Julia Jędrusik z klasy fortepianu Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk zdobyła wyróżnienie
    Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
    Olga Janka z z klasy fortepianu Sławomira Pielecha zdobyła wyróżnienie
    Chrzanów, 1-2 czerwca 2018 r. Instrumentalistów – 01-02.06.2018r.
  • Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika
    Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elżbiety Pasteczki zajęła III miejsce
    Maja Strzelec z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobyła wyróżnienie
    Czasław, 8-9 czerwca 2018 r.
  • II Ogólnopolski Konkurs Młody waltornista
    Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce w I grupie wiekowej
    Tomasz Zabrowarny z klasy Jerzego Ślęzaka zdobył III miejsce w I grupie wiekowej
    Leon Jastrzębski z klasy Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce w II grupie wiekowej
    Katowice, 15-17 czerwca 2018r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “Alfik”
    Julia Zielińska z kl III a przygotowana przez Klaudię Garbarz uzyskała dobry wynik.
  • VIII Regionalny Konkurs Informatyczny
    Julia Zielińska z kl III a przygotowana przez Klaudię Garbarz zajęła III miejsce.
  • XXVII Miejski Konkurs Recytatorski
    Magdalena Mazur z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zajęła I miejsce
    Dąbrowa Górnicza, 20 lutego 2018 r.
  • Ogólnopolski Konkurs Recytatorski “Mały OKR”
    Magdalena Mazur z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
    Dąbrowa Górnicza, 9 marca 2018 r.
  • Miejski konkurs “Od przyrody do matematycznej łamigłówki”
    Paweł Zabrowarny z kl. VI przygotowany przez Agatę Wójcik zdobył tytuł Młodego Mistrza Matematyki
    Dąbrowa Górnicza, 22 marca 2018 r.
  • Ogólnopolski Konkurs “Orzeł Informatyczny”
    Jakub Sajdak z klasy IV b przygotowany przez Małgorzatę Bajor otrzymał wyróżnienie.
    Dąbrowa Górnicza, 23 listopada 2017 r
  • XXII Regionalny Konkurs Recytatorski “Szkoła w poezji”
    Magdalena Mazur z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zajęła III miejsce
    Gliwice, 19 kwietnia 2018 r.
  • Konkurs Piosenki Anglojęzycznej MUSIC IS THE KEY
    Zuzanna Girtler z klasy IV b przygotowana przez Katarzynę Tarnowską-Poświat zdobyła wyróżnienie
    Dąbrowa Górnicza, SP nr 26, 9 maja 2018 r.
  • XI Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ Świetlik ”
    Agata Budziarz z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zdobyła nagrodę główną
    Lilianna Wojska z kl I OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
    Julia Jędrusik z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
    Olaf Molęda z kl. I OSM przygotowany przez Agnieszkę Wyrodek zdobył wyróżnienie
    Olga Janka z kl. II OSM przygotowana przez Katarzynę Srebnicką zdobyła wyróżnienie
    Maja Wrona z kl. III OSM przygotowana przez Klaudię Garbarz zdobyła nagrodę główną
    Maja Dragańska z kl. III OSM przygotowana przez Klaudię Garbarz zdobyła wyróżnienie
    Kraków, 15 maja 2018 r.
  • Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”
    Maja Dragańska z kl III a przygotowana przez Klaudię Garbarz otrzymała wyróżnienie
    Piotr Wolny z kl IV b przygotowany przez Agatę wójcik otrzymał wyróżnienie
    marzec 2018 r.
  • Miejski Konkurs ” MAT – ANG, czyli matematyka po angielsku”
    Paweł Zabrowarny z kl VI przygotowany przez Agatę Wójcik i Katarzynę Tarnowską-Poświat zajął II miejsce
    Dąbrowa Górnicza, 5 czerwca 2018 r.
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Magiczne okienko”
    Szymon Kubik przygotowany przez Beatę Studzińską zajął II miejsce
    Radlin, grudzień 2017
  • XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Grafika 2017
    Szymon Kubik z klasy VI OSM przygotowany przez Beatę Studzińską zdobył wyróżnienie
    Lublin, 2017
  • XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z cyklu “Ziemia jest jedna”
    Szymon Kubik przygotowany przez Beatę Studzińską zdobył nagrodę
    Wrocław, 2018r.
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “7 grzechów głównych”
    Szymon Kubik przygotowany przez Beatę Studzińską zdobył wyróżnienie a w kategorii malarstwo zajął I miejsce
    Dąbrowa Górnicza, kwiecień 2018r.
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny “Inne spojrzenie-tajrmnice błękitnej planety”
    Szymon Kubik przygotowany przez Beatę Studzińską zdobył nagrodę i wyróżnienie
    Sosnowiec, czerwiec 2018 r.
  • XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Spojrzenie okiem artysty-Savador Dali”
    Szymon Kubik z kl VI OSM przygotowany przez Beatę Studzińską otrzymał wyróżnienie
    Wrocław, 2018 r.
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Willam Turner-“Słońce we mgle”
    Szymon Kubik przygotowany przez Beatę Studzińską otrzymał wyróżnienie
    Rybnik, czerwiec 2018 r.
  • XVI Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży “Kolęda i kartka Bożonarodzeniowa”
    Antonina Nowak z kl IV OSM i Wiktoria Domagała z kl III OSM przygotowane przez Beatę Studzińską zajęły III miejsce
    Będzin, grudzień 2017 r.
  • Regionalny Konkurs Plastyczny “Polskie Madonny”
    Róża Zabielska z kl II OSM przygotowana przez Beatę Studzińską zajęła I miejsce
    Mateusz Mendewski z kl III OSM przygotowany przez Beatę Studzińską zajął II miejsce
    Dąbrowa Górnicza, maj 2018 r.
  • XIV Plastyczny Wojewódzki Konkurs Astronomiczny
    Judyta Witor z kl I OSM przygotowana przez Beatę Studzińską zajęła I miejsce
    Dąbrowa Górnicza, kwiecień 2018 r.
  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny “Motylarnia”
    Virginia Nocentini z kl II OSM przygotowana przez Beatę Studzińską zajęła I miejsce
    Jagoda Prusik z kl II OSM przygotowana przez Beatę Studzińską zdobyła wyróżnienie
    Dąbrowa Górnicza, maj 2018 r.