Osiągnięcia 2018/2019

Osiągnięcia muzyczne

  • XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
    Klaudia Gendek z klasy fletu Joanny Czerwińskiej zdobyła I miejsce w I kategorii wiekowej
    Julia Zielińska z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz uzyskała wyróżnienie w I kategorii wiekowej
    Mikołaj Lenart z klasy oboju Dariusza Jędrusika uzyskał wyróżnienie w I kategorii wiekowej
    Maria Rakoczy z klasy saksofonu Arkadiusza Kalińskiego uzyskała wyróżnienie w I kategorii wiekowej
    Zofia Szwedzińska z klasy saksofonu Piotra Kawczyńskiego uzyskała wyróżnienie w II kategorii wiekowej
    Jaworzno, 21-23 listopada 2018 r.
  • VI Polsko-Niemiecki Konkurs Smyczkowych i Fletowych Zespołów Kameralnych
    Trio w składzie;Klaudia Morawiec-skrzypce, Izabela Kulińska-skrzypce i Maja Kociołek-fortepian przygotowane przez Ewę Krzystańską zajęło II miejsce.
    Żary, 9 grudnia 2018 r.
  • III Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Finalis
    Klaudia Gendek z klasy fletu Joanny Czerwińskiej zdobyła Złoty medal w kategorii A
    Białystok 13-17 listopada 2018 r.
  • XIII Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy
    Zofia Szwedzińska z klasy saksofonu Piotra Kawczyńskiego zdobyła III miejsce w ii kategorii wiekowej
    Przeworsk, 4-7 grudnia 2018 r.
  • I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
    Emilia Zębala z klasy fortepianu Justyny Służalec zajęła III miejsce
    Sosnowiec, 10-11 stycznia 2019 r.
  • I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
    Marianna Gwizdż z klasy fortepianu Walentyny Ciesielskiej zajęła III miejsce
    Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie.
    Libiąż, 12-13 stycznia 2019 r.
  • VIII Konkurs “Gitara Viva”
    Jeremi Sawaszkiewicz Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi Maślak zdobył wyróżnienie
    Kielce, 25-27 marca 2019 r.
  • XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych
    Klaudia Gendek z klasy fletu Joanny Czerwińskiej zdobyła II miejsce w kategorii I
    Oława, 25-27 marca 2019 r.
  • XXVI Śląski Konkurs Instrumenty Dęte Blacha dla najmłodszych
    Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce w grupie pierwszej
    Jagoda Prusik z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zajęła II miejsce w grupie pierwszej
    Miłosz Maj z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zdobył wyróżnienie w grupie pierwszej
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zajął II miejsce w grupie drugiej
    Lena Horzelska z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zajęła III miejsce w grupie drugiej
    Leon Jastrzębski z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie w grupie trzeciej
    Dąbrowa Górnicza, 1-4 kwietnia 2019 r.
  • XVII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji
    Zofia Szwedzińska z klasy saksofonu Piotra Kawczyńskiego zajęła III miejsce w I kategorii wiekowej
    Wiktor Bazylak z klasy fletu Joanny Czerwińskiej zdobył wyróżnienie w I kategorii wiekowej
    Ostrawa, 4-7 kwietnia 2019 r.
  • II Międzyszkolne Konfrontacje Zespołów Kameralnych
    Duet fortepianowy w składzie Julia Kołodziejczyk i Mateusz Chowaniec przygotowany przez Agnieszkę Spalińską zajął II miejsce
    Ruda Śląska, 11-12 kwietnia 2019 r.
  • Talents for Europe
    Maja Gendek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zajęła IV miejsce
    Dolny Kubin – Słowacja, 28 kwietnia 2019 r.
  • VIII Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą
    Laura Szewczyk z klasy harfy Małgorzaty Sikory i Igor Jochymczyk z klasy perkusji Kamila Taborka zdobyli wyróżnienie.
    Cieszyn, 5-7 kwietnia 2019 r.
  • II Małopolski Konkurs Skrzypcowy
    Zuzanna Czaj z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobyła wyróżnienie
    Kalwaria Zebrzydowska, 11 maja 2019 r.
  • XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH „JUPITER 2019”
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobył wyróżnienie w II grupie wiekowej
    Kraków, 12-13 kwietnia 2019 r.
  • XII International Interpretative Competition for Wind Instruments
    Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce w kategorii JUNIOR A
    Tomasz Zabrowarny z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie II st. w kategorii JUNIOR A.
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zajął II miejsce w kategorii JUNIOR A.
    Antonina Nowak z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobyła wyróżnienie II st. w kategorii JUNIOR A.
    Lena Horzelska z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zdobyła II miejsce w kategorii JUNIOR A.
    Jagoda Prusik z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zdobyła wyróżnienie I st. w kategorii JUNIOR A.
    Miłosz Maj z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zdobył wyróżnienie II st. w kategorii JUNIOR A.
    Brno, 1-2 czerwca 2019 r.
  • XXXVI KONKURS ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II st.
    Kwartet Instrumentów Dętych Blaszanych w składzie;
    Lena Horzelska, Franciszek Ozga – trąbki, Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka – waltornia, Kacper Dudek – puzon, przygotowany przez Krzysztofa Hajdugę zajęło I miejsce.
    Wrocław, 15-17 marca 2019 r.
  • XI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Młody Polski Wiolonczelista”
    Maja Gendek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zajęła III miejsce w II grupie wiekowej.
    Bochnia, 18 maja 2019 r

Osiągnięcia ogólnokształcące

  • XXI Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży
    Szymon Kubik z klasy VII przygotowany przez Beatę Studzińską zdobył nagrodę
    Toruń, wrzesień 2019
  • Ogólnopolski test ortograficzny
    Igor Jochymczyk z klasy III przygotowany przez Katarzynę Srebnicką zdobył dyplom laureata
    Kuba Sajdak z klasy Vb przygotowany przez Pawła Wilkusa zdobył dyplom laureata
    Laura Szymkiewicz z klasy III przygotowana przez Katarzynę Srebnicką zdobyła wyróżnienie
    Ewa Kowalówka z klasy III przygotowana przez Katarzynę Srebnicką zdobyła wyróżnienie
    Nikodem Jedynak z klasy III przygotowany przez Katarzynę Srebnicką zdobył wyróżnienie
    23 października 2018 r.
  • Ogólnopoloski Konkurs Matematyczny „Alfik”
    Agata Budziarz z klasy IIb przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek uzyskała wynik bardzo dobry
    Olaf Molęda z klasy IIa przygotowany przez Agnieszkę Wyrodek uzyskał wynik bardzo dobry
    Lilianna Wojska z klasy IIb przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek uzyskała wynik dobry
    21 listopada 2018 r.
  • XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny BOHUNOVA PALETA
    Szymon Kubik z klasy VII przygotowany przez Beatę Studzińską zdobył nagrodę „Złote pasmo” w kategorii grafika
    Listopad 2018 r.
  • Ogólnopolskie Biennale Małej Formy Graficznej „Śladami natury –mikrokosmos
    Szymon Kubik z klasy VII przygotowany przez Beatę Studzińską zdobył nagrodę
    Katowice, grudzień 2018
  • Regionalny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”
    Lilianna Wojska z klasy II b przygotowana przez Beatę Studzińską zdobyła wyróżnienie
    Maria Janka z klasy V a przygotowana przez Beatę Studzińską zdobyła wyróżnienie
    Wiktoria Wójcik z klasy VIII przygotowana przez Beatę Studzińską zdobyła wyróżnienie
    Będzin, grudzień 2018
  • XXIV Miejski Konkurs Ortograficzny
    Igor Jochymczyk z klasy III przygotowany przez Katarzynę Srebnicką zajął II miejsce
    Dąbrowa Górnicza, 15 stycznia 2019 r.
  • XXVIII Miejski Konkurs Recytatorski
    Magdalena Mazur z klasy II b przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zajęła I miejsce
    Dąbrowa Górnicza, 5 lutego 2019 r.
  • XVII Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży “Kolęda i kartka bożonarodzeniowa”-kategoria muzyczna
    Dominika Trzebińska z kl VI OSM zajęła I miejsce
    Będzin, 20 grudnia 2018 r.
  • XXIII Regionalny Konkurs Recytatorski “Bohaterowie bajek i baśni w poezji”
    Magdalena Mazur z klasy II b OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zajęła I miejsce
    Gliwice, 21 marca 2019 r.
  • Konkurs filmowy “Woda w roli głównej” dla szkół podstawowych i gimnazjalnych
    Klasa Va OSM przygotowana przez Olgę Piwowar zdobyła nagrodę internautów za przygotowany film
    Dąbrowa Górnicza, 22 marca 2019 r.
  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego “FOX”
    Laura Szewczyk i Jakub Sajdak z kl V b przygotowani przez Katarzynę Tarnowską-Poświat otrzymali wynik bardzo dobry
    Dąbrowa Górnicza, 5 marca 2019 r.
  • XII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ Świetlik ”
    Bruno Szadujko z kl. I OSM przygotowany przez Małgorzatę Korpak zdobył nagrodę
    Aleksander Wrona z kl. I OSM przygotowany przez Małgorzatę Korpak zdobył nagrodę
    Leon Przyniczyński z kl. I OSM przygotowany przez Małgorzatę Korpak zdobył wyróżnienie
    Agata Budziarz z kl. II B OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zdobyła nagrodę
    Magdalena Mazur z kl II B OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
    Julia Jędrusik z kl. II B OSM przygotowana przez Agnieszkę Wyrodek zdobyła wyróżnienie
    Olaf Molęda z kl. II A OSM przygotowany przez Małgorzatę Bajor zdobył wyróżnienie
    Maja Wrona z kl. IV A OSM przygotowana przez Dorotę Sznurę zdobyła nagrodę
    Kraków, marzec 2019 r.
  • Miejski Konkurs Historyczny “Historia dla Żaka”
    Emilia Zębala i Mikołaj Zalewski z kl VI przygotowani przez Ewę Gruszkę zajęli II miejsce
    Dąbrowa Górnicza, 5 czerwca 2019 r.
  • Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”
    Kuba Sajdak kl. Vb, Hubert Kuna, kl.Vb, Szczepek Emilia KL.IVb, przygotowani przez Agatę Wójcik zdobyli wyróżnienia
    Płóciniczak Maria kl. Va, Dragańska Maja, Kl.IVa, przygotowani przez Annę Gołkowską zdobyły wyróżnienia
    Ewa Kowalówka kl.III, przygotowana przez Katarzynę Srebnicką zdobyła wyróżnienie
    21 marca 2019 r.