Osiągnięcia 2019/2020

Osiągnięcia muzyczne

Międzynarodowy Konkurs  “Online Trombone Competition”

  • Kacper Dudek z klasy p. Grzegorza Pytlika zdobył II miejsce w konkursie, którego uczestnikami byli puzoniści z całego świata (onlinetrombonecompetition.com)

Online, 1 lipca 2020 r.

 

Międzynarodowy Konkurs “Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”

  • Lena Horzelska z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zdobyła wyróżnienie
  • Jagoda Prusik z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zdobyła wyróżnienie

Online, 17 czerwca 2020 r.

 

Międzynarodowy Konkurs “Lviv Kawai Quarantine 2020”

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła I miejsce

Online, 30 kwietnia 2020 r.

 

Międzynarodowy Konkurs “Fanfares of Lviv Quarantine 2020”

  • Wiktor Bazylak z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobył I miejsce
  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobyła I miejsce

Online, 29 kwietnia 2020 r.

 

Internetowy konkurs instrumentalny dla dzieci i młodzieży

  • Wiktor Bazylak z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobył I miejsce

Online, 11 kwietnia 2020 r.

 

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów im. A. Harasiewicza

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie II stopnia

Rzeszów, 3-4 marca 2020 r.

 

IV Regionalne Spotkanie Waltornistów – Etiuda

  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce w II grupie wiekowej
  • Tomasz Zabrowarny z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce w III grupie wiekowej
  • Wojciech Mateusiak z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie w I grupie wiekowej
  • Wiktoria Sikora z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobyła wyróżnienie w III grupie wiekowej

Katowice, 11 lutego 2020 r.

 

VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. W. Lutosławskiego

  • Matylda Sidor z klasy fortepianu p. Haliny Marcisz zdobyła wyróżnienie
  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie

Zambrów, 28-29 listopada 2019 r.

 

XVIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów

  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył I miejsce w I grupie
  • Kacper Dudek z klasy puzonu p. Grzegorza Pytlika zdobył I miejsce w II grupie
  • Lena Horzelska z klasy trąbki p. Krzysztofa Hajdugi zdobyła III miejsce w II grupie
  • Zgodnie z regulaminem XVIII OKMS w klasyfikacji zespołowej zdobyliśmy I miejsce

Jaworzno, 27-29 listopada 2019 r.

 

X Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia „Instrumenty Dęte”

  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobyła wyróżnienie w I grupie
  • Wiktor Bazylak z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobył wyróżnienie w I grupie

Chełmno, 22-23 listopada 2019 r.

 

III Międzynarodowy Konkurs Harfowy im. K. Patrasa

  • Laura Szewczyk z klasy harfy p. Małgorzaty Sikory zajęła III miejsce

Praga, 7-10 listopada 2019 r.

 

V Międzynarodowy Konkurs Fletowy

  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zajęła I miejsce

Jastrzębie Zdrój, 24-26 października 2019 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Olaf Molęda z klasy III przygotowany przez p. Małgorzatę Bajor zdobył wyróżnienie
  • Stanisław Rybacki z klasy V A przygotowany przez p. Annę Gołkowską zdobył wyróżnienie
  • Emilia Szczepek z klasy V B przygotowana przez p. Agatę Wójcik zdobyła wyróżnienie
  • Piotr Wolny z klasy klasy VI B przygotowany przez p. Agatę Wójcik zdobył wyróżnienie

3-4 czerwca 2020 r.

 

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Czas w szarości”

  • Szymon Kubik z klasy VIII przygotowany przez p. Beatę Studzińską zdobył GRAND PRIX – główną nagrodę konkursu ufundowaną przez Burmistrza Gminy Rawicz

Rawicz, 3 czerwca 2020 r.

 

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Olimpus”

  • Tomasz Zabrowarny z klasy V B, Hanna Bogdziun  z klasy V B, Laura Szewczyk z klasy VI B, Iga Marynowska z klasy VIII, Piotr Mateusiak z klasy VIII, Paweł Zabrowarny z klasy VIII, Szymon Kubik z klasy VIII, Joanna Osuchowska z klasy VIII przygotowani przez p. Katarzynę Pałasz zostali laureatami

20 maja 2020 r.

 

XVI edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

  • Wiktoria Domagała z klasy V B przygotowana przez p. Beatę Studzińską zdobyła III miejsce
  • Lilianna Wojska z klasy III przygotowana przez p. Beatę Studzińską zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 2 kwietnia 2020 r.

 

Wojewódzki Konkurs “I Ty możesz zostać Poliglotą”

  • Iga Marynowska z klasy VIII przygotowana przez p. Katarzynę Pałasz oraz p. Annę Bacia zdobyła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 25 lutego 2020 r.

 

Miejski Konkurs plastyczno-językowy „Lapbook – Weihnachtszeit”

  • Paweł Zabrowarny z klasy VIII przygotowany przez p. Annę Bacię zdobył I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 9 stycznia 2020 r.

 

Ogólnopolski Konkurs „Ozdoba Bożonarodzeniowa”

  • Milena Wyłupek z klasy I B przygotowana przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobyła I miejsce

20 grudnia 2019 r.

 

Regionalny konkurs “Turniej Wiedzy o Harrym Potterze”

  • Błażej Ścisłowski z klasy VI B przygotowany przez p. Pawła Wilkusa zdobył I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 16 grudnia 2019 r.

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magiczne okienko 2019”

  • Szymon Kubik z klasy VIII przygotowany przez p. Beatę Studzińską zdobył wyróżnienie

Radlin, 12 grudnia 2019 r.

 

Regionalny konkurs ekologiczny „Zagrożone gatunki”

  • Anna Mazur przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zdobyła II miejsce
  • Maria Klimczak przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zdobyła III miejsce

listopad 2019 r.

 

XXV Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”

  • Olaf Molęda z klasy III przygotowany przez p. Małgorzatę Bajor uzyskał wynik bardzo dobry

27 listopada 2019 r.

 

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pod kolorowym parasolem jesieni”

  • Szymon Kubik przygotowany przez p. Beatę Studzińską zajął I miejsce

Rzeszów, 3 listopada 2019 r.

Skip to content