Osiągnięcia 2019/2020

Osiągnięcia muzyczne

  • V Międzynarodowy Konkurs Fletowy
  • Klaudia Gendek z klasy fletu Agnieszki Gajgier-Otręba zajęła I miejsce
  • Jastrzębie Zdrój, 24-26 października 2019 r.
  • III Międzynarodowy Konkurs Harfowy im. Karla Patrasa
  • Laura Szewczyk z klasy harfy Małgorzaty Sikory zajęła III miejsce
  • Praga, 7-10 listopada 2019 r.
  • X OGÓLNOPOLSKI KONKURS SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA „Instrumenty Dęte”
  • Klaudia Gendek z klasy fletu A. Gajgier-Otręba zdobyła wyróżnienie w I grupie
  • Wiktor Bazylak z klasy fletu A. Gajgier-Otręba zdobył wyróżnienie w I grupie
  • Chełmno, 22-23 listopada 2019 r.
  • XVIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
  • Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył I miejsce w I grupie
  • Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobył I miejsce w II grupie
  • Lena Horzelska z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi zdobyła III miejsce w II grupie
  • Zgodnie z regulaminem XVIII OKMS w klasyfikacji zespołowej zdobyliśmy I miejsce
  • Jaworzno, 27-29 listopada 2019 r.
  • VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. W.Lutosławskiego
  • Matylda Sidor z klasy fortepianu Haliny Marcisz zdobyła wyróżnienie
  • Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie
  • Zambrów, 28-29 listopada 2019 r.
  • IV Regionalne Spotkanie Waltornistów – Etiuda
  • Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął I miejsce w II grupie wiekowej
  • Tomasz Zabrowarny z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce w III grupie wiekowej
  • Wojciech Mateusiak z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył wyróżnienie w I grupie wiekowej
  • Wiktoria Sikora z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobyła wyróżnienie w III grupie wiekowej
  • Katowice, 11 lutego 2020 r.
  • I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów im. Adama Harasiewicza
  • Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech zdobyła wyróżnienie II stopnia
  • Rzeszów, 3-4.03.2020 r.
  • Konkurs instrumentalny dla dzieci i młodzieży
  • Wiktor Bazylak z klasy fletu Agnieszki Gajgier-Otręba zdobył I miejsce
  • Białystok, kwiecień 2020 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

  • Regionalny konkurs Turniej Wiedzy o Harrym Potterze
  • Błażej Ścisłowski z klasy VIB przygotowany przez Pawła Wilkusa zdobył I miejsce.
  • Dąbrowa Górnicza, 16 grudnia 2019 r.