Osiągnięcia 2020/2021

 

Osiągnięcia muzyczne

II Brussels International Music Competition

  • Olaf Molęda z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął III miejsce
  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce
  • Tomasz Zabrowarny z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zajął II miejsce

Bruksela, lipiec 2021 r.

 

Concurs Internacional de Piano On-line “Chopin Sessions”

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zajęła III miejsce

Felanitx, 2021 r.

 

12th World Open Music Competition

  • Natalia Alicja Zębala z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka zajęła I miejsce

Serbia, 2021 r.

 

XVI Ogólnopolski Konkurs “Zakręcone Fleciki”

  • Natalia Fucia z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zajęła III miejsce w grupie I
  • Liliana Kawka z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zajęła III miejsce w grupie I
  • Mateusz Kozioł z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zajął II miejsce w grupie III

Rybnik, 6 czerwca 2021 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs “Młody Waltornista”

  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył II nagrodę w II grupie
  • Tomasz Zabrowarny uzyskał wyróżnienie I stopnia w II grupie
  • Olaf Molęda uzyskał wyróżnienie II stopnia w II grupie
  • Wojciech Mateusiak uzyskał wyróżnienie I stopnia w I grupie

Katowice, 4-5 czerwca 2021 r.

 

Wojewódzki konkurs pianistyczny I Akademia Młodych Pianistów” organizowany przez firmę Anderski instrumenty muzyczne

  • Maja Miłek z klasy fortepianu p. Małgorzaty Baraniuk zdobyła wyróżnienie
  • Oskar Szewczyk  z klasy fortepianu p. Małgorzaty Baraniuk zdobył wyróżnienie
  • Matylda Sidor z klasy fortepianu p. Małgorzaty Baraniuk zdobyła wyróżnienie

Online, 14 maja – 03 czerwca 2021 r.

 

Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach V Festiwalu PRESTO

  • Natalia Wadas z klasy skrzypiec p. Katarzyny Pielech zdobyła wyróżnienie

Online, 2021 r.

 

I Ogólnopolski Konkurs Harfowy online Młode Talenty

  • Teodor Loska z klasy harfy p. Małgorzaty Sikory zajął II miejsce w I grupie

Szczecin, 24 maja 2021 r.

 

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny “Wiosenne Spotkania Muzyczne”

  • Kornel Gawron z klasy fortepianu p. Sławomira Pielecha zdobył II nagrodę
  • Aniela Czajkowska z klasy fortepianu p. Sławomira Pielecha zdobyła wyróżnienie

Kolbuszowa, 21-22 maja 2021 r.

 

IX Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści

  • Milena Wyłupek z klasy skrzypiec p. Katarzyny Pielech otrzymała III nagrodę
  • Kornel Gawron z klasy fortepianu p. Sławomira Pielecha otrzymał wyróżnienie

Stalowa Wola, 10-14 maja 2021 r.

 

VIII Rome International Music Competition

  • Hanna Rakoczy z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zajęła I miejsce w kategorii B
  • Maria Rakoczy z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zajęła I miejsce w kategorii C
  • Kacper Dudek z klasy puzonu p. Grzegorza Pytlika zdobył I miejsce w kategorii C
  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce w kategorii C

On Line Music Competition, Rzym – Włochy, 1 maja – 1 czerwca 2021 r.

 

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS

  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zajęła I miejsce
  • Wiktor Bazylak z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zajął III miejsce

Kraków, 2021 r.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych

  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zajęła II miejsce
  • Wiktor Bazylak z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby otrzymał wyróżnienie I stopnia 

Wadowice, 2021 r.

 

XV Konkurs uczniów klas fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia „Dziecięce interpretacje muzyczne”

  • Oskar Szewczyk z klasy fortepianu p. Małgorzaty Baraniuk otrzymał wyróżnienie I stopnia
  • Matylda Sidor z klasy fortepianu p. Małgorzaty Baraniuk zdobyła wyróżnienie II stopnia

Tarnobrzeg, 2021 r.

 

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”

  • Matylda Sidor z klasy fortepianu p. Małgorzaty Baraniuk zdobyła tytuł Srebrnego Wirtuoza

Sanok, 2021 r.

 

XIX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

  • Liliana Kawka z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zajęła III miejsce
  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobyła wyróżnienie

Sochaczew, 2021 r.

 

II International Online Competition Young Performers On Brass Wind Ans Percuasion Instruments “Fanfares of Lviv 2021”

  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobyła Grand Prix w III kategorii
  • Liliana Kawka z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zajęła II miejsce w I kategorii
  • Emilia Płonka z klasy fletu p. Magdaleny Widawskiej zajęła II miejsce w I kategorii

Online, 2021 r.

 

XXVII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Drewno dla najmłodszych

  • Patrycja Oleksy z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobyła III miejsce
  • Mateusz Kozioł z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zdobył III miejsce
  • Liliana Kawka z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobyła wyróżnienie
  • Hanna Rakoczy z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobyła wyróżnienie
  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 2021 r.

 

Buskie Konfrontacje Saksofonowe

  • Hanna Rakoczy z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobyła wyróżnienie
  • Maria Rakoczy z klasy saksofonu p. Arkadiusza Kalińskiego zdobyła wyróżnienie

Busko Zdrój, kwiecień 2021 r.

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia ,,Mistrz Klawiatury”

  • Kornel Gawron z klasy fortepianu p. Sławomira Pielecha zdobył wyróżnienie

Online Warszawa, 22-23 kwietnia 2021 r.

 

III Międzyszkolny Konkurs z literatury muzycznej “Polska muzyka współczesna i jazzowa – Lubię to!”

  • Julia Góra z klasy teorii p. Faustyny Bobeckiej zdobyła wyróżnianie
  • Paweł Owczarczyk z klasy teorii p. Olgi Piwowar zdobył wyróżnianie

Wieliczka, 8 kwietnia 2021 r.

 

III Elbląski Konkurs Pianistyczny

  • Matylda Sidor z klasy fortepianu p. Małgorzaty Baraniuk zdobyła wyróżnienie III stopnia

Elbląg, marzec 2021 r.

 

II Ogólnopolski Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy

  • Angelika Łonak z klasy skrzypiec p. Martyny Jaremus otrzymała wyróżnienie II stopnia
  • Milena Wyłupek z klasy skrzypiec p. Katarzyny Pielech otrzymała wyróżnienie II stopnia

Częstochowa, 24-26 marca 2021 r.

 

XXIX Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Kacper Dudek z klasy puzonu p. Grzegorza Pytlika zdobył I miejsce w III kategorii wiekowej
  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył III miejsce w II kategorii wiekowej

Oława, 15-17 marca 2021 r.

 

I Nice International Music Competition

  • Liliana Kawka z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobyła I miejsce w kategorii A

Francja, 2021 r.

 

I Kyoto International Music Competitoon

  • Wiktor Bazylak z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobył I miejsce

Kyoto (Japonia), styczeń 2021 r.

 

II Internetowy Konkurs Fletowy „Zaczarowany flet Luny”

  • Mateusz Kozioł z klasy fletu p. Agnieszki Pierzchały zdobył wyróżnienie II stopnia
  • Emilia Płonka z klasy fletu p. Magdaleny Widawskiej zdobyła wyróżnienie II stopnia

Wrocław, 9 stycznia 2021 r.

 

Plebiscyt “Pokaż Talent” zorganizowany przez Dziennik Zachodni

  • Zespół POWERAGE, którego członkiem jest uczeń z klasy gitary p. Wojciecha Kruża, Mateusz Baprowski, zajął II miejsce w etapie rejonowym, I miejsce w internetowym głosowaniu w regionie oraz VII miejsce w półfinale ogólnopolskim

grudzień 2020 r.

 

II Międzynarodowy Konkurs dla młodych pianistów “Lviv Kawai Christmas 2020”

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła II miejsce

Online, 28 grudnia 2020 r.

 

XXIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

  • Klaudia Gendek z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobyła II miejsce
  • Wiktor Bazylak z klasy fletu p. Agnieszki Gajgier-Otręby zdobył wyróżnienie

Online, 1 listopada – 31 grudnia 2020 r.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej i Niemieckojęzycznej dla uczniów dąbrowskich szkół podstawowych klas IV-VIII „Music is the key”

  • Julia Zielińska z klasy VI A OSM przygotowana przez p. Katarzynę Pałasz zdobyła II miejsce
  • Maja Dragańska z klasy VI A OSM przygotowana przez p. Katarzynę Pałasz zdobyła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, czerwiec 2021 r.

 

XVII edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego – część plastyczna

  • Hanna Sikora z klasy I OSM przygotowana przez p. Beatę Studzińską zdobyła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 22 kwietnia 2021 r.

 

Regionalny Konkurs Recytatorski – Mały OKR 2021 – etap miejski

  • Magdalena Mazur z klasy IV OSM przygotowana przez p. Iwonę Marzec zdobyła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, marzec 2021 r.

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Anna Fudala z klasy II B OSM przygotowana przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobyła nagrodę
  • Jan Jaros z klasy II A OSM przygotowany przez p. Katarzynę Srebnicką zdobył wyróżnienie
  • Natalia Zębala z klasy I OSM przygotowana przez p. Małgorzatę Bajor zdobyła wyróżnienie
  • Bruno Sokołów- Grabowski z klasy I OSM przygotowany przez p. Małgorzatę Bajor zdobył wyróżnienie

Kraków, marzec 2021 r.

 

Konkurs Plastyczny “Choinkowe inspiracje”

  • Julia Furdyna zajęła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 7 stycznia 2021 r.

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Jan Jaros z klasy II A przygotowany przez p. Katarzynę Srebnicką zdobył nagrodę
  • Olgierd Pieszczek z klasy II A przygotowany przez p. Katarzynę Srebnicką zdobył nagrodę
  • Anna Fudala z klasy II B przygotowana przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobyła wyróżnienie
  • Filip Warcaba z klasy II B przygotowany przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobył wyróżnienie
  • Robert Wojciechowski z klasy II B przygotowany przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobył wyróżnienie
  • Magdalena Mazur z klasy IV  przygotowana przez p. Małgorzatę Bajor zdobyła wyróżnienie
  • Maja Wrona z klasy VI A przygotowana przez p. Dorotę Sznurę zdobyła wyróżnienie

Kraków, grudzień 2020 r.

Skip to content