Osiągnięcia 2021/2022

Home / Osiągnięcia 2021/2022

Osiągnięcia muzyczne

VI Internationale Music Competition

  • Matylda Sidor z klasy fortepiany p. Małgorzaty Baraniuk zajęła III miejsce
  • Trio: Amelia Stasikowska, Magdalena Mazur, Matylda Sidor z klasy fortepiany p. Małgorzaty Baraniuk zajęły I miejsce

Edycja online – 2022

 

I Górski Konkurs Fortepianowy „ ARTE DELLA MUSICA”

  • Matylda Sidor z klasy fortepiany p. Małgorzaty Baraniuk zajęła II miejsce

Edycja online – 2022

 

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młode Talenty im. Adama Harasiewicza

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech otrzymała III nagrodę

2-4 lipiec 2022 Rzeszów

 

VI° Geneva International Music Competition

  • Hanna Rakoczy – z klasy saksofonu A. Kalińskiego zdobyła II miejsce w kategorii B
  • Patrycja Oleksy  – z klasy saksofonu A. Kalińskiego zdobyła III miejsce w kategorii B

Genewa, Szwajcaria, lipiec 2022

 

VI Ogólnopolskim Konkursie organizowanym w ramach FESTIWALU PRESTO.

  • Maja Milewska klasa – z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech otrzymała wyróżnienie

Edycja online – 2022.

 

II Tuchowski Konkurs Miniatur Gitarowych

  • Natalia Zębala z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka uzyskała Nagrodę I stopnia 

Tuchów, 11.06.2022

 

I Redzki Konkurs Gitarowy

  • Natalia Zębala z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka zdobyła II miejsce w grupie I

Reda, 12.06.2022

 

XVII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”

  • Natalia Fucia – z klasy fletu A. Pierzchały zdobyła III miejsce

21-22 maja 2022 r. Rybnik

 

IV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „OPUS” 2022

  • Teodor Loska – z klasy harfy Małgorzaty Sikory zdobył III miejsce w sekcji IV kategorii A
  • Barbara Ciesielska – z klasy harfy Małgorzaty Sikory zdobyła III miejsce w sekcji IV kategorii A

Kraków 9 maja 2022

 

XXIX Poznański Konkurs Instrumentów Dętych im. M . Koczorowskiego

  • Antoni Szymonek – z klasy trąbki K. Hajdugi uzyskał wyróżnienie w I grupie
  • Adam Grzebielucha – z klasy trąbki K. Hajdugi uzyskał wyróżnienie w II grupie

Poznań 6-8 maja 2022

XV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter 2022

  • Hanna Rakoczy – z klasy saksofonu A. Kalińskiego uzyskała wyróżnienie w kategorii I

Kraków 23-24 kwietnia 2022

 

IX Rome International Music Competition

  • Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka  z klasy waltorni J. Ślęzaka zdobył II miejsce w grupie C
  • Adam Grzebielucha – z klasy trąbki K. Hajdugi zdobył II miejsce w grupie B

Rzym, Włochy kwiecień 2022

 

XXVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Blacha dla najmłodszych”

  • Dominik Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobył II miejsce w I grupie wiekowej

Dąbrowa Górnicza 26-28 kwietnia 2022r.

 

XXVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Blacha dla najmłodszych”

  • Antoni Szymonek z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi uzyskał wyróżnienie w I grupie wiekowej

Dąbrowa Górnicza 26-28 kwietnia 2022r.

 

XXVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Blacha dla najmłodszych

  • Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka  z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce w II grupie wiekowej

Dąbrowa Górnicza 26-28 kwietnia 2022r.

 

XX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

  • Liliana Kawka z klasy fletu M.Widawskiej zdobyła III miejsce.

Sochaczew 6 kwietnia 2022r.

 

Międzynarodowy Konkurs Młody Wirtuoz

  • Matylda Sidor z klasy fortepianu M. Baraniuk uzyskała tytuł srebrnego wirtuoza

Sanok 2022 r.

 

XXX Konfrontacje Instrumentów Dętych

Liliana Kawka – z klasy fletu M. Widawskiej  zdobyła wyróżnienie

Oława 22-23 marca 2022 r. online

 

XII Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Adam Grzebielucha z klasy trąbki p. K. Hajdugi uzyskał wyróżnienie I stopnia

Nowy Targ 03 marca 2022 r.

 

II International Gloria Artis Music Competition in Vienna

  • Matylda Sidor z klasy fortepianu M. Baraniuk uzyskała III nagrodę

Wiedeń 25 lutego 2022 r.

 

II International Gloria Artis Music Competition in Vienna

  • Kornel Gawron z klasy fortepianu S.Pielecha zdobył III miejsce

Wiedeń 25 lutego 2022 r.

 

II International Gloria Artis Music Competition

  •  Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech uzyskała I miejsce

Wiedeń 25 lutego 2022r.

 

XII Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej

  • Trio: Amelia Stasikowska, Magdalena Mazur, Matylda Sidor z klasy zespołu kameralnego M. Baraniuk uzyskały nagrodę I stopnia w IV kategorii

Sokołów Małopolski 12 lutego 2022 r.

 

VI Tokyo International Music Competition

  • Emilia Płonka z klasy fletu p. M. Widawskiej zdobyła II miejsce
  • Liliana Kawka – z klasy fletu p. M. Widawskiej zdobyła I miejsce

Tokyo Japan luty 2022

 

VI Regionalne Spotkanie Waltornistów “Etiuda”

  • Wojciech Mateusiak z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce
  • Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył I miejsce
  • Tomasz Zabrowarny z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce

Katowice 27 stycznia 2022

 

XV Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci

  • Natalia Zębala z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka zajęła III miejsce w gr. I

Rybnik, 15 stycznia 2022

 

III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Libiąż 2022

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła  wyróżnienie

Libiąż 15-16 stycznia 2022

 

III Ogólnopolski Internetowy Konkurs Fletowy “Śpiewające Fleciki”

  • Lilian Kawka z klasy fletu p. Magdaleny Widawskiej zajęła III miejsce
  • Emilia Płonka z klasy fletu p. Magdaleny Widawskiej dostała wyróżnienie

Wrocław 9 stycznia 2022

 

III International Chopin Piano Competition

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zajęła  I miejsce

Vienna wrzesień 2021

Osiągnięcia ogólnokształcące

XXVII WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ dla klas VI-VIII  (etap szkolny)
  • Maria Płóciniczak z klasy VIII przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę  zdobyła I miejsce
  • Antoni Pilawski z klasy VIII przygotowany przez ks. Tomasza Jaskułę  zdobył II miejsce
  • Alicja Knapczyńska z klasy VIII przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę  zdobyła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 18 listopada 2021 r.

 

III RODZINNY KONKURS EKOLOGICZNY Bóg podarował nam świat – co zrobię dla jego piękna?

  • Aleksandra Sołtys  z klasy I  przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę zdobyła III miejsce

Jaworzno, 30 listopada 2021 r.

 

Wojewódzki Konkurs “I Ty możesz zostać Poliglotą”

  • Maria Kluczny z klasy VIII przygotowana przez p. Katarzynę Pałasz oraz p. Pawła Wilkusa zdobyła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 11 stycznia 2022 r.

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Święte kobiety z różnych stron świata

  • Małgorzata Krzysztoń z klasy V przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę zdobyła II miejsce

Pyrzowice, 7 marca 2022 r.

 

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

  • Olaf Molęda z  klasy V przygotowany przez p. Annę Gołkowską zdobył wyróżnienie
  • Bartosz Krawczyk z klasy VIII przygotowany przez p. Agatę Wójcik zdobył wyróżnienie

16 marca 2022 r.

 

Ogólnopolski Konkurs LEON

  • Filip Warcaba z kl. III b przygotowany przez p. Agnieszkę Ratajczyk zdobył dyplom laureata
    z matematyki
  • Miłosz Banach z kl. II przygotowany przez p. Małgorzatę Bajor zdobył dyplom laureata z matematyki
  • Krzysztof Goiński z kl. I przygotowany przez Pawła Wilkusa zdobył dyplom laureata z j. angielskiego

16,17,18 marca 2022 r.

 

VIII Diecezjalny Konkurs Plastyczny “Najpiękniejsza palma wielkanocna”

  • Lena Nowak z klasy I przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę zdobyła I miejsce
  • Urszula Woźniak z klasy I przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę zdobyła I miejsce
  • Aniela Hul z klasy I przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę zdobyła wyróżnienie
  • Lena Zięzio z klasy I przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę zdobyła wyróżnienie

Dąbrowa Górnicza, 1 kwietnia 2022 r.

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Zdrowiu dla uczniów szkół podstawowych pt. „Ratujmy życie!
Bezpieczne szpitale w czasie katastrof ! Powszechne ubezpieczenie zdrowotne !”

  • Laura Szewczyk z klasy VIII OSM przygotowana przez Dorotę Sznura zdobyła III miejsce

4 kwietnia 2022 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

  • Laura Szewczyk z klasy VIII przygotowana przez p. Katarzynę Pałasz zdobyła Nagrodę II stopnia z wynikiem: bardzo dobry

26 kwietnia 2022 r.

 

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

  • Igor Jochymczyk z kl. VI przygotowany przez p. Iwonę Polniak zdobył tytuł laureata
  • Julia Zielińska z kl. VII przygotowana przez p. Iwonę Polniak zdobyła wyróżnienie

6 maja 2022 r.

 

Ogólnopolski Konkurs „Matematyka jest wszędzie”, Matematyka w rzemiośle”

  • Maria Kluczny z klasy VIII przygotowana przez p. Agatę Wójcik zdobyła III miejsce

20 maja 2022 r.

Skip to content