Osiągnięcia 2021/2022

Home / Osiągnięcia 2021/2022

Osiągnięcia muzyczne

XXVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Blacha dla najmłodszych”

  • Dominik Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobył II miejsce w I grupie wiekowej

Dąbrowa Górnicza 26-28 kwietnia 2022r.

 

XXVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Blacha dla najmłodszych”

  • Antoni Szymonek z klasy trąbki Krzysztofa Hajdugi uzyskał wyróżnienie w I grupie wiekowej

Dąbrowa Górnicza 26-28 kwietnia 2022r.

 

XXVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Blacha dla najmłodszych

  • Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka  z klasy waltorni Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce w II grupie wiekowej

Dąbrowa Górnicza 26-28 kwietnia 2022r.

 

Międzynarodowy Konkurs Młody Wirtuoz

  • Matylda Sidor z klasy fortepianu M. Baraniuk uzyskała tytuł srebrnego wirtuoza

Sanok 2022 r.

 

XII Konfrontacje Instrumentów Dętych

  • Adam Grzebielucha z klasy trąbki p. K. Hajdugi uzyskał wyróżnienie I stopnia

Nowy Targ 03 marca 2022 r.

 

II International Gloria Artis Music Competition in Vienna

  • Matylda Sidor z klasy fortepianu M. Baraniuk uzyskała III nagrodę

Wiedeń 25 lutego 2022 r.

 

II International Gloria Artis Music Competition in Vienna

  • Kornel Gawron z klasy fortepianu S.Pielecha uzyskał III nagrodę

Wiedeń 25 lutego 2022 r.

 

II International Gloria Artis Music Competition

  •  Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzęsimiech uzyskała I miejsce

Wiedeń 25 lutego 2022r.

 

XII Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej

  • Trio: Amelia Stasikowska, Magdalena Mazur, Matylda Sidor z klasy zespołu kameralnego M. Baraniuk uzyskały nagrodę I stopnia w IV kategorii

Sokołów Małopolski 12 lutego 2022 r.

 

VI Tokyo International Music Competition

  • Emilia Płonka z klasy fletu p. M. Widawskiej zdobyła II miejsce
  • Liliana Kawka – z klasy fletu p. M. Widawskiej zdobyła I miejsce

Tokyo Japan luty 2022

 

VI Regionalne Spotkanie Waltornistów “Etiuda”

  • Wojciech Mateusiak z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce
  • Iwo Sawaszkiewicz – Ziomka z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył I miejsce
  • Tomasz Zabrowarny z klasy waltorni p. Jerzego Ślęzaka zdobył II miejsce

Katowice 27 stycznia 2022

 

XV Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci

  • Natalia Zębala z klasy gitary p. Wojciecha Leniartka zajęła III miejsce w gr. I

Rybnik, 15 stycznia 2022

 

III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Libiąż 2022

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zdobyła  wyróżnienie

Libiąż 15-16 stycznia 2022

 

III Ogólnopolski Internetowy Konkurs Fletowy “Śpiewające Fleciki”

  • Lilian Kawka z klasy fletu p. Magdaleny Widawskiej zajęła III miejsce
  • Emilia Płonka z klasy fletu p. Magdaleny Widawskiej dostała wyróżnienie

Wrocław 9 stycznia 2022

 

III International Chopin Piano Competition

  • Maja Milewska z klasy fortepianu p. Ilony Trzęsimiech zajęła  I miejsce

Vienna wrzesień 2021

Osiągnięcia ogólnokształcące

XXVII WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ dla klas VI-VIII  (etap szkolny)

  • Maria Płóciniczak z klasy VIII przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę  zdobyła I miejsce
  • Antoni Pilawski z klasy VIII przygotowany przez ks. Tomasza Jaskułę  zdobył II miejsce
  • Alicja Knapczyńska z klasy VIII przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę  zdobyła III miejsce

Dąbrowa Górnicza, 18 listopada 2021 r.

 

III RODZINNY KONKURS EKOLOGICZNY Bóg podarował nam świat – co zrobię dla jego piękna?

  • Aleksandra Sołtys  z klasy I  przygotowana przez ks. Tomasza Jaskułę zdobyła III miejsce

Jaworzno, 30 listopada 2021 r.

 

Wojewódzki Konkurs “I Ty możesz zostać Poliglotą”

  • Maria Kluczny z klasy VIII przygotowana przez p. Katarzynę Pałasz oraz p. Pawła Wilkusa zdobyła I miejsce

Dąbrowa Górnicza, 11 stycznia 2022 r.

Skip to content