Osignicia 2003/2004

Szkoa Muzyczna I stopnia

• KAJA REKIE- kl. IV. cykl szecioletni, kl. fortepianu mgr Magorzaty Adamczyk, zdobya wyrnienie w WARSZTATACH PIANISTYCZNYCH dla kl. IV i V szk muzycznych I. st. Katowice 8.XII.2003 r.

• SZYMON ZAWODNY- kl. V. cyklu szecioletniego, kl. saksofonu mgr Mariana Keczka, zaj II miejsce w III OGLNOPOLSKIM FESTIWALU SAKSOFONOWYM
    w Przeworsku 10-12. XII. 2003 r.

• MATEUSZ SUCHECKI z kl. waltorni mgr Jerzego lzaka, zdoby II nagrod, natomiast ARTUR KIKA z kl. saksofonu mgr Mariana Keczka, uzyska wyrnienie w XIII KONFRONTACJACH INSTRUMENTW DTYCH w Oawie 30-31. III. 2004 r.
    Mateusz i Artur s uczniami klasy III cyklu czteroletniego.

• KAROLINA SONIERZ z kl. fortepianu mgr Haliny Marcisz zaja III miejsce, natomiast PIOTR PILAWSKI z kl. fortepianu mgr Aleksandry Naczyskiej-Szlk otrzyma wyrnienie w MIDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIANISTYCZNYM klas II i III Jaworzno 1. IV. 2004 r.
    Karolina i Piotrek s uczniami klasy II cyklu szecioletniego.

• ORKIESTRA SZKOLNA pod dyrekcj mgr Joanny Gre uplasowaa si na III miejscu
    w IX FESTIWALU ORKIESTR SZKӣ MUZYCZNYCH I STOPNIA.
    Bdzin 20.IV.2004 r.

• KRZYSZTOF WODARCZYK - kl. VI cyklu szecioletniego z kl. fortepianu
    mgr Magorzaty Adamczyk zaj III miejsce w XXII KONKURSIE MODYCH PIANISTW "NAD KAMIENN 2004" Skarysko-Kamienna 20 - 22.IV.2004 r.

• KWARTET WALTORNIOWY przygotowany przez mgr Jerzego lzaka, zosta laureatem VI miejsca w OGLNOPOLSKICH PRZESUCHANIACH ZESPOW KAMERALNYCH INSTRUMENTW DTYCH SZKӣ MUZYCZNYCH I STOPNIA
    Zgierz 23-24.IV.2004 r.
    Kwartet waltorniowy tworz uczniowie Szkoy Muzycznej Ist: Mateusz Suchecki, Katarzyna Rybowska, Tomasz Nej i Szymon Kmak.

• KATARZYNA NEJ- kl. IV cyklu szecioletniego z klasy oboju mgr Dariusza Jdrusika zdobya wyrnienie w XXXI KONKURSIE MODEGO MUZYKA w Szczecinku,
    11-15. V. 2004 r.

• MATEUSZ SUCHECKI- z kl. III cyklu czteroletniego zdoby II nagrod,
    a SZYMON KMAK z kl. V cyklu szecioletniego otrzyma wyrnienie w IV KONKURSIE MODYCH SOLISTW w Jaworznie, 28-29. V. 2004 r.

Mateusz i Szymon ucz si w klasie waltorni mgr Jerzego lzaka.

Oglnoksztacca Szkoa Muzyczna I stopnia

• IGOR POUDNIKIEWICZ -/ kl. III./ zaj III. miejsce w VII MIEJSKIM KONKURSIE "Asy z III klasy", Dbrowa Grnicza 11.XII.2003 r.

• ANNA PAZA -/kl. II./ zaja II. miejsce w XIII MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM "Przyja w poezji" dla uczniw kl. I-III. szk podstawowych
    w Dbrowie Grniczej 5. II. 2004 r.

• ZESPӣ TANECZNY"WIELOKROPEK" zaj II miejsce w III MIEJSKIM KONKURSIE pod hasem "Tacem i piosenk witamy wiosn" dla uczniw kl. I-III. dbrowskich szk podstawowych, 25. III. 2004 r.

• GRZEGORZ ZIӣEK z klasy fortepianu mgr Magorzaty Adamczyk zaj II miejsce, natomiast MARTA KUBASKA z klasy fortepianu mgr Wandy Tlatlik otrzymaa wyrnienie w MIDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIANISTYCZNYM klas I i II
    w Jaworznie, 1.IV.2004 r.
    Grzegorz i Marta s uczniami klasy II OSM.

• KAROLINA SKOCZYLAS - uczennica kl. III. w kl. skrzypiec mgr Jana Kumierczyka zaja II miejsce w IV PRZESUCHANIACH SKRZYPCOWYCH "JANKO MUZYKANT" w Sochaczewie, 6-7. IV.2004 r.
    oraz otrzymaa wyrnienie w I MIDZYNARODOWYM KONKURSIE IM.
    J. GARCI w Stalowej Woli, 17-22. V 2004 r.