Osignicia 2005/2006

Szkoa Muzyczna I stopnia

• Martyna Pijaj klasa IV cyklu czteroletniego, kl. waltorni mgr Jerzego lzaka, zdobya wyrnienie w V Konkursie Modych Solistw. Jaworzno, 18-19 listopada 2005 r.

• Uczennice klasy II cyklu szecioletniego - Matylda Bednarska kl. skrzypiec mgr Jana Kumierczyka , Katarzyna Sk -kl. skrzypiec mgr Anny Liburskiej oraz Ewelina Jamrocha- kl. III cyklu szecioletniego, kl. skrzypiec mgr Martyny Jaremus, otrzymay wyrnienia w Midzyszkolnych Konfrontacjach Skrzypcowych. Bdzin, 23 stycznia 2006 r.

• Martyna Pijaj klasa IV cyklu czteroletniego, kl. waltorni mgr Jerzego lzaka, zdobya wyrnienie w XV Konfrontacjach Instrumentw Dtych. Oawa, 28-29 marca 2006 r.

• Kaja Rekie - klasa VI cyklu szecioletniego, kl. fortepianu mgr Magorzaty Adamczyk, otrzymaa wyrnienie I stopniaw XXIV Konkursie Modych Pianistw Nad Kamienn. Skarysko-Kamienna, 25- 26 kwietnia 2006 r.

• Kwartet instrumentw dtych blaszanych z klasy mgr Piotra Marciniaka, w skadzie: Aleksandra Czepczor trbka, Artur Kowalczyk trbka, Martyna Pijaj waltornia, ukasz Koton puzon, otrzyma wyrnienie w VIII Oglnopolskim Konkursie Zespow Kameralnych Instrumentw Dtych Szk Muzycznych I st. Zgierz, 28-29 kwietnia 2006r.

Oglnoksztacca Szkoa Muzyczna I stopnia

• Zesp instrumentalno-wokalny zaj I miejsce w Konkursie twrczoci muzycznej i plastycznej dzieci i modziey Kolda i kartka boonarodzeniowa. Bdzin, XII 2005 r.

• Igor Poudnikiewicz - kl. V, zaj II miejsce w III Miejskim konkursie czytania ze zrozumieniem Rozumiem co czytam. Dbrowa Grnicza, XII 2005 r.

Damian Bijak - kl. V, zdoby wyrnienie w II Miejskim konkursie czytelniczym Podr w Krain Magii z Harrym Potterem. Dbrowa Grnicza, XII 2005 r.

Marta Kubaska - kl. IV, zaja IX miejsce natomiast Anna Pawowska-kl. V, miejsce XIV w Multitecie z jzyka angielskiego.

• Uczennice klasy III - Emilia Lenartowska i Sandra Ros kl. skrzypiec Jana Kumierczyka , Emilia Halbina -kl. skrzypiec mgr Martyny Jaremus oraz uczennice klasy IV - Weronika Jaremus - kl. skrzypiec mgr Jana Kumierczyka i Katarzyna Ogonowska - kl. skrzypiec mgr Elbiety Pasteczki, otrzymay wyrnienia w Midzyszkolnych Konfrontacjach Skrzypcowych.

• Emilia Lewartowska- kl. III, zaja I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim. Dbrowa Grnicza, II 2006 r.

• Redakcja Gazetki Szkoa Muzyczna i Polityczna zaja III miejsce w II Dbrowskim Konkursie Gazetek Szkolnych. Dbrowa Grnicza, II 2006 r.

• Uczennice klasy IV, Marta Kubaska i Weronika Babij otrzymay wyrnienie w konkursie Poezja i proza w jzyku Szekspira. Dbrowa Grnicza, III 2006 r.

• Karolina Skoczylas -kl. V, klasa skrzypiec mgr Jana Kumierczyka, otrzymaa wyrnienie w VI Przesuchaniach Skrzypcowych Janko Muzykant. Sochaczew, 17 marca 2006 r.

• Przemysaw Droniak -kl. V, klasa puzonu mgr Piotra Misiaka, zaj I miejsce w XV Konfrontacjach Instrumentw Dtych. Oawa, 28-29 marca 2006r.

• Natalia Uthke- kl. III, klasa fletu Barbary Kacprzak, zaja II miejsce w V Wiosennym Festiwalu Fletowym. Sochaczew, 3-4 kwietnia 2006r.

• Grzegorz Ziek- kl. IV, klasa fortepianu mgr Magorzaty Adamczyk, zaj III miejsce w XXIV Konkursie Modych Pianistw Nad Kamienn. Skarysko-Kamienna, 25- 26 kwietnia 2006 r.

• Marcelina Kowalik- kl. II, otrzymaa wyrnienie w Oglnopolskim Konkursie na Ba. V 2006 r.