Osignicia 2006/2007

Szkoa Muzyczna I stopnia

• Krzysztof Lesiak- kl. IV cyklu szecioletniego, kl. skrzypiec mgr Katarzyny Osuch, zdoby nagrod za najlepsze wykonanie melodii ludowej, natomiast uczennice klasy III cyklu szecioletniego - Matylda Bednarska kl. skrzypiec mgr Jana Kumierczyka , Katarzyna Sk i Monika Suchecka -kl. skrzypiec mgr Anny Liburskiej,otrzymay wyrnienia w II Midzyszkolnych Konfrontacjach Skrzypcowych. Bdzin, 29 stycznia 2007r.

• Pianistki z klasy II cyklu szecioletniego Natalia Ponka z kl. mgr Agnieszki Spaliskiej, otrzymaa wyrnienie I stopnia, a Paulina Ciuba z kl. mgr Magorzaty Adamczyk, wyrnienie w Midzyszkolnym Konkursie Z tacem przez wieki. Jaworzno, 30 marca 2007r.

• Mateusz Posuszny, ucze klasy III cyklu szecioletniego, kl. wiolonczelimgr Franciszka Skry, otrzyma wyrnienie w XI Spotkaniach Najmodszych Wiolonczelistw. Kodzko, 21 kwietnia 2007r.

• Szymon Wojewoda - kl. II cyklu czteroletniego , klasa waltorni mgr Jerzego lzaka, otrzyma wyrnienie w XIII lskim Konkursie "Instrumenty Dte".Dbrowa Grnicza, IV 2007r.

• Uczniowie klasy III cyklu szecioletniego, Katarzyna Sk, kl. skrzypiec mgr Anny Liburskiej, zaja IV miejsce, a Mateusz Posuszny, kl. wiolonczeli mgr Franciszka Skry - V miejsce, w Midzynarodowym Konkursie Talenty dla Europy. Dolny Gubin, 29. IV- 3. V 2007r.

• Trio skrzypcowe, z klasy mgr Ewy Krzystaskiej, w skadzie: Krzysztof Lesiak- skrzypce, kl. IV cyklu szecioletniego, Katarzyna Sk- skrzypce i Mateusz Posuszny- wiolonczela, kl. III cyklu szecioletniego, zajli III miejsce w Regionalnych Przesuchaniach Smyczkowych Zespow Kameralnych Szk Muzycznych I st. Chorzw, 19 maja 2007r.

Oglnoksztacca Szkoa Muzyczna I stopnia

• Julia Ornat- kl. II, kl. skrzypiec mgr Elbiety Pasteczki, oraz Sandra Ros- kl. IV,kl. skrzypiec mgr Jana Kumierczyka, otrzymay wyrnienia w II Midzyszkolnych Konfrontacjach Skrzypcowych. Bdzin, 29 stycznia 2007 r.

• Katarzyna Ogonowska - kl. V, zostaa laureatk VII Miejskiego Konkursu Recytatorskiego im. Lecha Piwowara Podre due i mae. Dbrowa Grnicza, III 2007r.

• Pianici Mateusz Piekoszewski -kl. IV, klasa mgr Ilony Trzsimiech oraz Grzegorz Ziek- kl. V, klasa mgr Magorzaty Adamczyk, otrzymali wyrnienia w Przesuchaniach makroregionalnych uczniw klas fortepianu. Katowice, 20 marca 2007r.

• Weronika Babij zaja II miejsce a Marta Kubaska- III miejscew miejskim konkursie Poezja i proza w jzyku Szekspira. Dbrowa Grnicza, 21 marca 2007r.

• Uczniowie klasy II, Nina Otrbska z kl. fortepianu mgr Agnieszki Spaliskiej i Michael Jzefowicz- Poraj z kl. fortepianu mgr Magorzaty Adamczyk otrzymali wyrnienia w Midzyszkolnym Konkursie Z tacem przez wieki. Jaworzno, 30 marca 2007r.

• Aleksandra Kowalik- kl. VI, otrzymaa wyrnienie w kategorii poezji w XIII Oglnopolskim Konkursie Literackim i Plastycznym Zielono mi. III 2007r.

• Magdalena Guzik - kl. VI, zdobya nagrod I stopnia, natomiast Marta Kubaska, Anna Paza- kl. V oraz Igor Poudnikiewicz- kl. VI, nagrody II stopniaw Oglnopolskim Konkursie Jzyka Angielskiego Fox. III 2007r.

• Adam Nowak- kl. IV, klasa mgr Aleksandry Naczyskiej- Szlk zaj II miejsce,a Klaudia Noco- kl. II, klasa mgr Ilony Trzsimiech, otrzymaa wyrnienie w IV Midzywojewdzkim festiwalu muzyki wspczesnej dla pianistw im. Janiny Garci. Lubliniec, 23 kwietnia 2007r.

• Przemysaw Droniak - kl. VI, klasa puzonu mgr Piotra Misiaka, zaj IIImiejscew XIII lskim Konkursie "Instrumenty Dte". Dbrowa Grnicza, IV 2007r.

• Wiktoria Strona zaja I miejsce, Marcelina Kowalik- II miejsce a Natalia Kasprzyk- III miejsce w Konkursie zorganizowanym przez Muzeum Miejskie Sztygarka na najadniejsze opowiadanie po wycieczce. Dbrowa Grnicza, IV 2007r.

• Igor Poudnikiewicz - kl. VI, kl. oboju mgr Dariusza Jdrusika, zaj I miejsce w kategorii najmodszych, w IV Konkursie Instrumentw Dtych Drewnianych w Poarevac (Serbia i Czarnogra), IV 2007 r.

• Duet skrzypcowy z towarzyszeniem fortepianu, z klasy mgr Ewy Krzystaskiej, w skadzie: Karolina Skoczylas i Weronika Milik skrzypce, kl. VI orazGrzegorz Ziek- fortepian, kl. V , zajli III miejsce w Regionalnych Przesuchaniach Smyczkowych Zespow Kameralnych Szk Muzycznych I st. Chorzw, 19 maja 2007r.

• Karolina Skoczylas- kl. VI, klasa skrzypiec mgr Jana Kumierczyka, otrzymaa wyrnienie w I Oglnopolskim Konkursie Modych Skrzypkw im. Zenona Brzeskiego. acut, 21 maja 2007 r.

• Siostry Magdalena i Monika Siuliskie - kl. V, otrzymay wyrnieniaw X Oglnopolskim Konkursie na Ba. V 2007 r.

• Wiktoria Nowak, Marta Kubaska, Zuzanna Nowak otrzymay dyplomy laureata, Emilia Lenartowska- wyrnienie w Oglnopolskim Konkursie Albus z jzyka angielskiego. V 2007r.

• Aleksandra Kowalik- kl. VI, otrzymaa wyrnienie w XI Oglnopolskim Konkursie na Prac Literack. V 2007r.