Osignicia 2009/2010


Szkoa Muzyczna I stopnia

  • IX Konkurs Modych Solistw w Jaworznie
    Pawe Paw z klasy saksofonu mgr Piotra Kawczyskiego zdoby III miejsce.
    Jaworzno, 19-21 listopada 2009 r.

  • I Oglnopolski Turniej Wiolonczelowy w Warszawie
    Mateusz Posuszny z klasy wiolonczeli mgr Jacka Gwizdona zdoby wyrnienie II stopnia.
    Warszawa, 14-15 grudnia, 2009 r.

  • Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Michalina Grobelny z klasy fletu mgr Moniki Walasik zdobya wyrnienie.
    Oawa, 23-24 marca 2010 r.

  • V Konkurs solfeowy dla uczniw szk muzycznych I stopnia
    Michalina Grobelny, Joanna wierczyska z klasy ksztacenia suchu mgr Moniki Bukowieckiej zdobyy wyrnienie
    Czstochowa, 19 marca 2010 r.

  • III Midzynarodowy, XXVIII Konkurs Modych Pianistw "Nad Kamienn"
    Natalia Ponka z klasy fortepianu mgr A. Spaliskiej zaja II miejsce
    Jacek Trzsimiech z klasy fortepianu M. Adamczyk zaj III miejsce
    Skarysko Kamienna, 20-21 kwietnia 2010 r.

  • I Internetowy Konkurs Dziecicych Zespow Kameralnych
    Trio smyczkowe w skadzie; Katarzyna Sk, Monika Suchecka, Mateusz Posuszny przygotowane przez mgr E. Krzystask zdobyo wyrnienie
    kwiecie 2010 r.

  • XVII lski Konkurs Instrumenty Dte Drewno dla najmodszych
    Gabriela Irzyk z klasy fletu mgr Moniki Walasik zaja I miejsce
    Pawe Paw z klasy saksofonu Piotra Kawczyskiego zdoby wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 22-24 kwietnia 2010r.

  • IV Konkurs Instrumentw Dtych Jupiter
    Pawe Paw z klasy saksofonu mgr Piotra Kawczyskiego zaj III miejsce
    Gabriela Irzyk z klasy fletu mgr Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Krakw, 25 kwietnia 2010 r.

  • IX Oglnopolski Festiwal Fletowy
    Gabriela Irzyk z klasy fletu Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Sochaczew, 26-27 kwietnia 2010 r.

  • X Oglnopolski Konkurs Duetw Fortepianowych
    Natalia Ponka i Magdalena Leniak z klasy fortepianu mgr Agnieszki Spaliskiej zajy II miejsce
    Jelenia Gra, 21-22 maja 2010 r.

  • IV Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Joanna Kumierz z klasy fortepianu mgr Aleksandry Naczyskiej - Szlk otrzymaa wyrnienie I stopnia
    Chrzanw, 21-22 maja 2010 r.

Oglnoksztacca Szkoa Muzyczna I stopnia

  • IX Konkurs Modych Solistw w Jaworznie
    Natalia Matula z klasy puzonu mgr Grzegorza Pytlika zdobya wyrnienie.
    Szymon Pelc z klasy waltornii mgr Jerzego lzaka zdoby wyrnienie.
    Jan Sikora z klasy waltornii mgr Jerzego lzaka zdoby wyrnienie.
    Szymon abu z klasy trbki mgr Piotra Marciniaka zdoby wyrnienie.
    Jaworzno, 19-21 listopada 2009 r.

  • II Midzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosawskiego
    Anna Michalak z klasy fortepianu mgr Ilony Trzsimiech zdobya III miejsce.
    Klaudia Noco z klasy fortepianu mgr Ilony Trzsimiech otrzymaa wyrnienie
    Zambrw, 26-27 listopada 2009 r.

  • Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Natalia Matula z klasy puzonu mgr Grzegorza Pytlika zdobya wyrnienie.
    Szymon Pelc z klasy waltornii mgr Jerzego lzaka zdoby wyrnienie.
    Oawa, 23-24 marca 2010 r.

  • Midzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Wiosna z fortepianem"
    Anna Michalak z klasy fortepianu mgr Ilony Trzsimiech zaja II miejsce.
    Sosnowiec, 22-23 marca 2010 r

  • XVII lski Konkurs Instrumenty Dte Drewno dla najmodszych
    Wiktoria Pajk z klasy saksofonu mgr Arkadiusz Kaliskiego zdobya wyrnienie
    Dbrowa Grnicza 22-24 kwietnia 2010 r.

  • IX Makroregionalny Konkurs Uczniw Szk Muzycznych I st.
    Szymon Pelc z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zdoby III miejsce
    Jan Sikora z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka otrzyma wyrnienie
    acut, 10 maja 2010 r.

  • IV Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Zuzanna Pierciska z klasy fortepianu mgr Agnieszki Spaliskiej otrzymaa wyrnienie I stopnia
    Chrzanw, 21-22 maja 2010 r.

  • IV Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Joanna Cichoska z klasy skrzypiec mgr Jana Kumierczyka zaja III miejsce w I grupie
    Chrzanw, 21-22 maja 2010 r.

  • Poezja i proza w jzyku Shakespearea
    Mazur Grzegorz otrzyma nagrod gwn
    Truszczyska Katarzyna zdobya wyrnienie
    Uczniowie przygotowani przez mgr Katarzyn Paasz
    Dbrowa Grnicza, 9 kwietnia 2010 r,
  • Kangur matematyczny
    Marta Kad zaja VI miejsce w okrgu katowickim, I miejsce w powiecie
    Teodor Sawicz zaj XIV miejsce w okrgu katowickim, VI miejsce w powiecie
    Filip Bany zdoby wyrnienie
    Zuzanna Pierciska zdobya wyrnienie
    ukasz Wybraczyk zdoby wyrnienie
    Uczniw przygotowali nauczyciele; mgr Agnieszka Wyrodek, mgr Magorzata Bajor, mgr Anna Gokowska
  • Historia Polski dla aka
    Natalia Kasprzak, Wiktoria Strona zajy II miejsce.
    Uczniw przygotowaa mgr Ewa Gruszka
    Dbrowa Grnicza, kwiecie 2010r.
  • A po co mi przyroda - konkurs poetycki
    Marcelina Kowalik przygotowana przez mgr Iwon Polniak otrzymaa wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, luty 2010 r.