Osignicia 2010/2011


Szkoa Muzyczna I stopnia

  • III Konfrontacje skrzypcowe w Bdzinie
    Zuzanna Tulej z klasy skrzypiec mgr Martyny Jaremus zdobya wyrnienie
    Bdzin, 10 marca 2011 r.
  • X Konkurs Modych Solistw
    Bartosz Maciek z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zdoby II nagrod
    Jaworzno, 25-27 listopada 2010 r.
  • I Konkurs Fletowy "Syrinx"
    >Gabriela Irzyk z klasy fletu mgr Moniki Walasik zdobya II miejsce
    Kdzierzyn Kole, 24 listopada 2010 r.
  • I Wiosenne Konfrontacje Modych Flecistw
    Martyna Kobus z klasy fletu mgr Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Lubliniec, 15 marca 2011 r.
  • XX Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Jakub Piekutowski z klasy trbki mgr Piotra Marciniaka zaj II miejsce
    Bartosz Maciek z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Oawa, 29-30 marca 2011 r.
  • X Oglnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy
    Gabriela Irzyk z klasy fletu mgr Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Sochaczew, 11-13 kwiecie 2011 r.
  • XVIII lski Konkurs "Instrumenty Dte"
    Bartosz Maciek z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zaj I miejsce
    Dbrowa Grnicza, 27-29 kwiecie 2011 r.
  • X Makroregionalny Konkurs Uczniw Szk Muzycznych I st. Klas Instrumentw Dtych Blaszanych
    Bartosz Maciek z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Jakub Piekutowski z klasy trbki mgr Piotra Marciniaka zaj II miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zdobywyrnienie
    acut, 6 maja 2011 r.

Oglnoksztacca Szkoa Muzyczna I stopnia

  • III Konfrontacje skrzypcowe w Bdzinie
    Martyna Majewska z klasy skrzypiec mgr Martyny Jaremus zdobya wyrnienie
    Julianna Geisler, Joanna Cichoska z klasy skrzypiec mgr Jana Kumierczyka zdobyy wyrnienie
    Bdzin, 10 marca 2011 r.
  • Midzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Wiosna z fortepianem"
    Olga Spaliskaz klasy fortepianu mgr Magorzaty Adamczyk zaja III miejsce
    Sosnowiec, 21 marca 2011 r.
  • VI Festiwal Polskiej Muzyki Wspczesnej dla Pianistw im. J. Garci
    Anna Michalak z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya III miejsce
    Lubliniec, 5-6 kwiecie 2011 r.
  • XIII Oglnopolski Konkurs Smyczkowych Zespow Kameralnych im. G. Bacewicz
    Kwartet smyczkowy w skadzie; Julia Ornat, Anna Wajs, Katarzyna Koda, Wiktoria Torba przygotowany przez mgr Ew Krzystask zdoby wyrnienie
    d, 8-9 kwiecie 2011 r.
  • X Konkurs Modych Solistw
    Zuzanna Kotowska z klasy saksofonu mgr Arkadiusza Kaliskiego zdobya wyrnienie
    Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu mgr Olgierda Komorowskiego zdobya wyrnienie
    Teodor Sawicz z klasy saksofonu Piotra Kawczyskiego zdoby wyrnienie
    Jaworzno, 25-27 listopada 2010 r.
  • I Wiosenne Konfrontacje Modych Flecistw
    Oliwia Ky z klasy fletu mgr Agnieszki Pierzchay zdobya wyrnienie
    Lubliniec, 15 marca 2011 r.
  • XX Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Zuzanna Kotowska z klasy saksofonu mgr Arkadiusza Kaliskiego zdobya wyrnienie
    Oawa, 29-30 marca 2011 r.
  • IV Oglnopolski Konkurs Duetw z Harf
    Jan Sikora i Magorzata Sikora /harfa/ z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zdobyli wyrnienie
    Cieszyn, 15-17 kwiecie 2011 r.
  • XVIII lski Konkurs "Instrumenty Dte"
    Szymon Pelc z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Dbrowa Grnicza, 27-29 kwiecie 2011r.
  • VIII International Interpretative Brasswind Instrument Competition
    Szymon Pelc z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Brno, 30.04 - 01. 05. 2011 r.
  • X Makroregionalny Konkurs Uczniw Szk Muzycznych I st. Klas Instrumentw Dtych Blaszanych
    Szymon Pelc z klasy waltorni mgr Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Jan Sikora z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    acut, 6 maja 2011 r.
  • Dbrowski Przegld Szkolnych Zespow Teatralnych
    Uczniowie kl. IV, V, VI zdobyli I miejsce
    Uczniw przygotowali nauczyciele; mgr I. Polniak, mgr K. Paasz, mgr E. Gruszka, mgr M. Bukowiecka
  • IV Miejski Turniej z Jzyka Angielskiego
    Katarzyna Koda, Nina Otrbska, ukasz Wybraczyk zajli III miejsce
    Uczniw przygotowaa mgr Katarzyna Paasz.
  • I Olkuski Festiwal Skrzypcowy "May Violinista"
    Julianna Geisler z klasy skrzypiec mgr Jana Kumierczyka zaja II miejsce
    Joanna Cichoska z klasy skrzypiec mgr Jana Kumierczyka zdobya wyrnienie
    Olkusz, 12 maja 2011 r.
  • III Oglnopolski Konkurs Gitarowy
    Pawe Joczyk z klasy gitary mgr Emilii Szerugi zdoby wyrnienie
    Tomaszw Mazowiecki, 13 - 14 maja 2011 r.
  • III Konkurs Modych Pianistw im. Teodora Leszetyckiego
    Zuzanna Pierciskaz klasy fortepianu mgr Agnieszki Spaliskiej zdobya wyrnienie
    acut, 31 maja 2011 r.
  • XVI Miejski Konkurs Ortograficzny
    Marta Kad przygotowana przez mgr Agnieszk Wyrodek zaja II miejsce
  • XIV Miejski Konkurs "Asy z III klasy"
    Marta Kad przygotowana przez mgr Agnieszk Wyrodek zaja II miejsce
  • XIV Wojewdzki Konkurs Recytatorski "Poezja i proza w jzyku Shakespear'a"
    Katarzyna Truszczyska przygotowana przez mgr Katarzyn Paasz zdobya nagrod gwn
  • Oglnopolski Konkurs z Jzyka Angielskiego "FOX 2011"
    Grzegorz Mazur przygotowany przez mgr Katarzyn Paasz zaj VIII miejsce w okrgu katowickim
  • XV Oglnopolski Konkurs na Prac z Literatury
    Julia Ornat przygotowana przez mgr Iwon Polniak zdobya wyrnienie
  • Miejski Konkurs Recytatorski "Moje marzenia
    Katarzyna Zapadka przygotowana przez mgr Katarzyn Srebnick zdobya wyrnienie
  • Miejski Konkurs Szkolnych Zespow Tanecznych
    Zesp "Atomic Dance" przygotowany przez mgr Klaudi Koacz zaj II miejsce
  • Midzyszkolny Turniej Szachowy
    Uczniowie ukasz Wybraczyk i Filip Bany zajli IV miejsce
    Uczniw przygotowaa mgr Klaudia Koacz.