Osignicia 2011/2012


Szkoa Muzyczna I stopnia

  • III Midzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosawskiego
    Michalina Zubko z klasy fortepianu Haliny Marcisz zaja II miejsce
    Zambrw, 24 listopada 2011 r.
  • XI Oglnopolski Konkurs Modego Solisty
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Piotra Marciniaka zaj III miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Jaworzno, 24-26 listopada 2011 r.
  • XXI Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Oawa, 20 marca 2012 r.
  • Dbrowski Konkurs Gitarowy
    Bartosz Jurczyk z klasy gitary Wojciecha Leniartka zdoby wyrnienie
    Piotr Sokoliski z klasy gitary Emilii Szerugi zdoby wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 20 marca 2012 r.
  • Midzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Wiosna z fortepianem"
    Mikoaj Koza z klasy fortepianu Sawomira Pielecha zaj III miejsce
    Sosnowiec, 21 marca 2012 r.
  • VII Oglnopolski Konkurs Modych Instrumentalistw im.S.Wjtowicz
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Jaso, 29-31 marca 2012 r.
  • VI Oglnopolski Konkurs Perkusyjny
    Tomasz Galiski z klasy perkusji Henryka Kierskiego zdoby wyrnienie
    Szczecin, 2-4 kwietnia 2012 r.
  • witokrzyski Festiwal Instrumentw Dtych
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Kielce, 13-15 kwietnia 2012 r.
  • V Midzynarodowy, XXX Konkurs Modych Pianistw " Nad Kamienn "
    Joanna Kumierz z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zdobya wyrnienie
    Skarysko Kamienna, 23-24 kwietnia 2012 r.
  • II Olkuski Festiwal Skrzypcowy
    Jolanta Bednarek z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaja II miejsce w grupie I
    Olkusz, 10-11 maja 2012 r.
  • XI Makroregionalny Konkurs Instrumentw Dtych Blaszanych
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj I miejsce
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Piotra Marciniaka zaj II miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    acut, 14 maja 2012 r.
  • V Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Joanna Kumierz z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zaja II miejsce
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zajII miejsce
    Chrzanw, 18-20 maja 2012 r.

Oglnoksztacca Szkoa Muzyczna I stopnia

  • III Midzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosawskiego
    Zofia Drd z klasy fortepianu Haliny Marcisz zaja II miejsce
    Anna Michalak z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zaja III miejsce
    Zambrw, 24 listopada 2011 r.
  • XI Oglnopolski Konkurs Modego Solisty
    Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu Olgierda Komorowskiego zdobya wyrnienie
    Jaworzno, 24-26 listopada 2011 r.
  • VIII Midzywojewdzki Konkurs Perkusyjny im. B. Lewiaskiego
    Bartosz Kowalski z klasy perkusji Kamila Taborka zaj III miejsce
    Toru, 10 grudnia 2011 r.
  • I Konfrontacje wiolonczelowe
    Patrycja Trzebiska i Julia Burska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobyy wyrnienie
    Bdzin, 5 marca 2012 r
  • Dbrowski Konkurs Gitarowy
    Pawe Joczyk z klasy gitary Emilii Szerugi zdoby wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 20 marca 2012 r.
  • VII Oglnopolski Konkurs Modych Instrumentalistw im.S.Wjtowicz
    Szymon Pelc z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Jaso, 29-31 marca 2012 r.
  • VI Oglnopolski Konkurs Perkusyjny
    Wiktoria Checzyska z klasy perkusji Henryka Kierskiego zaja II miejsce
    Szczecin, 2-4 kwietnia 2012r.
  • witokrzyski Festiwal Instrumentw Dtych
    Jan Sikora z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Oliwia Ky z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zdobya wyrnienie
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika zdoby wyrnienie
    Kielce, 13-15 kwietnia 2012 r.
  • I Cieszyski Konkurs Skrzypcowy
    Katarzyna Koda z klasy skrzypiec Martyny Jaremus zdobya wyrnienie
    Cieszyn, 21 kwietnia 2012 r.
  • XIX lski Konkurs Instrumenty Dte Drewno dla najmodszych
    Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu Olgierda Komorowskiego zaja III miejsce
    ukasz Trzcionka z klasy saksofonu Arkadiusza Kaliskiego zdoby wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 24-27 kwietnia 2012 r.
  • II Olkuski Festiwal Skrzypcowy
    Julianna Geisler z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zaja I miejsce w grupie III
    Ra Prusik z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zaja I miejsce w grupie I
    Natalia Kalaga z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaja II miejsce w grupie II
    Weronika Woek z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch otrzymaa wyrnieniew grupie II
    Olkusz, 10-11 maja 2012 r.
  • XI Makroregionalny Konkurs Instrumentw Dtych Blaszanych
    Szymon Pelc z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Jan Sikora z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    acut, 14 maja 2012r.
  • V Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Julianna Geisler z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zaja I miejsce
    Oliwia Ky z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zaja II miejsce
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika zaj II miejsce
    Aleksandra Mikiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie
    Patrycja Trzebiska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobya wyrnienie
    Zuzanna Pierciska z klasy fortepianu Agnieszki Spaliskiej zdobya wyrnienie
    Aleksandra Marchewka z klasy klarnetu Olgierda Komorowskiego zdobya wyrnienie
    Chrzanw, 18-20 maja 2012 r.
  • V Midzynarodowy Konkurs im. Janiny Garci
    Anna Michalak z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie
    Stalowa Wola, 24-26 maja 2012 r.
  • VII Oglnopolski Festiwal "Zakrcone fleciki"
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja III miejsce
    Damian Pierzchaa z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zdoby wyrnienie II st.
    Rybnik, 26 maja 2012 r.
  • Midzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2012"
    Hubert Zacharzewski, Filip Bany, Zuzanna Pierciska przygotowani przez Ann Gokowsk zdobyli wyrnienie