Osignicia 2012/2013


Szkoa Muzyczna I stopnia

  • Przesuchania Centrum Edukacji Artystycznej
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Warszawa, 17 stycznia 2013 r.
  • IV Konfrontacje skrzypcowe
    Magda Mistela z klasy skrzypiec Anny Liburskiej zdobya wyrnienie
    Bdzin, 6 lutego 2013 r.
  • XI Midzynarodowy Konkurs Interpretacji PRO BOHEMIA
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Ostrawa, 5-7 kwietnia 2013 r.
  • XX lski Konkurs Instrumenty Dte Blacha dla najmodszych
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 16-19 kwietnia 2013 r,
  • XXI Konkursie Modych Pianistw "Nad Kamienn"
    Joanna Kumierz z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk otrzymaa wyrnienie I stopnia
    Skarysko-Kamienna, 22-23 kwietnia 2013 r.
  • XXII Bystrzycki Konkurs Zespow Kameralnych
    Kwartet waltorniowy w skadzie;
    Bartosz Maciek
    Piotr Wacowski
    Jakub Wielgus
    Szymon Pelc
    z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Bystrzyca Kodzka, 26-27 kwietnia 2013 r.
  • III Olkuski Festiwal Skrzypcowy "May Violinista"
    Emilia Przybylik z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobya wyrnienie
    Magda Mistela z klasy skrzypiec Anny Liburskiej zdobya wyrnienie
    Olkusz, 16-17 maja 2013 r.
  • XII Makroregionalny Konkurs Klas Instrumentw Dtych Blaszanych
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Piotr Wacowski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    acut, 16-17 maja 2013 r.
  • IV Oglnopolski Konkurs Modych Pianistw im. T.Leszetyckiego
    Joanna Kumierz z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zaja III miejsce
    acut, 4-6 czerwca 2013 r.

Oglnoksztacca Szkoa Muzyczna I stopnia

  • III Warszawski Konkurs Pianistyczny
    Aleksandra Mikiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie
    Warszawa, 23-25 listopada 2012 r.
  • Przesuchania Centrum Edukacji Artystycznej
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika zaj III miejsce
    Warszawa, 17 stycznia 2013 r.
  • XII Konkurs Modych Solistw
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Piotra Marciniaka zdoby wyrnienie
    Jaworzno, 29-1 grudnia 2012 r.
  • IV Konfrontacje skrzypcowe
    Ra Prusik z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zdobya wyrnienie
    Bdzin, 6 lutego 2013 r.
  • IV Konfrontacje skrzypcowe
    Julianna Geislerz klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zdobya wyrnienie
    Bdzin, 6 lutego 2013r.
  • XXII Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusz Jdrusika zaj I miejsce
    Oawa 19-20 marca 2013r.
  • XXII Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Piotra Marciniaka zaj II miejsce
    Oawa 19-20 marca 2013r.
  • XXII Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Szymon Pelcz klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Oawa 19-20 marca 2013r.
  • Midzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Wiosna z fortepianem"
    Maciej Jurczykz klasy fortepianu Magorzaty Buchty zaj III miejsce
    Piotr Szymczak z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zdoby wyrnienie
    Sosnowiec, 21 marca 2013 r.
  • XI Midzynarodowy Konkurs Interpretacji PRO BOHEMIA
    Oliwia Ky z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zdobya wyrnienie
    Ostrawa, 5-7 kwietnia 2013 r.
  • II Midzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 335
    Ra Prusik z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zaja II miejsce w I grupie
    Julianna Geisler z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zdobya III wyrnienie w II grupie
    Wieliczka, 10-12 kwietnia 2013 r.
  • VII Festiwal Polskiej Muzyki Wspczesnej im. Janiny Garci
    Aleksandra Mikiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zaja I miejsce w I grupie
    Alicja Szczsna z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie II stopnia
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zaj III miejsce w II grupie
    Jan Sobczyk z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zdoby wyrnienie w II grupie
    Lubliniec, 16-17 kwietnia 2013 r.
  • XX lski Konkurs Instrumenty Dte Blacha dla najmodszych
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Piotra Marciniaka zaj II miejsce
    Szymon Pelc z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Natalia Matula z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobya wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 16-19 kwietnia 2013 r.
  • X Midzynarodowy Konkurs Instrumentw Dtych Drewnianych
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika zaj I miejsce
    Serbia - Pozarevac, 18-20 kwietnia 2013 r.
  • II Wiosenne Konfrontacje Modych Flecistw
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja III miejsce
    Lubliniec, 24 kwietnia 2013 r.
  • XVII Spotkania Najmodszych Wiolonczelistw
    Patrycja Trzebiska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona otrzymaa wyrnienie
    Julia Burska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona otrzymaawyrnienie
    Kodzko, 26-27 kwietnia 2013 r.
  • VI Oglnopolskim Konkursie Pianistycznym "Mistrz klawiatury"
    Maciej Jurczyk z klasy fortepianu Magorzaty Buchty otrzyma wyrnienie
    Warszawa, 26-27 kwietnia 2013 r.
  • III Olkuski Festiwal Skrzypcowy "May Violinista"
    Ra Prusik z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zaja I miejsce
    Daniel Goncerz z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdoby wyrnienie
    Weronika Woek z klasy skrzypiec Anny Liburskiej zdobya wyrnienie
    Olkusz, 16-17 maja 2013 r.
  • XII Makroregionalny Konkurs Klas Instrumentw Dtych Blaszanych
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Piotra Marciniaka zaj II miejsce
    Szymon Pelc z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Natalia Matula z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdobya wyrnienie
    acut, 16-17 maja 2013 r.
  • III Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny "May pianista"
    Aleksandra Mikiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zaja III miejsce
    Alicja Szczsna z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie
    Mylenice, 21-22 maja 2013 r.
  • IV Oglnopolski Konkurs Modych Pianistw im. T.Leszetyckiego
    Olga Spaliska z klasy fortepianu Agnieszki Spaliskiej zdobya wyrnienie
    acut, 4-6 czerwca 2013 r.