Osignicia 2013/2014


Szkoa Muzyczna I stopnia

  • I Polsko-Niemiecki Konkurs Zespow Kameralnych
    Duet skrzypcowy w skadzie; Jolanta Bednarek i Emilia Przybylik z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobyy wyrnienie II stopnia.
    ary, 7-8 grudnia 2013 r.
  • V Oglnopolski Konkurs "Gitara w muzyce kameralnej"
    Mateusz Pawowski z klasy gitary Wojciecha Leniartka zdoby wyrnienie
    Tychy, 7-8 marca 2014 r.
  • III Dbrowski Konkurs Gitarowy
    Maja Stya z klasy gitary Wojciecha Leniartka zdobya wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 18 marca 2014 r.
  • VII Oglnopolski Przegld Duetw Skrzypcowych
    Duet skrzypcowy w skadzie; Jolanta Bednarek i Emilia Przybylik z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaj II miejsce
    Olesno, 22 marca 2014 r.
  • II witokrzyski Festiwal Klas Instrumentw Dtych Szk Muzycznych I stopnia
    Bartosz Maciek z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Kacper Janiczek z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Kielce, 4-6 kwietnia 2014 r.
  • VII Oglnopolski Konkurs Perkusyjny uczniw Szk Muzycznych I Stopnia
    Bartosz Foltyski z klasy perkusji Henryka Kierskiego zdoby wyrnienie
    Szczecin, 14-16 kwietnia 2014 r.
  • IV Olkuski Festiwal Skrzypcowy "May violinista"
    Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Anny Liburskiej zaja II miejsce
    Jolanta Bednarek z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaja II miejsce
    Emilia Przybylik z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaja III miejsce
    Olkusz, 28-29 kwietnia 2014 r.
  • III OGLNOPOLSKI KONKURS GIATAROWY "Modzi czarodzieje gitary"
    Weronika Deneka z klasy gitary Emilii Szerugi- Malak zdobya wyrnienie II st.
    Dobczyce, 28-29 kwietnia 2014 r.
  • VI Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Kacper Janiczek z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Mikoaj Koza z klasy fortepianu Sawomira Pielecha zdoby wyrnienie
    Chrzanw, 16-18 maja 2014 r.
  • XII Igraszki Wiolonczelowe
    Ksymena lusarczyk z klasy wiolonczeli Eweliny Wilczek zdobya wyrnienie
    Olenica, 31 maja 2014 r.

Oglnoksztacca Szkoa Muzyczna I stopnia

  • Oglnopolski Konkurs Fletowy Syrinx
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu M.Walasik zaja II miejsce
    Kdzierzyn Kole, 25-26 listopada 2013 r,
  • XIII Oglnopolski Konkurs Modych Solistw
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja II miejsce
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika zaj II miejsce
    Bartosz Kamracki z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdoby wyrnienie
    Jaworzno, 27-29 listopada 2013 r.
  • IV Midzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W.Lutosawskiego
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zaj II miejsce
    Zambrw, 28-29 listopada 2013 r.
  • Konkurs jzykowy "W zdrowym ciele-zdrowy duch"
    Natalia Trzeciak przygotowana przez Monik Dryjsk i Pawa Wilkusa otrzymaa wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 14 listopada 2013r.
  • V Przegld Twrczoci Uczniw Szk Dbrowskich
    Zesp taneczny "Atomic Dance"przygotowany przez Klaudi Garbacz zaj I miejsce
    Duet taneczny "Shadows" przygotowany przez Klaudi Garbacz zaj III miejsce
    Dbrowa Grnicza, 18 listopada 2013r.
  • Konkurs przyrodniczy "Miejsca, ktre warto zobaczy w naszym miecie"
    Marta Kad zaja I miejsce
    Daniela Zawadzka zaja II miejsce. Uczennice przygotowaa Dorota Sznura.
    Dbrowa Grnicza, 19 listopada 2013r.
  • Konkurs literacko-plastyczny "List do witego Mikoaja"
    Marta Kad przygotowana przez Iwon Polniak zaja II miejsce
    Anna Kuliska przygotowana przez Beat Studzisk zaja III miejsce
    Dbrowa Grnicza, 6 grudnia 2013 r,
  • Miejski Konkurs "Choinka przestrzenna"
    Maria Klimczak przygotowana przez Magdalen Jagieko-Grot zaja I miejsce w kategorii modszych uczniw
    Bartosz Obczyski przygotowany przez Magdalen Jagieko-Grot zaj I miejsce w kategorii starszych uczniw.
    Dbrowa Grnicza, 18 grudnia 2013r.
  • XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej
    Weronika Woek przygotowana przez ks. Pawa Kuczarba, zakwalifikowana do etapu wojewdzkiego
    Dbrowa Grnicza, 16 stycznia 2014r.
  • Interdyscyplinarny Konkurs "Matematyka z Elementami Przyrody"
    Natalia Trzeciak i Marta Kad zostay laureatkami konkursu.
    Uczennice przygotoway: Anna Gokowska i Dorota Sznura.
    Katowice, luty 2014r.
  • V Oglnopolski Konkurs "Gitara w muzyce kameralnej"
    Andrzej Mandryka z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczki zdoby wyrnienie
    Tychy, 7-8 marca 2014 r.
  • II Konfrontacje wiolonczelowe
    Wiktoria Mazur, Maria Muszyska, Oliwier Wojski i Stanisaw Wyupek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobyli wyrnienie
    Wiktoria Jasica z klasy wiolonczeli Eweliny Wilczek zdobya wyrnienie
    Bdzin, 17 marca 2014 r.
  • I Oglnopolski Konkurs Zespow Kameralnych Szk Muzycznych I Stopnia "MUZYKOWANIE W TRZCIANIE"
    Trio smyczkowe w skadzie Julianna Geisler, Andrzej Mandryka i Julia Burska przygotowane przez Ew Krzystask zdobyo wyrnienie
    Trzciana, 15 marca 2014 r.
  • V Przegld Zespow Rytmiki Szk Muzycznych I stopnia Regionu lskiego
    Zesp rytmiki przygotowany przez Dominik Curyo zdoby wyrnienie
    Katowice, 18 marca 2014 r.
  • X Oglnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosna z fortepianem"
    Maciej Jurczyk z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zdoby wyrnienie
    Sosnowiec, 21-22 marca 2014 r.
  • XXIII Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Jakub Piekutowski z klasy trbki J. Jarosza zaj II miejsce
    Oliwia Ky z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zaja III miejsce
    Oawa, 25-26 marca 2014 r.
  • XII Midzynarodowy Konkurs Interpretacji Pro Bohemia
    Oliwia Ky z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zaja I miejsce
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Jana Jarosza zaj II miejsce
    Ostrawa, 2-4 kwietnia 2014 r.
  • II witokrzyski Festiwal Klas Instrumentw Dtych Szk Muzycznych I stopnia
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika zdoby I miejsce i Grand Prix
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Jana Jarosza zaj III miejsce
    Natalia Matula z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zaja III miejsce
    Agata Marcinkowska z klasy oboju Dariusza Jdrusika zdobya wyrnienie
    Bartosz Kamracki z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdoby wyrnienie
    Kielce, 4-6 kwietnia 2014 r.
  • VI Midzynarodowy XXXII Konkurs Modych Pianistw "Nad Kamienn"
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej - Szlk zaj II miejsce
    Skarysko,6-7 kwietnia 2014 r.
  • XXI lski Konkurs Instrumenty Dte "Drewno dla najmodszych"
    Oliwia Ky z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zaja II miejsce
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika zaj II miejsce
    Agata Marcinkowska z klasy oboju Dariusza Jdrusika zdobya wyrnienie
    Teodor Sawicz z klasy saksofonu Piotra Kawczyskiego zdoby wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 8-11 kwietnia 2014 r.
  • VII Oglnopolski Konkurs Perkusyjny uczniw Szk Muzycznych I Stopnia
    Maja Janukowicz z klasy perkusji Kamila Taborka zdobya wyrnienie
    Wiktoria Checzyska z klasy perkusji Henryka Kierskiego zdobya wyrnienie
    Szczecin, 14-16 kwietnia 2014 r.
  • VII Oglnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz klawiatury"
    Piotr Szymczak z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zdoby wyrnienie
    Warszawa, 25-26 kwietnia 2014 r.
  • X Oglnopolskie Forum Modych Instrumentalistw
    Zesp kameralny w skadzie Julianna Geisler, Andrzej Mandryka, Julia Burska, Tristan Trzewiczek przygotowany przez Ew Krzystask zaj III miejsce
    Rybnik, 12 kwietnia 2014 r.
  • IV Olkuski Festiwal Skrzypcowy "May violinista"
    Aleksandra Wyszyska z klasy skrzypiec Anny Liburskiej zdobya wyrnienie
    Olkusz, 28-29 kwietnia 2014 r.
  • III OGLNOPOLSKI KONKURS GIATAROWY "Modzi czarodzieje gitary"
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zdoby wyrnienie I st.
    Dobczyce 28-29 kwietnia 2014 r.
  • XIII Oglnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja I miejsce
    Sochaczew, 29-30 kwietnia 2014 r.
  • XXXVI Konkurs Modego Muzyka
    Filip Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika zaj II miejsce
    Szczecinek, 9-11 maja 2014 r.
  • lski Festiwal Chrw Szk Muzycznych
    Chr szkolny przygotowany przez Ew Krzystask zaj II miejsce
    Chr z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego zdoby wyrnienie
    Katowice, 13 grudnia 2013 r.
  • VI Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Tristan Trzewiczekz klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zaj I miejsce
    Filip Lenartz klasy oboju Dariusza Jdrusika zaj I miejsce
    Maciej Jurczyk z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zdoby wyrnienie
    Alicja Szczsna z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie
    Olga Spaliska z klasy fortepianu Agnieszki Spaliskiej zdobyawyrnienie
    Julianna Geisler z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zdobyawyrnienie
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Oliwia Ky z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zdobya wyrnienie
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Jana Jarosza zdoby wyrnienie
    Chrzanw, 16-18 maja 2014 r.
  • VI Oglnopolski Konkurs Wiolonczelowy MODY POLSKI WIOLONCZELISTA
    Julia Burska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zaja III miejsce
    Bochnia, 17-18 maja 2014 r.
  • Midzynarodowy Konkurs Trbaczy
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Jana Jarosza zaj III miejsce
    Krapkowice, 21-22 maja 2014 r.
  • IX Oglnopolski Festiwal Zakrcone Fleciki
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja III miejsce
    Rybnik, 24 maja 2014 r.
  • XII Igraszki Wiolonczelowe
    Maja Gendek z klasy wiolonczeli Eweliny Wilczek zdobya wyrnienie
    Olenica, 31 maja 2014 r.
  • XIII Miejski Konkurs Jzyka Niemieckiego
    Natalia Trzeciakprzygotowana przez Monik Dryjsk zdobya wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 10 czerwca 2014 r.
  • Miejski Konkurs MatematycznySzstoklasista ekonomist"
    Marta Kad i Natalia Trzeciak zajy II miejsce
    Uczennice przygotowaa Anna Gokowska
  • Miejski Konkurs Matematyczny G4 w liczbach
    Marta Kad zaja I miejsce a Natalia Trzeciak zdobya wyrnienie
    Uczennice przygotowaa Anna Gokowska
  • Miejski Konkurs Matematyczny
    Marta Kad zaja I miejsce i tytu Matematyk Roku 2014
    Natalia Trzeciak zaja I miejsce i tytu Omnibus Matematyczno-Przyrodniczy
    Uczennice przygotowaa Anna Gokowska
  • Midzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny"
    Marta Kad, Natalia Trzeciak, Jarosaw Szymski, Mikoaj Sawicz, Katarzyna Zapadka, Micha Skurczyski otrzymali wyrnienie.
    Uczniw przygotowaa Anna Gokowska
    Anna Kad, Mikoaj Zajdek, Joanna Gluniewicz otrzymali wyrnienie.
    Uczniw przygotowaa Agnieszka Wyrodek
  • Oglnopolski Konkurs SIEDEM GRZECHW GWNYCH MALARSTWO
    Wiktoria Debabowa i Magdalena Mendewska zdobyy wyrnienie.
    Uczennice przygotowaa Beata Studziska
  • Miejski Konkurs plastyczny Pirkiem i wglem
    Mikoaj Janikowski przygotowany przez Beat Studzisk zaj I miejsce
  • Miejski Konkurs Plastyczny Portret mamy
    Anna Kuliska zaja I miejsce
    Ra Prusik zaja III miejsce
    Uczennice przygotowaa Beata Studziska
  • Midzyszkolny Konkurs Plastyczny List do w. Mikoaja
    Anna Kuliska przygotowana przez Beat Studzisk zaja III miejsce
  • Miejski Konkurs Ekologiczny Zatrzymaj zmiany klimatu
    Wiktoria Debabowa przygotowana przez Beat Studzisk zdobya wyrnienie