Osignicia 2014/2015


Osignicia muzyczne

  • Konkurs Modych Solistw
    Agata Marcinkowska z klasy oboju Dariusza Jdrusika zaja III miejsce.
    Luksemburg. 2 listopada 2014 r.
  • II Oglnopolski Konkurs Fletowy Syrinx
    Bartosz Kamracki z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zaj III miejsce
    Joanna Osuchowska z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdobya wyrnienie
    Kdzierzyn-Kole, 24-25 listopada 2014 r.
  • I Oglnopolski Konkurs Perkusyjny Tamburi di canto
    Lena Hanik i Maja Janukowicz z klasy perkusji Kamila Taborka zdobyy wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 26 listopada 2014 r.
  • XIV Oglnopolski Konkurs Modych Solistw
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zaj II miejsce
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    W punktacji zespoowej zajlimy II miejsce
    Jaworzno, 26-28 listopada 2014 r.
  • VIII Mikoajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zdoby wyrnienie
    Rybnik, 6 grudnia 2014 r.
  • XXIII Poznaski Konkurs Instrumentw Dtych Blaszanych
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Pozna, 7 lutego 2015 r.
  • XIV Oglnopolskie Prezentacje Miniatur Skrzypcowych
    Emilia Przybylikz klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobya wyrnienie
    Sieradz, 13-14 marca 2015 r.
  • Oglnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosna z forepianem"
    Amelia Husarzz klasy fortepianu Walentyny Ciesielskiej zdobya wyrznienie
    Sosnowiec, 19 marca 2015 r.
  • V Konfrontacje Skrzypcowe
    Emilia Przybylikz klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobya nagrod gwn w kategorii klasy IV
    Klaudia Morawiec i Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczki zdobyy wyrnienie
    Zuzanna Cybaz klasy skrzypiec Martyny Jaremus zdobyawyrnienie
    Aleksandra Wyszyskaz klasy skrzypiec Marty Grzebieluchy zdobya wyrnienie
    Jolanta Bednarek z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobya wyrnienie
    Bdzin, 19 marca 2015 r.
  • VII Turniej Modych Akordeonistw
    Matylda Rokosz z klasy akordeonu Rafaa Wolnego zaja III miejsce
    Olenica, 25 marca 2015 r.
  • XXIV Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Agata Marcinkowska z klasy oboju Dariusza Jdrusika zaja II miejsce
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja II miejsce
    Maciej Muszyski z klasy saksofonu Arkadiusza Kaliskiego zdoby wyrnienie
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zdoby wyrnienie
    Oawa, 24-25 marca 2015 r.
  • IV Dbrowski Konkurs Gitarowy
    Bartosz Krawczyk z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zaj II miejsce
    Wojciech Dubiel z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zdoby wyrnienie z grupie I
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zdoby wyrnienie w grupie II
    Dbrowa Grnicza, 25-26 marca 2015 r.
  • X owiecki Konkurs Miniatur Fortepianowych
    Piotr Szymczak z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zdoby wyrnienie
    Wrocaw, 27-28 marca 2015 r.
  • XIII Midzynarodowy Konkurs Interpretacji Pro Bohemia
    Bartosz Kamrackiz klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zaj II miejsce
    Julia Burska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zaja III miejsce
    Patrycja Trzebiska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobya wyrnienie
    Ostrawa, 10-12 kwietnia 2015 r.
  • IX Oglnopolski Konkurs Instrumentw Dtych "JUPITER 2015"
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zaj II miejsce
    Bartosz Kamracki z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zdoby wyrnienie
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Krakw, 18-19 kwietnia 2015 r.
  • XXIV Bystrzycki Konkurs Zespow Kameralnych
    Zesp kameralny w skadzie Emilia Przybylik, Jolanta Bednarek, Olga Spaliska przygotowany przez Katarzyn Helwing-Osuch i Agnieszke Spalisk zdoby wyrnienie
    Bystrzyca Kodzka, 17-18 kwietnia 2015 r.
  • XXXIII Konkurs Modych Pianistw "Nad Kamienn"
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu Aleksandry Naczynskiej-Szlk zaj III miejsce
    Skarysko Kamienna, 20 kwietnia 2015 r.
  • V Olkuski Festiwal Skrzypcowy "May violinista"
    Klaudia Morawiec z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczki zdobya wyrnienie
    Zuzanna Cyba z klasy skrzypiec Martyny Jaremus zdobya wyrnienie
    Olkusz, 28 kwietnia 2015 r.
  • XXII lski Konkurs Instrumenty Dte "Blacha dla najmodszych"
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zaj I miejsce
    Dbrowa Grnicza, 27-29 kwietnia 2015 r.
  • III Wiosenne Konfrontacje Modych Flecistw
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Lubliniec, 23 kwietnia 2015 r.
  • Konkurs Instrumentw Dtych
    Maciej Muszyski z klasy saksofonu Arkadiusza Kaliskiego zdoby wyrnienie
    Agata Marcinkowska z klasy oboju Dariusza Jdrusika zdobya wyrnienie
    Oliwia Ky z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zdobya wyrnienie
    Wadowice, 23-26 kwietnia 2015 r.
  • XI Oglnopolskie Forum Modych Instrumentalistw im. K. i A. Szafrankw
    Trio fortepianowe w skadzie Julianna Geisler-skrzypce, Julia Burska-wiolonczela, Tristan Trzewiczek-fortepian, przygotowane przez Ew Krzystask zdobyo III miejsce.
    Rybnik, 25-28 marca 2015 r.
  • VI Oglnopolski Festiwal Orkiestr Szk Muzycznych I st.
    Julia Burska i Patrycja Trzebiska z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobyy nagrod indywidualn
    Bdzin, 28 kwietnia 2015 r.
  • X Oglnopolski Festiwal Zakrcone Fleciki
    Joanna Osuchowska z klasy fletu Katarzyny Zawartki Panchyrz zdobya wyrnienie II stopnia
    Rybnik, 23 maja 2015 r.
  • X Midzynarodowy Konkurs Interpretacji dla Instrumentw Dtych
    Jakub Piekutowski z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zaj I miejsce
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie I stopnia
    Brno, 30-31 maja 2015 r.
  • V Oglnopolski Konkurs Modych Pianistw im. Teodora Leszetyckiego
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej - Szlk zaj II miejsce
    acut, 9-10 czerwca 2015 r.
  • XIII Igraszki Wiolonczelowe
    Zuzanna Burzawa i Zuzanna Malinowska z klasy wiolonczeli Eweliny Wilczek zdobyy wyrnienie
    Olenica, 30 maja 2015 r.
  • III Festiwal Gitarowy " Wrd pl"
    Jeremi Sawaszkiewicz Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zaj I miejsce w I grupie.
    Witowice, 12-14 czerwca 2015 r.
  • VII Oglnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz literatury dziecicej Oskar Rieding"
    Emilia Przybylik z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaja III miejsce
    Warszawa, 15-19 czerwca 2015 r.

Osignicia oglnoksztacce

  • Oglnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2014
    Jarosaw Szymski z kl. V OSM zdoby I miejsce w wojewdztwie, XVII miejsce w kraju
    przygotowanie Anna Gokowska
    Dbrowa Grnicza, 26 listopada 2014 r.
  • XX Konkurs Wiedzy Biblijnej
    Katarzyna Zapadka z kl V OSM zdobya II miejsce
    Joanna Gluniewicz z kl IV OSM zdobya II miejsce
    przygotowanie ks. Pawe Kurczab
    Dbrowa Grnicza, 20 listopada 2014r.
  • II Miejski Konkurs Plastyczny Pirkiem i Wglem
    Wiktoria Debabowa z kl. VI OSM zdobya I miejsce
    Adrian Parada z kl. VI OSM zdoby II miejsce
    przygotowanie Beata Studziska
    Dbrowa Grnicza, 24 marca 2015 r.
  • Oglnopolski Konkurs Jzyka Angielskiego FOX 2015
    Miosz cisowski z kl.V OSM zdoby wynik bardzo dobry nagroda II stopnia
    Dominik Rachwalski z kl. IV b OSM zdoby wynik dobry nagroda pocieszenia
    przygotowanie Katarzyna Paasz
    Dbrowa Grnicza, 3 marca 2015 r.
  • Oglnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych wietlik
    Zuzanna Sikora, Kuba Sajdak, Piotr Wolny z kl. I b zdobyli nagrod gwn
    Nicole Downar, Laura Szewczyk, Amelia Szymonek z kl. I b zdobyli nagrod
    Bartosz Kieljan, Antonin Pilawski, Sara Wicha, Milena Zagzi, Jakub elazny, Maja Jdrusik z kl. I b zdobyli wyrnienie
    przygotowanie uczniw - wychowawca klasy Agnieszka Wyrodek
  • Oglnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych wietlik
    Zuzanna Cichoska, Jakub Madejski, z kl. I a zdobyli nagrod
    Julia Gackowiec, Weronika Imioczyk, Maria Janka,Antonina Nowak z kl. Ia zdobyli wyrnienie
    przygotowanie uczniw-wychowawca klasy Magorzata Bajor
  • Oglnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych wietlik
    Laura Gaczyska z kl IIa zdobya wyrnienie
    przygotowanie Katarzyna Srebnicka
    Milan Sotysik z kl II zdoby wyrnienie
    przygotowanie Agnieszka Ratajczyk
    Anna Kad z kl. IV a i Katarzyna Zapadka z kl. V zdobyy wyrnienie
    przygotowanie Dorota Sznura
    Dbrowa Grnicza, 17 marca 2015 r.
  • Midzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
    Anna Kad z kl. IVa, oraz Jarosaw Szymski z kl. V otrzymali wynik bardzo dobry
    Joanna Gluniewicz z kl.IV a,i Katarzyna Zapadka z kl. V zdobyy wyrnienie
    przygotowanie Anna Gokowska
    Dbrowa Grnicza, 19 marca 2015 r.
  • Midzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
    Anna Kad z kl. IVa, oraz Jarosaw Szymski z kl. V otrzymali wynik bardzo dobry
    Joanna Gluniewicz z kl.IV a,i Katarzyna Zapadka z kl. V zdobyy wyrnienie
    przygotowanie Anna Gokowska
    Dbrowa Grnicza, 19 marca 2015 r.
  • Diecezjalny XX Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szk podstawowych
    Joanna Gluniewicz i Katrzyna Zapadka zdobyy II miejsce
    przygotowanie ks. Pawe Kurczab
  • Miejski Konkurs Historyczny dla Szk Podstawowych Historia Polski dla aka
    Miosz Jaboski, Miosz cisowski zdobyli III miejsce
    przygotowanie - Ewa Gruszka
  • Miejski Konkurs Plastyczny pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej :Mj pomys na zakadk do ksiki
    Dominika Trzebiska z kl. II b zdobya II miejsce w kategorii kl. I-III
    Patrycja Trzebiska z kl. V zdobya II miejsce w kategorii kl. IV-VI
    przygotowania - Iza Nowowiejska