Osignicia 2015/2016


Osignicia muzyczne

  • III Oglnopolski Konkurs"MINIATURA NA HARF CELTYCK"
    Laura Szewczyk z klasy harfy Elbiety Korelus zaja III miejsce w I grupie.
    d, 23-24 padziernika 2015 r.
  • V Midzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosawskiego
    Maciej Jurczyk z klasy fortepianu Magorzaty Buchty otrzyma wyrnienie
    Aleksandra Mikiewicz z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech otrzymaa wyrnienie
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepiany Aleksandry Naczyskiej-Szlk otrzyma wyrnienie
    Zambrw, 26-27 listopada 2015 r.
  • XV Konkurs Modych Solistw
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja II miejsce
    Bartosz Kamracki z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zaj III miejsce
    Maciej Muszyski z klasy saksofonu Arkadiusza Kaliskiego zdoby wyrnienie
    W punktacji zespoowej szkoa zaja III miejsce
    Jaworzno, 25-27 listopada 2015 r.
  • IX Mikoajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zaj I miejsce.
    Alicja Knapczyska z klasy gitary Wojciecha Leniartka zdobya wyrnienie.
    Rybnik, 5 grudnia 2015 r.
  • VII Midzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Mody wirtuoz"
    : Maciej Jurczyk i Piotr Szymczak z z klasy fortepianu Magorzaty Buchty otrzymali tytu "Zotego Wirtuoza"
    Sanok, 6-9 lutego 2016 r.
  • II Oglnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej
    Emilia Przybylik z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaja III miejsce.
    Warszawa, 10-12 marca 2016r.
  • III Midzyszkolne Konfrontacje Wiolonczelowe
    Maja Gendek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobya wyrnienie
    Bdzin, 14 marca, 2016 r.
  • IV Oglnopolski Konkurs Gitarowy "Modzi czarodzieje gitary"
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zaj I miejsce
    Bartosz Krawczyk i Alicja Musia z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zdobyli wyrnienie II stopnia
    Dobczyce, 16-18 marca 2016 r.
  • XXV Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Lena Horzelska z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zdobya wyrnienie
    Iwo SawaszkiewiczZiomka i Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdobyli wyrnienie
    Oawa, 15-16 marca 2016 r.
  • III witokrzyski Festiwal Klas Instrumentw Dtych Szk Muzycznych I stopnia
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja II miejsce
    Bartosz Kamracki z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zaj II miejsce
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Maciej Muszyski z klasy saksofonu Arkadiusza Kaliskiego zdoby wyrnienie
    Kielce, 18-20 marca 2016 r.
  • VIII Przegld Duetw Skrzypcowych
    Duet w skadzie Klaudia Morawiec i Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczka zaj III miejsce
    Duet w skadzie Maria Osuch i Aleksandra Osuch przygotowany przez Martyn Jaremus zdoby wyrnienie
    Olesno, 9 kwietnia 2016 r.
  • XIV Midzynarodowy Konkurs Interpretacji Pro Bohemia
    Piotr Szymczak z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zaj III miejsce
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja I miejsce
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Ostrawa, 8-10 kwietnia 2016 r.
  • XII Oglnopolskie Forum Modych Instrumentalistw
    Maja Kocioek z klasy fortepianu Sawomira Pielecha zdobya wyrnienie
    Rybnik, 13-16 kwietnia 2016 r.
  • XXXIV Midzynarodowy Konkurs Modych Pianistw "Nad Kamienn"
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zaj II miejsce
    Skarysko Kamienna, 18 kwietnia 2016 r.
  • VI Festiwal "May violinista"
    Emilia Pytloch z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaja II miejsce
    Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczka zaja III miejsce
    Zuzanna Sikora z klasy skrzypiec Martyny Jaremus zdobya wyrnienie
    Olkusz, 25-27 kwietnia 2016 r.
  • XV Oglnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zaja II miejsce
    Sochaczew, 11-13 kwietnia 2016 r.
  • XXIII lski Konkurs Instrumenty Dte "Drewno dla najmodszych"
    Bartosz Kamracki z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zaj III miejsce
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 27-29 kwietnia 2016 r.
  • IV Gogowski Konkurs Trbaczy
    Lena Horzelska z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zdobya wyrnienie
    Gogw, 27-28 kwietnia 2016 r.
  • XVII Konkurs Skrzypcowy dla uczniw klasy II i III
    Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczka zaja III miejsce
    ywiec, 5 maja 2016 r.
  • I Oglnopolski Konkurs Instrumentw Dtych Drewnianych
    Bartosz Kamracki z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zaj III miejsce
    Maciej Muszyski z klasy saksofonu Arkadiusza Kaliskiego zdoby wyrnienie
    Namysw, 6-7 maja 2016 r.
  • VIII Oglnopolski Konkurs Wiolonczelowy Mody Polski Wiolonczelista
    Maja Gendek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobya wyrnienie
    Bochnia, 14 maja 2016 r.
  • IV Konkurs Skrzypcowy dla klas modzieowych Szk Muzycznych I stopnia
    Jakub Kluza z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaj I miejsce
    Milicz, 18 maja 2016 r.
  • XV OGLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY
    Alicja Knapczyska z klasy gitary Wojciecha Leniartka zaja II miejsce w I grupie
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zaj II miejsce w II grupie
    Strzelce Krajeskie, 19-20 maja 2016 r.
  • XI Oglnopolski Festiwal Zakrcone fleciki
    Karolina Doba z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zaja III miejsce
    Wiktoria Rak z klasy fletu Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Rybnik, 21 maja 2016 r.
  • VII Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Tristan Trzewiczek z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zaj I miejsce
    Piotr Szymczak i Maciej Jurczyk z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zdobyli wyrnienia
    Maja Gendek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobya wyrnienie
    Chrzanw, 20-22 maja 2016 r.
  • Festiwal "Brzdce dwikiem malujce"
    Wiktoria Domagaa z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zaja III miejsce
    Krakw, 19 czerwca 2016 r.
  • Oglnopolski Konkurs Mody waltornista
    Iwo Sawaszkiewicz - Ziomka z klasy waltorni J. lzaka zaj I miejsce w I grupie wiekowej
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce w II grupie wiekowej
    Katowice, 18-19 czerwca 2016 r.

Osignicia oglnoksztacce

  • Oglnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
    Jarosaw Szymski zaj I miejsce w wojewdztwie i I miejsce w kraju
    Anna Kad i Mikoaj Zajdek otrzymali wynik bardzo dobry
    Stanisaw Wyupek otrzyma wynik dobry
    Uczniw przygotowaa Anna Gokowska.
  • Oglnopolski Alfik Matematyczny
    Jarosaw Szymski zaj I miejsce
    Anna Kad i Mikoaj Zajdek uzyskali wynik bardzo dobry
    Stanisaw Wyupek uzyska wynik dobry
    Uczniowie zostali przygotowani przez Ann Gokowsk.
  • Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
    Jarosaw Szymski przygotowany przez Ann Gokowsk zosta laureatem.
  • Miejski Konkurs Od przyrody do matematycznej amigwki
    Jarosaw Szymski przygotowany przez Ann Gokowsk zosta Modym Mistrzem Matematyki.
  • Miejski Konkurs Matematyczny Szstoklasista-ekonomist
    Jan Sobczyk i Jarosaw Szymski przygotowani przez Ann Gokowsk zajli I miejsce.
  • VI Wojewdzki Konkurs Plastyczny Narysuj zdrowie
    Szymon Kubik i Wiktoria Domagaa przygotowani przez Beat Studzisk zdobyli wyrnienia
    Katowice, 23 padziernika 2015 r.
  • VIII Oglnopolski Konkurs Siedem Grzechw Gwnych- kat. malarstwo.
    Amelia Szymonek i Szymon Kubik przygotowani przez Beat Studzisk zdobyli wyrnienia
    Dbrowa Grnicza, 18 marca 2016 r.
  • XII Edycja Wojewdzkiego Konkursu Astronomicznego -kategoria konkurs plastyczny
    Anastazja Pol i Zofia Kierska przygotowane przez Beat Studzisk zdobyy wyrnienia
    Dbrowa Grnicza, 22 marca 2016 r.