Osignicia 2016/2017


Osignicia muzyczne

  • II Oglnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak moe by mistrzem"
    Wiktoria Domagaa z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zaja II miejsce.
    Warszawa, 12-13 listopada 2016 r.
  • II Jesienne Spotkania Zespow Kameralnych
    Trio fortepianowe w skadzie - Alicja Szczsna, Ra Prusik, Maria Muszyska przygotowane przez Ew Krzystask zajo II miejsce
    ywiec, 7 listopada 2016 r.
  • XVI Oglnopolski Konkurs Modych Solistw
    Lena Horzelska z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zaja I miejsce
    Iwo Sawaszkiewicz Ziomka z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj III miejsce
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdoby wyrnienie
    Jaworzno,23-25 listopada 2016 r.
  • X Mikoajkowy Konkurs Gitarowy
    Alicja Knapczyska z klasy gitary Wojciecha Leniartka zdobya wyrnienie
    Rybnik, 3 grudnia 2016 r.
  • IV Polsko-Niemiecki Konkurs Smyczkowych i Fletowych Zespow Kameralnych
    Trio fortepianowe w skadzie Alicja Szczsna, Ra Prusik, Maria Muszyska przygotowane przez Ew Krzystask zajo III miejsce
    ary, 11 grudnia 2016 r.
  • Regionalne Spotkanie Waltornistw Etiuda 2016
    Oliwier Pelc z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Katowice, 13 grudnia 2016 r.
  • Przesuchania Makroregionalne CEA klasy wiolonczeli.
    Maja Gendek i Cyprian Zajdek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zdobyli wyrnienie
    Bytom, 2 grudnia 2016 r.
  • Przesuchania Makroregionalne CEA klasy gitary
    Jeremi Sawaszkiewicz Ziomka z klasy gitary Emilii Szerugi-Malak zdoby wyrnienie
    Gliwice, 9 grudnia 2016 r.
  • VIII Midzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Mody Wirtuoz"
    Julia Drozdowska z klasy fortepianu Justyny Sualec zdobya tytu "Zoty Wirtuoz"
    Natalia ukasik z k z klasy fortepianu Weroniki Styrnalskiej zdobya tytu "Zoty Wirtuoz"
    Wiktoria Domagaa z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zdobya tytu "Srebrny Wirtuoz"
    Maciej Jurczyk z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zdoby tytu "Srebrny Wirtuoz"
    Sanok, 6-7 luty 2017 r.
  • VI Konfrontacje skrzypcowe
    Hanna Bogdziun z klasy skrzypiec Jana Kumierczyka zdobya wyrnienie
    Emilia Pytloch z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobya wyrnienie
    Maja Wrona z klasy skrzypiec Martyny Jarems zdobya wyrnienie
    Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczka zdobya wyrnienie i nagrod za najlepsze wykonanie Poloneza
    Bdzin, 28 lutego 2017r.
  • XXV Poznaski Konkurs Instrumentw Dtych Blaszanych.
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Pozna, 10-11 marca 2017 r.
  • V Dbrowski Konkurs Gitarowy
    Laura Gaczyska z klasy gitary Marcina Malaka zaja III miejsce
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka i Weronika Deneka z klasy gitary Marcina Malaka zdobyli wyrnienia
    Dbrowa Grnicza, 28-29 marca 2017 r.
  • XXVI Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Lena Horzelska z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zaja II miejsce
    Oawa, 28-29 marca 2017 r.
  • XV Midzynarodowy Konkurs Interpretacji Pro Bohemia
    Maciej Jurczyk z klasy fortepianu Magorzaty Buchty zaj III miejsce
    Ostrawa, 7-9 kwietnia 2017r.
  • II Oglnopolski Konkurs Klas Instrumentw Dtych Szk Muzycznych I stopnia
    Aleksandra Gouszka z klasy fletu Moniki Walasik zdobya wyrnienie
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Wadowice, 6-9 kwietnia, 2017 r.
  • XXXV Konkurs Modych Pianistw "Nad Kamienn"
    Alicja Szczsna z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zaja II miejsce
    Skarysko-Kamienna, 24 kwietnia 2017 r.
  • IV lski Festiwal Chrw im. J. widra
    Chr szkolny pod dyrekcj Ewy Krzystaskiej zdoby Srebrny Dyplom i Nagrod Filharmonii lskiej.
    Katowice, 5 kwietnia 2017 r.
  • IV Oglnopolski Konkurs Zespow Kameralnych "Muzykowanie w Trzcianie"
    Trio fortepianowe w skadzie Maria Muszyska, Ra Prusik, Alicja Szczsna przygotowane przez Ew Krzystask zajo III miejsce
    Trzciana, 10-11 marca 2017 r.
  • XIII Oglnopolskie Forum Modych Instrumentalistw
    Trio fortepianowe w skadzie Maria Muszyska, Ra Prusik, Alicja Szczsna przygotowane przez Ew Krzystask uzyskao wyrnienie II stopnia
    Rybnik, 5-8 kwietnia 2017 r.
  • VIII Wocawskie Spotkania Skrzypcowe Tace wiata
    Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczki zdobya wyrnienie
    Wocawek, 26 kwietnia 2017 r.
  • Talents for Europe
    Maja Gendek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zaja IV miejsce
    Dolny Kubin - Sowacja, 27 kwietnia 2017 r.
  • VII Oglnopolski Festiwal Orkiestr Szk Muzycznych I st.
    Orkiestra smyczkowa pod dyrekcj Joanny Neidek zaja III miejsce
    Bdzin, 27 kwietnia 2017 r.
  • XXIV lski Konkurs Instrumenty Dte Blacha dla najmodszych
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka uzyska wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 25-27 kwietnia 2017 r.
  • IX Festiwal Polskiej Muzyki Wspczesnej
    Julia Koodziejczyk z klasy fortepianu Agnieszki Spaliskiej otrzymaa wyrnienie
    Lubliniec, 25-26 kwietnia 2017 r.
  • IX Oglnopolski Konkurs Wiolonczelowy "Mody Polski Wiolonczelista"
    Maja Gendek z klasy wiolonczeli Jacka Gwizdona zaja I miejsce
    Bochnia, 20 maja 2017 r.
  • Konkurs wiedzy o yciu i dziaalnoci artystycznej Jana Kiepury W pogoni za scen
    Laura Mazur przygotowana przez Olg Piwowar zaja II miejsce
    Anna Mazur przygotowana przez Monik Bukowieck zaja III miejsce
    Sosnowiec, 18 maja 2017 r
  • VIII Oglnopolski Konkurs Skrzypcowy Mistrz literatury dziecicej Oskar Rieding
    Emilia Pytloch z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zaja V miejsce
    Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczki zdobya wyrnienie
    Warszawa, 29-03 czerwca 2017 r.
  • I Oglnopolski Konkurs Harfowy im. Karola Grolla
    Laura Szewczyk z klasy harfy Magorzaty Sikory zdobya wyrnienie
    Warszawa, 23-25 czerwca 2017r.

Osignicia oglnoksztacce

  • Kolda i kartka boonarodzeniowa
    Julia Drozdowska z klasy IV B przygotowana przez ks. Przemysawa Lecha zaja II miejsce.
    Bdzin, 8 grudnia 2016 r.
  • Miejski Konkurs Czytelniczy "Wok Magicznego Drzewa"
    Anna Mazur przygotowana przez Iwon Polniak zaja II miejsce
    Dbrowa Grnicza, 23 lutego 2017r.
  • III Regionalny Konkurs Czytelniczy "W krgu bohaterw powieci Alfreda Szklarskiego"
    Krystian Parada przygotowany przez Iwon Polniak zaj III miejsce
    Dbrowa Grnicza, 1 marca 2017r.
  • VI Regionalny Konkurs Czytelniczy "Detektyww para-Jacek i Barbara"
    Krystian Parada przygotowany przez Iwon Polniak zaj III miejsce
    Dbrowa Grnicza, 24 maja 2017r.