Osignicia 2017/2018


Osignicia muzyczne

  • IV Oglnopolski Konkurs "Miniatura na Harf Celtyck"
    Laura Szewczyk z klasy harfy Magorzaty Sikory zaja III miejsce w II grupie
    d, 27-28 padziernika 2017 r.
  • III Oglnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak moe by mistrzem"
    Marta Sadowska z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej Szlk zaja II miejsce.
    Warszawa, 11-12 listopada 2017 r.
  • II Midzynarodowy Konkurs Harfowy
    Laura Szewczyk z klasy harfy Magorzaty Sikory zdobya wyrnienie w II grupie.
    Praga, 16-19 listopada 2017 r.
  • XI Mikoajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Marcina Malaka zdoby Grand Prix konkursu
    Laura Gaczyska z klasy Marcina Malaka zdobya wyrnienie w II grupie
    Rybnik, 9 grudnia 2017 r.
  • I Oglnopolski Konkurs Pianistyczny
    Marianna Gwid z klasy fortepianu Walentyny Ciesielskiej zaja III miejsce
    Maja Sotys z klasy fortepianu Walentyny Ciesielskiej zdobya wyrnienie
    Libi, 20-21 stycznia 2018 r.
  • Regionalne Spotkanie Waltornistw Etiuda 2018
    Iwo Sawaszkiewicz Ziomka z klasy waltornii Jerzego lzaka zaj I miejsce w I grupie
    Leon Jastrzbski z klasy waltornii Jerzego lzaka zaj I miejsce w III grupie.
    Katowice, 23 stycznia 2018 r.
  • Midzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Mody wirtuoz"
    Lena Marczewska z klasy fortepianu Magorzaty Baraniuk zostaa nagrodzona tytuem "Srebrny wirtuoz"
    Sanok, 5-6 lutego 2018 r.
  • XXVI Konfrontacje Instrumentw Dtych
    Lena Horzelska z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi uzyskaa III miejsce
    Iwo Sawaszkiewicz Ziomka z klasy waltorni Jerzego lzaka uzyska wyrnienie
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika uzyska wyrnienie
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka uzyska wyrnienie
    Oawa 13-14 marca 2018 r
  • V Oglnopolski Konkurs Gitarowy "Modzi czarodzieje gitary"
    Jeremi Sawaszkiewicz-Ziomka z klasy gitary Marcina Malaka zaj I miejsce w III grupie
    Dobczyce, 16 marca 2018 r.
  • XVI Midzynarodowy Konkurs Interpretacji w Ostrawie
    Lena Horzelska z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zaja II miejsce
    Iwo Sawaszkiewicz Ziomka z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zaj II miejsce
    Antonina Nowak z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zaja III miejsce
    Leon Jastrzbski z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie
    Ostrawa, 5-8 kwietnia 2018 r.
  • XII Oglnopolski Konkurs Instrumentw Dtych "Jupiter 2018"
    Julia Zieliska z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz zaja III miejsce.
    Krakw, 13-14 kwietnia 2018 r.
  • Midzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 340
    Maja Strzelec z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobya wyrnienie
    Wieliczka, 18-21 kwietnia 2018 r.
  • VIII Oglnopolski Konkurs Pianistyczny
    Julia Drozdowska z klasy fortepianu Justyny Sualec zaja III miejsce
    Lena Marczewska z klasy fortepianu Magorzaty Baraniuk zdobya wyrnienie I-go stopnia
    Kolbuszowa, 23-24 kwietnia 2018 r.
  • XXV lski Konkurs Instrumenty Dte "Drewno dla najmodszych"
    Karolina Doba z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zdobya II miejsce w I grupie wiekowej
    Julia Zieliska z klasy fletu Katarzyny Zawartki-Panchyrz uzyskaa wyrnienie w I grupie wiekowej
    Klaudia Gendek z klasy fletu Magdaleny Widawskiej uzyskaa wyrnienie w I grupie wiekowej
    Wiktor Bazylak z klasy fletu Magdaleny Widawskiej uzyska wyrnienie w I grupie wiekowej
    Mikoaj Lenart z klasy oboju Dariusza Jdrusika uzyska wyrnienie w I grupie wiekowej
    Olaf Krawczyk z klasy saksofonu Arkadiusza Kaliskiego uzyska wyrnienie w I grupie wiekowej
    Dbrowa Grnicza, 24-27 kwietnia 2018 r.
  • V Gogowski Konkurs Trbaczy
    Lena Horzelska z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zdobya wyrnienie
    Gogw, 27-28 kwietnia 2018 r.
  • XIII Oglnopolski Festiwal Zakrcone Fleciki
    Karolina Doba z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zaja II miejsce
    Julia Jamrocha z klasy fletu Agnieszki Pierzchay zaja III miejsce
    Rybnik, 19 maja 2018 r.
  • VIII Chrzanowskie Spotkania Modych Instrumentalistw
    Julia Jdrusik z klasy fortepianu Aleksandry Naczyskiej-Szlk zdobya wyrnienie
    Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie
    Olga Janka z z klasy fortepianu Sawomira Pielecha zdobya wyrnienie
    Chrzanw, 1-2 czerwca 2018 r. Instrumentalistw - 01-02.06.2018r.
  • Oglnopolski Konkurs Skrzypiec i Altwki Antoniego Cofalika
    Aleksandra Osuch z klasy skrzypiec Elbiety Pasteczki zaja III miejsce
    Maja Strzelec z klasy skrzypiec Katarzyny Helwing-Osuch zdobya wyrnienie
    Czasaw, 8-9 czerwca 2018 r.
  • II Oglnopolski Konkurs Mody waltornista
    Iwo Sawaszkiewicz - Ziomka z klasy Jerzego lzaka zdoby II miejsce w I grupie wiekowej
    Tomasz Zabrowarny z klasy Jerzego lzaka zdoby III miejsce w I grupie wiekowej
    Leon Jastrzbski z klasy Jerzego lzaka zdoby II miejsce w II grupie wiekowej
    Katowice, 15-17 czerwca 2018r.

Osignicia oglnoksztacce

  • Oglnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"
    Julia Zieliska z kl III a przygotowana przez Klaudi Garbarz uzyskaa dobry wynik.
  • VIII Regionalny Konkurs Informatyczny
    Julia Zieliska z kl III a przygotowana przez Klaudi Garbarz zaja III miejsce.
  • XXVII Miejski Konkurs Recytatorski
    Magdalena Mazur z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszk Wyrodek zaja I miejsce
    Dbrowa Grnicza, 20 lutego 2018 r.
  • Oglnopolski Konkurs Recytatorski "May OKR"
    Magdalena Mazur z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszk Wyrodek zdobya wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, 9 marca 2018 r.
  • Miejski konkurs "Od przyrody do matematycznej amigwki"
    Pawe Zabrowarny z kl. VI przygotowany przez Agat Wjcik zdoby tytu Modego Mistrza Matematyki
    Dbrowa Grnicza, 22 marca 2018 r.
  • Oglnopolski Konkurs "Orze Informatyczny"
    Jakub Sajdak z klasy IV b przygotowany przez Magorzat Bajor otrzyma wyrnienie.
    Dbrowa Grnicza, 23 listopada 2017 r
  • XXII Regionalny Konkurs Recytatorski "Szkoa w poezji"
    Magdalena Mazur z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszk Wyrodek zaja III miejsce
    Gliwice, 19 kwietnia 2018 r.
  • Konkurs Piosenki Anglojzycznej MUSIC IS THE KEY
    Zuzanna Girtler z klasy IV b przygotowana przez Katarzyn Tarnowsk-Powiat zdobya wyrnienie
    Dbrowa Grnicza, SP nr 26, 9 maja 2018 r.
  • XI Oglnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych wietlik
    Agata Budziarz z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszk Wyrodek zdobya nagrod gwn
    Lilianna Wojska z kl I OSM przygotowana przez Agnieszk Wyrodek zdobya wyrnienie
    Julia Jdrusik z kl. I OSM przygotowana przez Agnieszk Wyrodek zdobya wyrnienie
    Olaf Molda z kl. I OSM przygotowany przez Agnieszk Wyrodek zdoby wyrnienie
    Olga Janka z kl. II OSM przygotowana przez Katarzyn Srebnick zdobya wyrnienie
    Maja Wrona z kl. III OSM przygotowana przez Klaudi Garbarz zdobya nagrod gwn
    Maja Dragaska z kl. III OSM przygotowana przez Klaudi Garbarz zdobya wyrnienie
    Krakw, 15 maja 2018 r.
  • Midzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
    Maja Dragaska z kl III a przygotowana przez Klaudi Garbarz otrzymaa wyrnienie
    Piotr Wolny z kl IV b przygotowany przez Agat wjcik otrzyma wyrnienie
    marzec 2018 r.
  • Miejski Konkurs " MAT - ANG, czyli matematyka po angielsku"
    Pawe Zabrowarny z kl VI przygotowany przez Agat Wjcik i Katarzyn Tarnowsk-Powiat zaj II miejsce
    Dbrowa Grnicza, 5 czerwca 2018 r.