Osignicia 2019/2020


Osignicia muzyczne

  • V Midzynarodowy Konkurs Fletowy
    Klaudia Gendek z klasy fletu Agnieszki Gajgier-Otrba zaja I miejsce
    Jastrzbie Zdrj, 24-26 padziernika 2019 r.
  • III Midzynarodowy Konkurs Harfowy im. Karla Patrasa
    Laura Szewczyk z klasy harfy Magorzaty Sikory zaja III miejsce
    Praga, 7-10 listopada 2019 r.
  • X OGLNOPOLSKI KONKURS SZKӣ MUZYCZNYCH I STOPNIA Instrumenty Dte"
    Klaudia Gendek z klasy fletu A. Gajgier-Otrba zdobya wyrnienie w I grupie
    Wiktor Bazylak z klasy fletu A. Gajgier-Otrba zdoby wyrnienie w I grupie
    Chemno, 22-23 listopada 2019 r.
  • XVIII Oglnopolski Konkurs Modych Solistw
    Iwo Sawaszkiewicz Ziomka z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby I miejsce w I grupie
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdoby I miejsce w II grupie
    Lena Horzelska z klasy trbki Krzysztofa Hajdugi zdobya III miejsce w II grupie
    Zgodnie z regulaminem XVIII OKMS w klasyfikacji zespoowej zdobylimy I miejsce
    Jaworzno, 27-29 listopada 2019 r.
  • VII Midzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. W.Lutosawskiego
    Matylda Sidor z klasy fortepianu Haliny Marcisz zdobya wyrnienie
    Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie
    Zambrw, 28-29 listopada 2019 r.
  • IV Regionalne Spotkanie Waltornistw - Etiuda
    Iwo Sawaszkiewicz Ziomka z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj I miejsce w II grupie wiekowej
    Tomasz Zabrowarny z klasy waltorni Jerzego lzaka zaj II miejsce w III grupie wiekowej
    Wojciech Mateusiak z klasy waltorni Jerzego lzaka zdoby wyrnienie w I grupie wiekowej
    Wiktoria Sikora z klasy waltorni Jerzego lzaka zdobya wyrnienie w III grupie wiekowej
    Katowice, 11 lutego 2020 r.
  • I Oglnopolski Konkurs Pianistyczny Modych Talentw im. Adama Harasiewicza
    Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya wyrnienie II stopnia
    Rzeszw, 3-4.03.2020 r.
  • Konkurs instrumentalny dla dzieci i modziey
    Wiktor Bazylak z klasy fletu Agnieszki Gajgier-Otrba zdoby I miejsce
    Biaystok, kwiecie 2020 r.
  • Midzynarodowego Konkursu Modych Pianistw - online
    Maja Milewska z klasy fortepianu Ilony Trzsimiech zdobya Tytu laureata I nagrody w 2 kategorii wiekowej
    "LVIV KAWAI QUARANTINE - Kwiecie 2020
  • Midzynarodowy Konkurs "FANFARES OF LVIV QUARANTINE 2020
    Klaudia Gendek z klasy fletu Agnieszki Gajgier-Otrba zaja I miejsce
    Wiktor Bazylak z klasy fletu Agnieszki Gajgier-Otrba zaj I miejsce
  • Konkurs "Online Trombone Competition"
    Kacper Dudek z klasy puzonu Grzegorza Pytlika zdoby II miejsce w kategorii A- puzon tenorowy
    Link do nagrania konkursowego https://youtu.be/NCrjDdoK5RI

Osignicia oglnoksztacce

  • Regionalny konkurs Turniej Wiedzy o Harrym Potterze
    Baej cisowski z klasy VIB przygotowany przez Pawa Wilkusa zdoby I miejsce.
    Dbrowa Grnicza, 16 grudnia 2019 r.
  • Miejski Konkurs plastyczno-jzykowy "Lapbook - Weihnachtszeit"
    Pawe Zabrowarny z klasy VIII przygotowany przez Ann Bacia zdoby I miejsce
    Dbrowa Grnicza, 9 stycze 2020 r.
  • Wojewdzki Konkurs "I Ty moesz zosta Poliglot"
    Iga Marynowska z klasy VIII przygotowana przez Katarzyn Paasz oraz Ann Bacia zdobya I miejsce
    Dbrowa Grnicza, 25 lutego 2020 r.
  • IV Edycja Oglnopolskiego Konkursu Plastycznego "Choinkowe Inspiracje"
    Milena Wyupek z kl. I b OSM pod opiek Agnieszki Ratajczyk zdobya II miejsce
    Dbrowa Grnicza, 23 grudzie, 2019r.
  • Oglnopolska Olimpiada z Jzyka Angielskiego OLIMPUS 2020
    Uczniowie przygotowani przez Katarzyn Paasz zdobyli tytu laureata
    Tomasz Zabrowarny z klasy VB
    Hanna Bogdziun z klasy VB
    Laura Szewczyk z klasy VI B
    Iga Marynowska z klasy VIII
    Piotr Mateusiak z klasy VIII
    Pawe Zabrowarny z klasy VIII
    Szymon Kubik z klasy VIII
    Joanna Osuchowska z klasy VIII
  • IX OGLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY POD KOLOROWYM PARASOLEM JESIENI
    Szymon Kubik - I MIEJSCE (kategoria prace plastyczne 14-15 lat)
    wyrnienie dla opiekuna: Beaty Studziskiej
    Rzeszw, 3 wrzesie 2019 r.
  • XIV OGLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY MAGICZNE OKIENKO 2019
    WYRӯNIENIE Szymon Kubik kl. VIII opiekun: Beata Studziska
    Radlin, 12 grudnia 2019 r.
  • XVI EDYCJA WOJEWDZKIEGO KONKURSU ASTRONOMICZNEGO
    III MIEJSCE Wiktoria Domagaa klasa V b opiekun: Beata Studziska
    Dbrowa Grnicza, 2 kwietnia 2020 r.
  • XVI EDYCJA WOJEWDZKIEGO KONKURSU ASTRONOMICZNEGO
    WYRZNIENIE Lilianna Wojska klasa III opiekun: Beata Studziska
    Dbrowa Grnicza, 2 kwietnia 2020 r.
  • XV OGLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNy CZAS W SZAROCI
    Szymon Kubik klasa VIII zdoby GRAND PRIX GWNA NAGRODA KONKURSU opiekun Beata Studziska
    Rawicz, 3.06.2020 r.
  • Midzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
    Piotr Wolny z kl.VIb i Emilia Szczepek z kl. Vb przygotowani przez Agat Wjcik zdobyli wyrnienie.
    Stanisaw Rybacki z kl Va przygotowany przez Ann Gokowsk zdoby wyrnienie
    Olaf Molda z kl III przygotowany przez Magorzat Bajor zdoby wyrnienie
    3-4 czerwca 2020 r.
  • XVI Midzynarodowe Biennale Twrczoci Dzieci i Modziey MARC CHAGALL BKITNA PODRӯ
    Praca Szymona Kubika zostaa zakwalifikowana do wystawy. Opiekun Beata Studziska
    Rybnik, czerwiec 2020 r.