Przygotowanie do badania kandydatów

Home / Przygotowanie do badania kandydatów

Zapraszamy i zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w zdalnych zajęciach umuzykalniających, przygotowujących do badania przydatności w ramach naboru kandydatów do naszej szkoły w roku szkolnym 2022/2023.

W umieszczonych poniżej 4 linkach zawarte są ćwiczenia w formie zabaw, zagadek z podstawowymi elementami muzycznymi, z którymi dzieci spotkają się podczas badania przydatności.

Każdy kolejny link obejmuje inne zagadnienie muzyczne, piosenkę i ćwiczenia utrwalające, podane w łatwy i przystępny sposób, aby dziecko mogło je samodzielnie wykonać w domu. Zamieszczamy także linki z prezentacją instrumentów i ich brzmienia, co pomoże podjąć decyzję o wyborze wymarzonego instrumentu.

Linki z ćwiczeniami zamieszczone są na stronie internetowej szkoły oraz FB 

Poniżej znajduje się niespodzianka do kolorowania. Czy wiesz już co to za instrument?

Kolorowanka:

Zapraszamy na 2 film:

 

Kolorowanki:

Zapraszamy na 3 film:

 

 

Kolorowanki:

 

Zapraszamy na 4 i zarazem ostatni film:

Kolorowanki:

Skip to content